Skocz do zawartości

jabłka przemysłowe


marta 33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość s
2 godziny temu, Gość Ttt napisał:

Mi też kazali sypać od razu po świętach w poniedziałek nawet 54  dawali za Idareda ale powiedziałem spokojnie ja po świętach odpoczywam .A tak mieli już wszystko zamykać i nie kupować

 

2 godziny temu, Gość Ttt napisał:

Mi też kazali sypać od razu po świętach w poniedziałek nawet 54  dawali za Idareda ale powiedziałem spokojnie ja po świętach odpoczywam .A tak mieli już wszystko zamykać i nie kupować

Biała Rawska 50 gr.netto,o cenie 54gr. nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 777
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 godziny temu, Gość Jan napisał:

Pójdzie w górę w nowym roku. Zakłady mają ssanie konkretne na towar. To że dohler obniżył to nic nie znaczy. Sambor, Koprzywnica, appol, sokpol ciągną jabłko do samych świat.  Nawet zpow Dwikozy kupują towar. W Chodkowie ta ala firmka też kupuje a tak to mieli zawsze wyje**e.

Koprzywnica to też dohler, od paru dni tam pusto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
15 godzin temu, Gość nok napisał:

Koprzywnica to też dohler, od paru dni tam pusto. 

Nie ma jabłka w chinach.To tylko mogą kupić w Polsce.Scanie wielkie.To przebijają się jak szczury.Na wiosne to przemysł będzie kosztował 1.5 zł.Ja czekam jak większość się wysprzeda ta wiosna nasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz widział 1.5 ale za deser, napewno nie za przemysl. Deser oczywiście, wg mnie bez problemu tyle będzie ale pomarzyć można i o przemysle :)

Aczkolwiek dziwnie jest na rynku przemysłowym bo ta cena caly czas będzie szła do góry narazie. Ssanie ogromne. Znajomi dzwonią czy czegos się nie otwiera bo by chętnie patelnie podstawili. Głupota sadownikow nie zna granic. Tyle mogło być na jesieni. Warka 0.52 za każdą ilość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Tsa napisał:

Dreher a nie dohler jak już. Sobota godz 15 baseny pełne..

Czyli musieli wrócić do starej ceny, bo mieli płacić na rampie 48 ? a na skupie dalej 50 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
32 minuty temu, Gość nok napisał:

Czyli musieli wrócić do starej ceny, bo mieli płacić na rampie 48 ? a na skupie dalej 50 ?

Na to wychodzi że przemysł przebije deser??zmowa skupiaży i przetwórniaży pękła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Gość s napisał:

Pewny jesteś źe Dreher?

Tak. Jestem pewny. W styczniu jabłko w góre. Z informacji które uzyskałem od dobrych znajomych cenę jaką może uzyskać jabłko do przetwórstwa to 60gr. 

Zapotrzebowanie jest ogromne. Wszystko co zostało przetworzone jest już sprzedane i wywiezione do USA. Nowe zbiory dopiero we wrześniu.  

Plan jest ogólnie taki żeby wyczyścić przechowalnie i zwykle chłodnie. Bliżej wiosny KA będą sypane . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Gość nok napisał:

Potwierdzi ktoś że niektóre zakłady będą działać między świętami a sylwestrem? Bo takiej sytuacji to chyba nigdy nie było? ?

Prawdopodobnie Sambor i sokpol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość s
7 godzin temu, Gość Tsa napisał:

Tak. Jestem pewny. W styczniu jabłko w góre. Z informacji które uzyskałem od dobrych znajomych cenę jaką może uzyskać jabłko do przetwórstwa to 60gr. 

Zapotrzebowanie jest ogromne. Wszystko co zostało przetworzone jest już sprzedane i wywiezione do USA. Nowe zbiory dopiero we wrześniu.  

Plan jest ogólnie taki żeby wyczyścić przechowalnie i zwykle chłodnie. Bliżej wiosny KA będą sypane . 

Może eksporterzy deseru przestaną udawać źe eksport słabo idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Tsa napisał:

Tak. Jestem pewny. W styczniu jabłko w góre. Z informacji które uzyskałem od dobrych znajomych cenę jaką może uzyskać jabłko do przetwórstwa to 60gr. 

Zapotrzebowanie jest ogromne. Wszystko co zostało przetworzone jest już sprzedane i wywiezione do USA. Nowe zbiory dopiero we wrześniu.  

Plan jest ogólnie taki żeby wyczyścić przechowalnie i zwykle chłodnie. Bliżej wiosny KA będą sypane . 

Bo w tym roku nie ma przemysłu w Niemczech.Wolom kupić w Polsce .Niemiec produkuje deser i cenę bierze.Jeszcze parę lat i deser bedzie brał jaki będzie chciał .Jak towar od Chinczyków w dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Michal napisał:

A ile jasniepany placa za idared na sort.? Wogóle opłaca sie oddawac jak spad kolo 60gr?

Po sortowaniu 0,40 bo jak przywoziles to po tyle był przemysł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Michal napisał:

A ile jasniepany placa za idared na sort.? Wogóle opłaca sie oddawac jak spad kolo 60gr?

Pod Jasiencem idared na sortowanie 60gr. i jeszcze słabo idzie. Chętnych na sprzedaż nie brakuje.  Prince 80gr. Szampion 70gr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jan dzban
37 minut temu, Gość Pepe napisał:

Pod Jasiencem idared na sortowanie 60gr. i jeszcze słabo idzie. Chętnych na sprzedaż nie brakuje.  Prince 80gr. Szampion 70gr 

To za 9 ton idareda w deserze mógłbym sobie kupić na dzień dzisiejszy 1000kg mocznika.

A za tira to będzie jakieś 4 big bagi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Gość Sadownik
2 godziny temu, Gość Jan dzban napisał:

To za 9 ton idareda w deserze mógłbym sobie kupić na dzień dzisiejszy 1000kg mocznika.

A za tira to będzie jakieś 4 big bagi.  

No no dziś mocznik 1 tona 5tys agrosimex.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


×
×
  • Dodaj nową pozycję...