Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość producent
43 minuty temu, Gość Tom napisał:

1,40 powiadasz 😅akurat puszczam na południe Europy i cenę sobie wymyśliłeś kolego heh bo 1.10 to jest max na tą chwilę 

To i tak bardzo dobrze. Krakow i okolice ładna soraja na gotowo 15 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

WLKP 1,2-1,3 płacą za ziemniaka na mycie firmy pakujące. jak ktoś po 1 zł nie może dostać za pyrke w worku niech se da spokój z tą robotą bo na chleb nie zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuba

Witam, wszystkich poszukuje usluge kopania ziemniakow, poludnie wojewodztwa swietokrzyskiego, powierzchnia 6ha. Najlepiej na juz. Jest na forum ktos kto swiadczy takie uslugi badz na kogos znajomego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gość Chips napisał:

W okolicy przed Swietami. Probowali kopac chipsowe ziemniaki ale za bardzo im to cgyba nie szlo ciagle padalo.

dość hardcorowo trzeba przyznać, :) no ale klimat się zmienia, więc może czas przywyknąć ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kkk
13 minut temu, A_2 napisał:

dość hardcorowo trzeba przyznać, :) no ale klimat się zmienia, więc może czas przywyknąć ..

Po tych mrozach co zapowiadają to jak nie będzie śniegu to mogą nie przeżyć więc kopią w ubiegłym tygodniu w mojej okolicy kopali ostro marchew połowa zostawała w polu a w skrzyniach więcej ziemi niż marchwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kkr
Godzinę temu, Gość rolnik napisał:

po 80 groszy sprzedawać zworkowaną pyrke jak 1,2 można dostać za luz to trzeba  mieć ładnie w głowie.

Oni mają po 100 wora potem na etat do biedry i tak się bawią niskotowarówki robią swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wielkopolski handlarz
1 godzinę temu, Gość rolnik napisał:

po 80 groszy sprzedawać zworkowaną pyrke jak 1,2 można dostać za luz to trzeba  mieć ładnie w głowie.

Nie wiem skąd bierzecie te ceny 1,2 za luz chyba z paska notowan agrobiznesu obdzwoniłem dzisiaj cztery pakowalnie i wszyscy płacą jednakowo czyli 1zl i to jeszcze po wybiciu gdzie odpadu jest przeważnie 15-20%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Luki kpr
8 godzin temu, Gość Góral napisał:

15 zł wywoławcza była do 12 schodzili bez problemu 1000 wora załadowałem.Taka tu cena.

Bajki z mchu i paproci nie było takiej ceny, jeśli coś to może kilka tygodni wstecz, na pakowanie płacą 1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Kol
59 minut temu, Gość Grego napisał:

Panowie w Proszowicach i Skalbmierzu bez problemu można na 12 zł ładować więc nie siejcie paniki ze towaru brakuje.

A w wolbromiu pozabierali do domu takie było rwanie😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janek Proszowice

A ja jestem z okolic Proszowic i sprzedaje z domu piękną soraje i górale mi płacą 18 zł i są zadowoleni,na plac nie jeżdżę bo tam tylko z odpadem jeżdżą i zaniżają cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rura
3 godziny temu, Gość Grego napisał:

Panowie w Proszowicach i Skalbmierzu bez problemu można na 12 zł ładować więc nie siejcie paniki ze towaru brakuje.

Temat jest o ziemniakach a nie odpadach jakie sprzedają w Skalbmierzu i Proszowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

panie wielkopolski handlarz, za ziemniaka na brudno w pakowalni nie ma więcej niż 5 procent odpadu, mowa tu o pełnowartościowym ziemniaku zdrowym, na mycie za ładnego ziemniaka nawet 1,3 dostaniesz a i tu jak ładny ziemniak to więcej niż 10 procent odpadu nie dostaniesz, ale wiem że handlarzy takie liczby w oczy kłują bo lepiej jak rolnik odda łapce po 12 zł wora. Kończą się powoli wasze czasy, już mówiłem nie raz teraz handluje się z pakowalnią, nie na giełdzie.  POZDRO ! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wolbromiak

Na Wolbromiu cena też jest 16zł. Za worek, może te wpisy wyżej to jakieś handlarki wpisują aby siać zament i wyrwać jak najtaniej towar, panika i zament. Niech każdy kieruje się swoim rozumem i sprawdza czy to plotki czy prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gość Wolbromiak napisał:

Na Wolbromiu cena też jest 16zł. Za worek, może te wpisy wyżej to jakieś handlarki wpisują aby siać zament i wyrwać jak najtaniej towar, panika i zament. Niech każdy kieruje się swoim rozumem i sprawdza czy to plotki czy prawda.

Tak, dlatego przestałem generalnie czytać wpisy niezalogowanych. W ciągu minuty jeden taki może dodać kilka wpisów, każdy pod innym nickiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek
W dniu 5.01.2024 o 09:55, Gość Janek napisał:

W Skalbmierzu dzisiaj 10 zł można było kupić towaru pełny plac i co powiecie jeszcze do domu pozabierali bo kupca nie było.

W skalmbierzu też byly14/15zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Józef

Panowie ja jestem z okolic Skalbmierza i powiem wam że towar sprzedaje z domu po 18 zł góral przyjezdza I nic nie marudzi na giełdę nie jeżdżę bo tam jadą tylko z odpadem żeby swojego kupca nie zarazić.A po zatym są skupy do około co płacą za ładnego ziemniaka 1.20 tak że szanujmy się panowie,ziemniaka jest już bardzo mało i będzie drożał widać po zainteresowaniu że codziennie ktoś dzwoni i pyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ziemniaki 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...