Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export Deser 2021 - notowania!


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ingrid

Już słyszę sierpniowe rozmowy

Prąd drogi nie będą trzymać

Parch,mszyca, owocówka

Przymrozki były i duży opad

Trzeba trzymać do lipca bo zabraknie  Do 3x sztuka

Ten rok jest nasz

A prawda jest taka że sami zniszczylismy sadownictwo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Guest Ingrid said:

Już słyszę sierpniowe rozmowy

Prąd drogi nie będą trzymać

Parch,mszyca, owocówka

Przymrozki były i duży opad

Trzeba trzymać do lipca bo zabraknie  Do 3x sztuka

Ten rok jest nasz

A prawda jest taka że sami zniszczylismy sadownictwo

 

A teraz grube rybki nas dobiją i luks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość analityk
Godzinę temu, Gość 5 zł za wagę napisał:

Limit wycofania już wyczerpany. Przemysł poniżej 0,50 groszy...To kiedy już Cierpliwi będą wynagrodzeni????????

Na 1 lipca przybraknie

Pewne info od Ernesta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pesymista
W dniu 1.06.2022 o 08:57, Gość gosc napisał:

pewnie pesymista zaraz napisze o 200 tys ton do wysypania w lipcu po 30gr ;DDDD

zejscie na koncentrat bardzo dobre, a towaru nadal mniej niz oczekiwali

chyba sami przestali wierzyc, ze skupia te 200 tys ton w ramach wycofania - pierwsze 4 tygodnie to 87 tys ton

dodatkowo prawie caly przemysł idzie w ramach wycofania i poza nim skupuja pewnie mniejsze ilosci niz zwykle

a moze awizacje na wycofanie spadaja i gorka z otwartych komor juz za nami, stad walka o kolejne kilogramy?

 

:DDDD

NIEma co Pisac

Takie będą fakty

Tak oto herezja miesiąc temu dziś staje się prawdą

Górka już za nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ingrid
6 godzin temu, Gość 5 zł za wagę napisał:

No i co Cierpliwi?Wycofania już nima.Przemysł od poniedziałku 0,40 Deser 0,70.Taka jest rzeczywistość 

Już daj spokoj

Koniec szydery

Zaraz prezes Igrit cię ocenzuruje i zbanuje

Edytowane przez IGRiT
Nazwa portalu to Igrit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pesymista
Godzinę temu, Gość to sie leczy napisał:

ty sam ze soba piszesz czy o co tu chodzi? XD

Następny paranoik wszędzie mnie widzi :))))

Niestety są też ludzie,którzy dostrzegają groteskowa sytuację w sądownictwie i potrafią się śmiać z waszych zapewnień kiedy to zabraknie i po ile Doceniam humor i dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nie denerwuj sie
13 minutes ago, Guest pesymista said:

Następny paranoik wszędzie mnie widzi :))))

Niestety są też ludzie,którzy dostrzegają groteskowa sytuację w sądownictwie i potrafią się śmiać z waszych zapewnień kiedy to zabraknie i po ile Doceniam humor i dystans

nie pisalem nigdy ze zabraknie ale ja to mam wrazenie ze ernest analityk 5zl za wage prorok pesymista i tak dalej to wszystko ty piszesz, mozliwe ze bledne, niestostne to w kazdym razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
W dniu 23.06.2022 o 09:44, Gość Ingrid napisał:

Już słyszę sierpniowe rozmowy

Prąd drogi nie będą trzymać

Parch,mszyca, owocówka

Przymrozki były i duży opad

Trzeba trzymać do lipca bo zabraknie  Do 3x sztuka

Ten rok jest nasz

A prawda jest taka że sami zniszczylismy sadownictwo

 

Najlepszy tekst to ,, oj tam,rok do roku nie równy,cuś zostanie" jak to słyszę od jakiegoś jabcokowego biznesmena a widzę,że trzeci rok z rzędu czerwiec /lipiec większość na patelnie podaje to toczę sam ze sobą wewnętrzną walkę żeby nie posikać się że śmiechu przy nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marian

Jablko przestało być w „modzie” i lepiej chyba raczej nie bedzie,sady do wyrywania,tylko chyba w letni towar trzeba się kierowac,chociaż tego letniego tez bedzie full bo wielu tak myśli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

Najlepszy tekst to ,, oj tam,rok do roku nie równy,cuś zostanie" jak to słyszę od jakiegoś jabcokowego biznesmena a widzę,że trzeci rok z rzędu czerwiec /lipiec większość na patelnie podaje to toczę sam ze sobą wewnętrzną walkę żeby nie posikać się że śmiechu przy nim.

