Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export Deser 2021 - notowania!


IGRiT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pań Golden
5 godzin temu, Gość pesymista napisał:

Żadna tajey,że w tym roku Piotrek będzie największym odbiorcą

Ale może jakieś pomysły na inne rynki?

Bo zlexto wygląda

Podzielam Twoje zdanie, że Kozietuly będą największym odbiorcą. Aczkolwiek chyba nie jestem na bieżąco. Piotrek w tym roku bierze przemysł tylko po ręcznej korekcie?? Smart fresh,bellis i geoxe również wymagane, żeby po 8 gr mu sprzedać?? Dobrze, że ogórki wsiane to będzie gdzie wygarbować żeby zarobić i dołożyć. 

Zatrudnię do przerzedzania zawiązków jabłek...

07.07.2022 20:14Wyświetlano: 54 razy
Inne 

18zł /godzina

Grzegorz
Zatrudnię do przerzedzania zawiązków jabłek . Możliwe zakwaterowanie 4-5 osób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pan deser
1 godzinę temu, Gość Pań Golden napisał:

Podzielam Twoje zdanie, że Kozietuly będą największym odbiorcą. Aczkolwiek chyba nie jestem na bieżąco. Piotrek w tym roku bierze przemysł tylko po ręcznej korekcie?? Smart fresh,bellis i geoxe również wymagane, żeby po 8 gr mu sprzedać?? Dobrze, że ogórki wsiane to będzie gdzie wygarbować żeby zarobić i dołożyć. 

Zatrudnię do przerzedzania zawiązków jabłek...

07.07.2022 20:14Wyświetlano: 54 razy
Inne 

18zł /godzina

Grzegorz
Zatrudnię do przerzedzania zawiązków jabłek . Możliwe zakwaterowanie 4-5 osób

Ale przecież wszystko znowu zmarzło i opadło

A tu przerzedzanie???

Dziwna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pań Golden
8 godzin temu, Gość pan deser napisał:

Ale przecież wszystko znowu zmarzło i opadło

A tu przerzedzanie???

Dziwna sprawa

Swoją drogą jak za lajtowe roboty stawka wyjściowa to 18 zł to ile za zbieranie tego przerwanego deseru będą płacić? Ja celuję w tym roku w 20-22 na godz. Tylko na Broniszach i tych śmiesznych grupkach na fb będą ujadać ze max 14 zł zapłacą,koniec września zacznie się podbijanie stawki i podbieranie jeden drugiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pan deser
2 godziny temu, Gość Pań Golden napisał:

Swoją drogą jak za lajtowe roboty stawka wyjściowa to 18 zł to ile za zbieranie tego przerwanego deseru będą płacić? Ja celuję w tym roku w 20-22 na godz. Tylko na Broniszach i tych śmiesznych grupkach na fb będą ujadać ze max 14 zł zapłacą,koniec września zacznie się podbijanie stawki i podbieranie jeden drugiemu.

20 to już w czerwcu obstawiałem

Wszystko od nas zależy

Nie widzę sensu wszystkiego zbierać i chlodzic

Nie ma rynków zbytu

Prąd X3

Lepiej część kiepskich odmian zostawić w sadzie

Mniej na rynku droższe jabłko

Ale jak zwykle sady zostaną wyczyszczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ukasz
2 godziny temu, Gość Pań Golden napisał:

Swoją drogą jak za lajtowe roboty stawka wyjściowa to 18 zł to ile za zbieranie tego przerwanego deseru będą płacić? Ja celuję w tym roku w 20-22 na godz. Tylko na Broniszach i tych śmiesznych grupkach na fb będą ujadać ze max 14 zł zapłacą,koniec września zacznie się podbijanie stawki i podbieranie jeden drugiemu.

Możesz i 25 płacić :) zeszły sezon był jeszcze za 13, teraz do przerzedzania, wiśni, borówki, wiązania tez po 13 ale chyba będzie 14 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzban
8 godzin temu, Gość Ukasz napisał:

Możesz i 25 płacić :) zeszły sezon był jeszcze za 13, teraz do przerzedzania, wiśni, borówki, wiązania tez po 13 ale chyba będzie 14 :) 

U mnie po 12 i płacą za kwaterę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pań Golden
4 godziny temu, Gość dzban napisał:

U mnie po 12 i płacą za kwaterę ?

