Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gość Kra napisał:

Lepsza niż u ciebie na Sieradzu lepiej zostań w domu i nie psuj rynku 

Pytam kolego bo właśnie nie chcę zepsuć rynku. No ale skoro tak odpowiadasz to po co ci to forum?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik esi

Gdyby nie Sieradz to 50 % handlarzy byłaby w d...e 

Do nikogo nic nie mam ale szanujmy się bez obrażania. 

Hurtownia płaci mi 9zł za 15 z domu jeśli macie więcej to dobrze mnie ta cena na tą chwilę zadowala. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Enolofos
2 godziny temu, Gość Asad napisał:

Pytam kolego bo właśnie nie chcę zepsuć rynku. No ale skoro tak odpowiadasz to po co ci to forum?!?!

Oj tam oj tam, w domu teściowa nie pozwala na wiele więc choć tutaj zagrał kozaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
11 godzin temu, Gość Rolnik esi napisał:

Gdyby nie Sieradz to 50 % handlarzy byłaby w d...e 

Do nikogo nic nie mam ale szanujmy się bez obrażania. 

Hurtownia płaci mi 9zł za 15 z domu jeśli macie więcej to dobrze mnie ta cena na tą chwilę zadowala. Pozdrawiam ;)

No właśnie gdybyście szanowali swoją pracę , to nie oddawalibyście towaru po kosztach ! Przez wasze spuszczanie ceny handlarze ciągną od was na Rybitwy ziemniaka i śmieją się z was przy okazji robiąc konkurencje nam lokalnym rolnikom . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Enolofos napisał:

Oj tam oj tam, w domu teściowa nie pozwala na wiele więc choć tutaj zagrał kozaka?

Odpowiem ci tak hurtownia katowice towar przywożony z sieradza przez pośrednika 8zl Kraków było dobrze ale przywieziono sporo towaru z esi i się zesrało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik esi

Hurtownia z północy okolice Tczewa. A Katowice i Kraków jedna droga idzie sami handlarze trzymają rynek w garści. Gdybym się opierał na wywiezieniu towaru na giełdę i staniu na niej to w styczniu chyba bym jeszcze kopał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik esi
W dniu 13.08.2021 o 07:59, Gość Master napisał:

No właśnie gdybyście szanowali swoją pracę , to nie oddawalibyście towaru po kosztach ! Przez wasze spuszczanie ceny handlarze ciągną od was na Rybitwy ziemniaka i śmieją się z was przy okazji robiąc konkurencje nam lokalnym rolnikom .

Czy oddaje towar po kosztach to z Tobą się nie mogę zgodzić. Wszystkie pola mam deszczowane i sadzeniaka mam świeżego więc ilość handlowa mam na dobrym poziomie. Każdy rok jest inny ale ten zaliczam do udanych. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...