Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export Deser 2021 - notowania!


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, Gość Filozof napisał:

Jak dobrze czerwony to może może. Pojawiają się takie ogłoszenia

Jabłka ładnego już brakuje.Każdy co ma ładne to trzyma do maja.Czeka na dobrą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze trochę jabłek jakoś mi się nie wydaje ze trzymanie ma sens (no chyba że do połowy czerwca ) maj będzie gorszy jak kwiecień, mi i moim sąsiadom wydawało się że Ukraina ruszy na ich święta a tu dziś 15 do świąt 2 tygodnie i cisza także małe prawdopodobieństwo że coś pójdzie,  zwiększy się ruch i cena podskoczy .

Przecież wzrost ceny zawsze wyglądał tak samo , najpierw musiał się ruch zwiększyć musiało brakować opakowań z 7-10 dni i wtedy cek  10 gr do góry a w tym roku ANI razu tak nie było ,popyt jest stabilny więc cena też. 

Moim zdaniem ten sezon skończy się taką samą ceną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał S napisał:

Mam jeszcze trochę jabłek jakoś mi się nie wydaje ze trzymanie ma sens (no chyba że do połowy czerwca ) maj będzie gorszy jak kwiecień, mi i moim sąsiadom wydawało się że Ukraina ruszy na ich święta a tu dziś 15 do świąt 2 tygodnie i cisza także małe prawdopodobieństwo że coś pójdzie,  zwiększy się ruch i cena podskoczy .

Przecież wzrost ceny zawsze wyglądał tak samo , najpierw musiał się ruch zwiększyć musiało brakować opakowań z 7-10 dni i wtedy cek  10 gr do góry a w tym roku ANI razu tak nie było ,popyt jest stabilny więc cena też. 

Moim zdaniem ten sezon skończy się taką samą ceną. 

Nie musiałeś tego pisać i odbierać ludziom nadziei.

Ja dodaję im optymizmu i wiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Prorok napisał:

Nie musiałeś tego pisać i odbierać ludziom nadziei.

Ja dodaję im optymizmu i wiary

trzeba czekać i mieć nadzieje cena napewno pojdzie do góry.W tym roku to już będzie maj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Prorok napisał:

Co z tego ,że ruch jak ceny niskie.

Trzeba trzymać do maja

Skupiorze w sensie bardzo dużo przemysłu lata po okolicy. Czasem zastanawiam się jaki jest sens budowania chłodni. Moim zdaniem dla wygody przetwórni.Przecież to w 20 lat się nie zwróci, nie mówiąc o zarobku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Jaxek napisał:

Jak proroctwa na najbliższe dni,tygodnie? Możemy spodziewać się spektakularnych wzrostów cen naszych jabłek? Zachód pusty juz się wysorzedal z towaru 

Do 15 go maja nie spodziewam się wielkich zmian...

W maju zwykle jabłko kuca...

Cudu nad Wisłą w tym sezonie nie spodziewam się choć możliwe wzrosty w czerwcu.zalezy ile komór skończy na BDF ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pomocnik jasnowidza

No co ty , chcesz od drugiego sadownika proroctwa . Jest tylko jedno proroctwo , on już sprzedał i na pewno nawet w czerwcu nie zdrożeje . Jak co to towaru ful i może stanieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wierzę, że będzie lepiej. W tamtym roku nikt nie liczył na ceny a sprzedałem kartofla Glostera za wagę lepiej niż 99% osób galę pasek 7kg jednosci i full kolor.

W tym roku mam jeszcze 400 ton jabłka. Sprzedałem 200t. Czekam minimum do 1 czerwca.  

Kto musi niech sprzedaje tym lepiej dla mnie.

 

P.s nie raz sypalem całe komory na BDF. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Jacek napisał:

A ja wierzę, że będzie lepiej. W tamtym roku nikt nie liczył na ceny a sprzedałem kartofla Glostera za wagę lepiej niż 99% osób galę pasek 7kg jednosci i full kolor.

W tym roku mam jeszcze 400 ton jabłka. Sprzedałem 200t. Czekam minimum do 1 czerwca.  

Kto musi niech sprzedaje tym lepiej dla mnie.

 

P.s nie raz sypalem całe komory na BDF. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana..

Gratuluje zeszlego sezonu ale nie codziennie jest dzień dziecka i to,że zdarzyło się raz wcale nie znaczy ,że się powtórzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sadownicy nie dziwcie się że nie ma zbytu na jabłko bo sami wstrzymywaliscie bardzo mocno sprzedaż dwa miesiące temu ja proponowałem 1.5 w mój karton teraz ci sami panowie proponują mi ten towar po 1.2 tylko ze teraz nie jest ich kolej oni zawsze sprzedawali w okolicach nowego roku znam bardzo wielu którzy normalnie już dawno powinni mieć puste komory 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...