Taaa... chyba gigantom spod sklepu albo złapanym na PKP w Warce. Chociaż już większość z tych którzy cokolwiek potrafili dawno poumierala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz
10 godzin temu, Gość Pań Golden napisał:

Taaa... chyba gigantom spod sklepu albo złapanym na PKP w Warce. Chociaż już większość z tych którzy cokolwiek potrafili dawno poumierala...

zamieszkuje 05-620 ;)

cały zeszły sezon 13 + moje zakwaterowanie, a tym jak narazie część była po 13 część jest po 14.

Mam ludzi pełna kultura, była rodzina ale znaleźli stałą prace w mieście, teraz jest trzech facetów, rodzina była po 13, teraz są faceci po 14, bez stresu, porządek, bez pijaństwa i się obijania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzban
3 godziny temu, Gość Łukasz napisał:

zamieszkuje 05-620 ;)

cały zeszły sezon 13 + moje zakwaterowanie, a tym jak narazie część była po 13 część jest po 14.

Mam ludzi pełna kultura, była rodzina ale znaleźli stałą prace w mieście, teraz jest trzech facetów, rodzina była po 13, teraz są faceci po 14, bez stresu, porządek, bez pijaństwa i się obijania

Błędów

Matecznik PiS

Dlatego takie cuda

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oj tam
3 godziny temu, Gość 5 zł za wagę napisał:

No i co panowie Cierpliwi?D..pa blada z jabłkiem zrobila się .Nawet Rajpol oglasza się  o sprzedaży. Cierpliwi zawsze wynagrodzeni ???

Trzeba zejść trochę z ceny

Zamiast 5 brać po 3 i też dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ukasz
W dniu 9.07.2022 o 11:10, Gość dzban napisał:

Błędów

Matecznik PiS

Dlatego takie cuda

 

 

Odnośnie mnie osąd potężnie chybiony ;)

taka stawka dla ukrainy z zakwaterowaniem w gosp. oczywiście. u mnie mają tylko opał i prąd

Błędów, Grójec, Warka czy Biała Rawska - stawki podobne

okoliczni dojezdni conajmniej 20zl- ale z nich nie pracownicy, oni nie od pracy są tylko od zarabiania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaradny
4 godziny temu, Gość Realne Ceny napisał:

Mniej niż za 20 zł to znajdziesz chyba pod monopolowym.

Reszta kraju widzę mocno nie zaradna, do mnie jak chciał kierowca przywieźć po 18 to obśmiałem i przywiózł za 14zl 7 os do młodej borówki. Warka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość śmieszek
W dniu 13.07.2022 o 12:17, Gość Zaradny napisał:

Reszta kraju widzę mocno nie zaradna, do mnie jak chciał kierowca przywieźć po 18 to obśmiałem i przywiózł za 14zl 7 os do młodej borówki. Warka

Ha

Do mnie przywiózł po 8 i spalił buraka tak go obsmialem

Do dziś czerwony jest na ryju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ukasz
Godzinę temu, Gość śmieszek napisał:

Ha

Do mnie przywiózł po 8 i spalił buraka tak go obsmialem

Do dziś czerwony jest na ryju

Na tyle Cię pakują na ile się dajesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek197704
W dniu 14.07.2022 o 13:47, Gość Ukasz napisał:

Na tyle Cię pakują na ile się dajesz :)

15zeta to prawdopodobnie będzie minimum w tym roku niestety. Poczekajmy do zbiorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chamie
5 godzin temu, Gość 5 zł za wagę napisał:

No i co już przerywka po 0.35 a to tylko początek...Hyba w tym sezonie 0.08 gr za przemyśl zobaczymy .Tak to wygląda. 

Pierwszy bedziesz zbieral…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 5 zł za wagę
2 godziny temu, Gość chamie napisał:

Pierwszy bedziesz zbieral…

Nie mam jabłek mądralo.Kupuję u takich jak ty za groszy.A ty zape..dalaj po 0.08 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...