Jak już trzeci rok z rzędu tak handluje, to średnia 5+0.3+0.5 nadal daje ponad 1.9zl/kg i "cus zostanie"...

Posikać się można ze śmiechu, jak ktoś podał w marcu przed covidem, rok temu czekał na 5zl i teraz uciekł w marcu po wybuchu wojny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matematyk
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak już trzeci rok z rzędu tak handluje, to średnia 5+0.3+0.5 nadal daje ponad 1.9zl/kg i "cus zostanie"...

Posikać się można ze śmiechu, jak ktoś podał w marcu przed covidem, rok temu czekał na 5zl i teraz uciekł w marcu po wybuchu wojny....

Naprawdę ponad 1,9???

Podałeś średnia arytmetyczna

Średnia ważona z pewnością wyjdzie niższa

Jakby nie liczyć biznes kiepski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielki matematyk
Godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jak już trzeci rok z rzędu tak handluje, to średnia 5+0.3+0.5 nadal daje ponad 1.9zl/kg i "cus zostanie"...

Posikać się można ze śmiechu, jak ktoś podał w marcu przed covidem, rok temu czekał na 5zl i teraz uciekł w marcu po wybuchu wojny....

Wysypiesz teraz po 0,40 i policz po ile tobie średnia wyjdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jak ci się udało w 2020 wszystko sprzedać po równo 5 zeta to gratulacje a poza tym to wątpię żebyś miał w 2020 tyle samo jabłka jak 2021 i 2022, więc średnia 1.9 to raczej nierealna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Przemysł
3 hours ago, Guest Marian said:

Jablko przestało być w „modzie” i lepiej chyba raczej nie bedzie,sady do wyrywania,tylko chyba w letni towar trzeba się kierowac,chociaż tego letniego tez bedzie full bo wielu tak myśli..

no deserowe upieczone ale jeszcze pan przemysł jest, przy odpowiednim areale to może ma sens 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość jasiu napisał:

kurde jak ci się udało w 2020 wszystko sprzedać po równo 5 zeta to gratulacje a poza tym to wątpię żebyś miał w 2020 tyle samo jabłka jak 2021 i 2022, więc średnia 1.9 to raczej nierealna

Widzisz, to tak samo nierealne jak wywody posikanego andrzeja i kilku innych klaunow ktore przejely to forum...

Nie pisałem z autopsji, tylko pokazałem jak idiotyczny był to komentarz.

Ale finalnie patrzac wstecz, to bralbym w ciemno taki model sprzedazy w czerwcu/lipcu, czyli 2022 i 2021 na patelnie, a w 2020 za wage po 5 zl za przemysl (nawet zwojka i czekolada nie przeszkadzala).

W 2020 zebrałem 10% mniej deseru niż w 2021, a w 2022 10% więcej niż w 2021.

Miszcz matematyki moze policzyc srednia wazona na moim przykladzie, bo nie wiemy jakie plony mial sasiad osikanego andrzeja. Jezeli sobie nie poradzi, to jutro zdradzę wynik...

A, i uprzedzając klaunów, nie bede sypal po 40gr, handel skonczylem 2 tygodnie temu.

Srednia za wage wyszla mi okolo 1zł, rewelacji nie ma, ale w przyszlym sezonie moze byc trudno powtorzyc nawet taki wynik, bo inflacja wydrenuje jeszcze bardziej nasze rynki zbytu z gotowki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zorientowany
15 godzin temu, Gość pesymista napisał:

Jak myślicie??

Znowu zabraknie jablek???

