Skocz do zawartości

Sadownictwo 2021 - opinie, prognozy, rynek, trendy, pytania, porady ...


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

8 godzin temu, Gość Pioneer napisał:

Ale ty prorok a nie naganiacz. Dobra niech stracę 5 % od dochodu. Pasuje?

 

Ja tylko doradzam.decyzje podejmujesz ty i odpowiedzialność też ponosisz ty.

Ja tylko kasę za doradztwo biorę:)

Pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioneer
Godzinę temu, Prorok napisał:

Ja tylko doradzam.decyzje podejmujesz ty i odpowiedzialność też ponosisz ty.

Ja tylko kasę za doradztwo biorę:)

Pasuje

Jak nie będzie dochodu to i prowizji nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Princ napisał:

Zrobiliście z tego forum bagno. A to ze jeden z drugim pisze ze słownikiem na klawiaturze to jeszcze o inteligencji nie świadczy;)

Coś taki napięty jak plandeka na żuku??

Nie musisz zaglądać,czytać i komentować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
6 godzin temu, Gość Princ napisał:

Zrobiliście z tego forum bagno. A to ze jeden z drugim pisze ze słownikiem na klawiaturze to jeszcze o inteligencji nie świadczy;)

Bagno to robią ludzie, którzy nie powinni mieć dostępu do internetu, gdyż nie potrafią się dobrze wysłowić, a co mówić o prowadzeniu dyskusji online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość s
Godzinę temu, Kupiec napisał:

Bagno to robią ludzie, którzy nie powinni mieć dostępu do internetu, gdyż nie potrafią się dobrze wysłowić, a co mówić o prowadzeniu dyskusji online.

Racja,ogranicz dostęp do internetu,zostaniesz sam i będziesz miał zawsze rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
56 minut temu, Kupiec napisał:

Bagno to robią ludzie, którzy nie powinni mieć dostępu do internetu, gdyż nie potrafią się dobrze wysłowić, a co mówić o prowadzeniu dyskusji online.

 

27 minut temu, Gość Gość s napisał:

Racja,ogranicz dostęp do internetu,zostaniesz sam i będziesz miał zawsze rację.

Co taka nerwówka .Dużo jabłka ci zostało to się wciekasz.Jak by była cena byś szyję nośił wyzej ja głowę i byś się śmiał.Rok rużnicy i jaki mięciutki jesteś aż szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość s
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

 

Co taka nerwówka .Dużo jabłka ci zostało to się wciekasz.Jak by była cena byś szyję nośił wyzej ja głowę i byś się śmiał.Rok rużnicy i jaki mięciutki jesteś aż szkoda gadać.

Jabłka prawie sprzedane w tym sezonie wyjątkowo wcześnie ze względu na grad.Zostało 90 ton bez gradu Idareda i Ligola, ale to na czerwiec,lipiec.Z tym wciekaniem,szyją,głową i śmianiem nie wiem o co chodzì

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Gość s napisał:

Racja,ogranicz dostęp do internetu,zostaniesz sam i będziesz miał zawsze rację.

Nie odwracaj kota ogonem, nie chodzi tu o to kto ma rację tylko rozmowa jest zupełnie o czymś innym.

Ja bym proponował administratorowi prosty sposób na poprawę jakości forum. Piszą tylko zarejestrowani, reszta niech idzie popisać komentarze na fb.

A tak się robi syf, bo pisze jeden i ten sam pod paroma nickami te swoje mądrości.

 

Ps. Wbrew temu co zarzucał mi Prorok to nie ja jestem realista, kupcem i jeszcze tam jakimś. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Rafał
Godzinę temu, Michał S napisał:

Dziś miałem propozycję 1,3 za szampiona ligola i 1,4 za prinsa w karton na rynek krajowy .

Jak powiedziałem gościowi ze robiłem przed świętami za 1,7 prinsa i 1,5 ligol szampion to się uśmiechnął i odjechał. 

JAK CENY U WAS ?

Prince karton 1.40

Szampion i Ligol 1.30

Golden 7 1.50.

Na rumuna..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gargamel
3 godziny temu, Prorok napisał:

No i jak idzie w wiadomym kierunku???

Bo z tego co słyszałem to nie dość ,że ceny w dół to jeszcze zejście slabe

I znowu ta sama bajka towar nie idzie, brak zamówień, chłopy trzymają itp. itd. Przed świętami też tak było i teraz też?,fruit family 3 razy piszą dziś na igrit że kupią z 8 odmian,pewnie sypią gdzieś do rowu albo może do zoo zwierzęta dokarmiania. Miesięcznie po 300tys ton sprzedają i cały czas mowa że sadownicy trzymają ,to skąd te jabłka ja się pytam w sprzedaży ?W styczniu martwili się jaki będzie następny sezon a dziś już mamy odpowiedż,U nas niech trochę przetrzepie i po bólu,niektórzy ochłoną  może 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioter
3 godziny temu, Prorok napisał:

No i jak idzie w wiadomym kierunku???

Bo z tego co słyszałem to nie dość ,że ceny w dół to jeszcze zejście slabe

Tak idzie, tiry nie tylko Białorusi ale również sporo na RU po okolicy ładuje, Litwa i Rumunia też widać sie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Gargamel napisał:

I znowu ta sama bajka towar nie idzie, brak zamówień, chłopy trzymają itp. itd. Przed świętami też tak było i teraz też?,fruit family 3 razy piszą dziś na igrit że kupią z 8 odmian,pewnie sypią gdzieś do rowu albo może do zoo zwierzęta dokarmiania. Miesięcznie po 300tys ton sprzedają i cały czas mowa że sadownicy trzymają ,to skąd te jabłka ja się pytam w sprzedaży ?W styczniu martwili się jaki będzie następny sezon a dziś już mamy odpowiedż,U nas niech trochę przetrzepie i po bólu,niektórzy ochłoną  może 

Daj na sort do fruit family i wklej protokół z sortowania;)

Net wszystko przyjmie:p

Po co tyle sadzić i modlić się o mróz i przestrzepanie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Prorok napisał:

Daj na sort do fruit family i wklaj protokół z sortowania;)

Net wszystko przyjmie:p

Po co tyle sadzić i modlić się o mróz i przestrzepanie?????

Soetowalem tam komorę goldena. 3 % przemysłu. Ceny jedne z najlepszych. Kasa po 45 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gargamel

Dziś sobota i jadąc przez grudzkowola stały 4 tiry na RUS blachach po jabłko i  jeden Białorusin wcześniej.jaki wniosek- że handel stoi i jabłko nie idzie??? jak w całym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Gość Gargamel napisał:

Dziś sobota i jadąc przez grudzkowola stały 4 tiry na RUS blachach po jabłko i  jeden Białorusin wcześniej.jaki wniosek- że handel stoi i jabłko nie idzie??? jak w całym sezonie

Ceny...jakie ceny??

Od 1,2 do 1,4..

W piątek widziałem 3 składy z przemysłem...faktycznie ostro idą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...