Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

Ty masz trudności ze sprzedażą, ja mam trudności a innym jak piszą towar na siłę wydzierają. Dosyć już tej obłudy, komu potrzebne są na święta B. N. wasze ziemniaki? Przystopujcie chłopskie filozofy.

Kolego do świąt jeszcze daleko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Gosc. napisał:

Ty masz trudności ze sprzedażą, ja mam trudności a innym jak piszą towar na siłę wydzierają. Dosyć już tej obłudy, komu potrzebne są na święta B. N. wasze ziemniaki? Przystopujcie chłopskie filozofy.

Nikt tirem nie przyjedzie do ciebie po 100 worków ziemniaków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Ggh napisał:

Nikt tirem nie przyjedzie do ciebie po 100 worków ziemniaków 

A skąd ty filozofie wiesz ile ja mam ziemniaków? Zjedz coś konkretnego  bo sr... i sr... głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Gosc. napisał:

A skąd ty filozofie wiesz ile ja mam ziemniaków? Zjedz coś konkretnego  bo sr... i sr... głupoty.

Może nie wiem ile masz ziemniaków ale wiem napewno że jesteś bu…kiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszym rejonem od jakiegoś czasu jest małopolska i świętokrzyskie. Tam teraz 1 zł/kg to super cena, gdzie w pozostałych regionach Polski ziemniak w luzie idzie po 1,1-1,3 zł/kg. Ziemniaki drożeją praktycznie wszędzie, w wielu krajach nie zostały zebrane, myślę że cena dopiero może iść do góry. Tylko jak ktoś chce czekać na cenę i wtedy dopiero zamawiać sadzeniaki to życzę powodzenia, bo już teraz nie da się zamówić większości odmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Guest Tedy said:

Nic nie drozeje wrecz tanieje z 20 -24 zl na 18-20. Nikt nie chce ziemniaka a napewno nie na Swieta

NIkt nie chce ziemniaka? Co za bzdura

To, że ty handalrzyku wolisz jeść ryż na święta to Twoja sprawa ale nie pisz że nikt bo u nas w rodzinie zejdzie go sporo szczególnie do śledzia w śmietanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Gość Waldi napisał:

NIkt nie chce ziemniaka? Co za bzdura

To, że ty handalrzyku wolisz jeść ryż na święta to Twoja sprawa ale nie pisz że nikt bo u nas w rodzinie zejdzie go sporo szczególnie do śledzia w śmietanie

A ty kolego jesteś nastawiony w święta jeść ziemniaki? Ja tak jak większość nie, a śledź w śmietanie wejdzie do brzucha bez ziemniaków. Nie wiem czy to handlarz ale napisał prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Waldi napisał:

NIkt nie chce ziemniaka? Co za bzdura

To, że ty handalrzyku wolisz jeść ryż na święta to Twoja sprawa ale nie pisz że nikt bo u nas w rodzinie zejdzie go sporo szczególnie do śledzia w śmietanie

Nie jestem zadnym handlarzykiem sadze ziemniaka od 20 lat. I co roku ograniczam areal. Sprzedaje go glownie w detalu na targowiskach i widze co sie dzieje. Sprzedaz 100 kilo czasami graniczy z cudem to samo z innymi warzywami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 10 lat temu sprzedawalem po 600 kilo na targ i czesto 10 godzina nie bylo towaru rekordy dochodzily do 900kg . Targi zyly bylo duzo starszych ludzi robili zapasy na dzis wszyscy siedza w marketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HandelZagranica

Powiem tak 

Sprzedaję i pośredniczę w sprzedaży dużymi ilościami ziemniaka ale wiem jedno że coraz mniej ludzi je ziemniaka i to obserwacja z przeciągu 5-6 lat ,także jak inni pisali jest jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Mag napisał:

Okoliczny targ 20zł za15 kg w detalu śmieszne *** handlarze  tak sprzedają i jak ma być cena 

Widocznie *** rolnicy sprzedają im w takiej cenie że swoje na tym mają 

Edytowane przez Sebastian Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ziemniaki 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...