Już koniec sezonu. Export skonczył się.Została tylko patelka po 0,50 groszyków.Cierpłiwi zawsze wynagrodzeni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
W dniu 27.06.2022 o 12:32, Gość gosc napisał:

Widzisz, to tak samo nierealne jak wywody posikanego andrzeja i kilku innych klaunow ktore przejely to forum...

Nie pisałem z autopsji, tylko pokazałem jak idiotyczny był to komentarz.

Ale finalnie patrzac wstecz, to bralbym w ciemno taki model sprzedazy w czerwcu/lipcu, czyli 2022 i 2021 na patelnie, a w 2020 za wage po 5 zl za przemysl (nawet zwojka i czekolada nie przeszkadzala).

W 2020 zebrałem 10% mniej deseru niż w 2021, a w 2022 10% więcej niż w 2021.

Miszcz matematyki moze policzyc srednia wazona na moim przykladzie, bo nie wiemy jakie plony mial sasiad osikanego andrzeja. Jezeli sobie nie poradzi, to jutro zdradzę wynik...

A, i uprzedzając klaunów, nie bede sypal po 40gr, handel skonczylem 2 tygodnie temu.

Srednia za wage wyszla mi okolo 1zł, rewelacji nie ma, ale w przyszlym sezonie moze byc trudno powtorzyc nawet taki wynik, bo inflacja wydrenuje jeszcze bardziej nasze rynki zbytu z gotowki.

 

Brawo,gratuluję!  właśnie o takich jabcokowych biznesmenów mi chodziło. Jak się handel zesrał to on zawsze powie,że zdążył sprzedać. On zawsze najdrożej sprzeda. Nawet po rekordowym sezonie 2018 powiesz,że ponad zeta za wagę wziąłeś. A po te mityczne 5 zł za wagę to tylko on 100% sprzedał,, cierpliwi wynagrodzeni" 

Nie wysypiesz po 40 bo już wysypales po 50 geniuszu ekonomii,plus wycofka 30. Ale za rok dwa jak już każdy o tej 30 groszowej jalmuznie zapomni to pierwszy będziesz krzyczał że koło zeta ci wyszło. Amen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Andrzej napisał:

Brawo,gratuluję!  właśnie o takich jabcokowych biznesmenów mi chodziło. Jak się handel zesrał to on zawsze powie,że zdążył sprzedać. On zawsze najdrożej sprzeda. Nawet po rekordowym sezonie 2018 powiesz,że ponad zeta za wagę wziąłeś. A po te mityczne 5 zł za wagę to tylko on 100% sprzedał,, cierpliwi wynagrodzeni" 

Nie wysypiesz po 40 bo już wysypales po 50 geniuszu ekonomii,plus wycofka 30. Ale za rok dwa jak już każdy o tej 30 groszowej jalmuznie zapomni to pierwszy będziesz krzyczał że koło zeta ci wyszło. Amen. 

Dokładnie.szczegolnie tu jedyny uwielbiany przez siebie samego na forum zawsze najlepiej sprzedaje bo ma tylko gala i Golden.?ma dar przewidywania i w każdej sytuacji wychodzi obronną ręką.niestyty nikt nie wie kim jest bo często zmienia nicki, podszywajac się pod inne osoby.o ile mnie pamięć nie myli to w 2018 posła kiedyś że swoją Baltona po 1.6 sprzedal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Guest Andrzej said:

Brawo,gratuluję!  właśnie o takich jabcokowych biznesmenów mi chodziło. Jak się handel zesrał to on zawsze powie,że zdążył sprzedać. On zawsze najdrożej sprzeda. Nawet po rekordowym sezonie 2018 powiesz,że ponad zeta za wagę wziąłeś. A po te mityczne 5 zł za wagę to tylko on 100% sprzedał,, cierpliwi wynagrodzeni" 

Nie wysypiesz po 40 bo już wysypales po 50 geniuszu ekonomii,plus wycofka 30. Ale za rok dwa jak już każdy o tej 30 groszowej jalmuznie zapomni to pierwszy będziesz krzyczał że koło zeta ci wyszło. Amen. 

Złotówa w tym roku to nie jest jeszcze jakiś wyczyn, w tym roku może będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...