Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jan
20 hours ago, Guest Legnica said:

Wy jesteście normalni czy nienormalni. Wszystko tanieje zboże rzepak kukurydza środki do produkcji drogie . Ty możecie zarobić to się nie szanujecie. W tym roku już napewno na ziemniaku nie zarobicie  raz że będzie nasadzone 2ze masa sadzeniaka jedzie na Ukrainę i jesienia tu wróci tylko jako jadalny

Przepraszam to za ile mam sprzedać skoro za 20 zł za kologram nikt nie kupuje a za coś żyć trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2024 o 21:03, Gość Kol napisał:

Wolbrom 15-17zł cena wróciła do poziomu z jesieni chłop poczuł wiosnę i dostał sraczki

Jak ktoś dalej myśli że Wolbrom, Skalbmierz i Proszowice regulują cenę w Polsce to gratulacje :D

Towar na mycie nadal w cenie 1,4 do 1,8 zł/kg.

Worek nadal w okolicach 20-24 zł

Jeśli ktoś ma duże ilość względnie ładnego towaru to ma klienta i dobrą cenę.

Jak masz badziewie i 10 ton i to jeszcze 3 odmian to może mu cena leci w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
12 godzin temu, masło napisał:

Jak ktoś dalej myśli że Wolbrom, Skalbmierz i Proszowice regulują cenę w Polsce to gratulacje :D

Towar na mycie nadal w cenie 1,4 do 1,8 zł/kg.

Worek nadal w okolicach 20-24 zł

Jeśli ktoś ma duże ilość względnie ładnego towaru to ma klienta i dobrą cenę.

Jak masz badziewie i 10 ton i to jeszcze 3 odmian to może mu cena leci w dół.

Marzenie jest bezpłatne, winszuję dobrego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość margaryna
2 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

Marzenie jest bezpłatne, winszuję dobrego samopoczucia.

Jakie marzenie, ja od początku roku podniosłem na 25 zł i jakoś nikt nie marudzi że drogo, odmiana cały czas ta sama Lilly, ok 20 ton w tygodniu trzech odbiorców busami zabiera. Jeden coś przebąkiwał że ktoś podjeżdżał i proponował mu po 20 to powiedziałem żeby brał ale jednak dalej do mnie przyjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Jeszcze marzec kwiecień i maj- 3 miesiące handlu starym ziemniakiem weźcie stoperan i nie panikujcie. Cena napewno nie zleci jak za zboże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hrubieszowie tona pszenicy 550 zł ... masakra. Cena z roku 2002. Zaj..ać chłopów, przejąć ich ziemię,a potem żywność w górę i będą golić "ekologów" równo przy samej szyii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gol
Godzinę temu, Gość Rolnik napisał:

Jeszcze marzec kwiecień i maj- 3 miesiące handlu starym ziemniakiem weźcie stoperan i nie panikujcie. Cena napewno nie zleci jak za zboże 

W maju to już będzie Rumun i po temacie także dobrego handlu zostało 2 miesiące a towaru jeszcze sporo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tom
Godzinę temu, A_2 napisał:

W Hrubieszowie tona pszenicy 550 zł ... masakra. Cena z roku 2002. Zaj..ać chłopów, przejąć ich ziemię,a potem żywność w górę i będą golić "ekologów" równo przy samej szyii

Zajmij się biznesem bo widzę że udzielasz się nawet na forum rzepaku:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
4 godziny temu, Gość margaryna napisał:

Jakie marzenie, ja od początku roku podniosłem na 25 zł i jakoś nikt nie marudzi że drogo, odmiana cały czas ta sama Lilly, ok 20 ton w tygodniu trzech odbiorców busami zabiera. Jeden coś przebąkiwał że ktoś podjeżdżał i proponował mu po 20 to powiedziałem żeby brał ale jednak dalej do mnie przyjeżdża.

A kto wam po tyle płaci za to ,,złoto", trudno sprzedać po 18 złotych a tu ,,wybrańcom" sami forsę wpychają do kieszeni. Innych zawsze krytykujecie a to że są skoczkami i produkują słaby towar, za tanio sprzedają, Proszowice, Skalbmierz, Wolbrom to szajs itp. Ogłoś to swoje złoto na igrit   po 25 złotych i czekaj na kupca, dokup jeszcze kilka telefonów i wynajmij kilka osób do odbierania bo telefony będą się ,,urywać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Kmi
Godzinę temu, Gość Gosc. napisał:

A kto wam po tyle płaci za to ,,złoto", trudno sprzedać po 18 złotych a tu ,,wybrańcom" sami forsę wpychają do kieszeni. Innych zawsze krytykujecie a to że są skoczkami i produkują słaby towar, za tanio sprzedają, Proszowice, Skalbmierz, Wolbrom to szajs itp. Ogłoś to swoje złoto na igrit   po 25 złotych i czekaj na kupca, dokup jeszcze kilka telefonów i wynajmij kilka osób do odbierania bo telefony będą się ,,urywać".

Okolice Miechowa po 18 to można kupić już od pośrednika to po ile chłop oddaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość margaryna
2 godziny temu, Gość Gosc. napisał:

A kto wam po tyle płaci za to ,,złoto", trudno sprzedać po 18 złotych a tu ,,wybrańcom" sami forsę wpychają do kieszeni. Innych zawsze krytykujecie a to że są skoczkami i produkują słaby towar, za tanio sprzedają, Proszowice, Skalbmierz, Wolbrom to szajs itp. Ogłoś to swoje złoto na igrit   po 25 złotych i czekaj na kupca, dokup jeszcze kilka telefonów i wynajmij kilka osób do odbierania bo telefony będą się ,,urywać".

Ale po co mam ogłaszać na igrit jak klient z podwórka zabiera, poza tym nie mam nie wiadomo jakich ilości, ile można mieć z 20 ha, w tym roku 650 ton wjechało na przechowalnię. Zagłębie krakowsko kieleckie zawsze miało paścia i za psie pieniądze sprzedawało, teraz to gorzej niż na sieradzu.

1 godzinę temu, Gość Kmi napisał:

Okolice Miechowa po 18 to można kupić już od pośrednika to po ile chłop oddaje?

Dobrze powiedziałeś "oddaje", za tyle ile mu zaproponują bo na takie gówno połasi się tylko handlarzyna dusigrosz. Pakownie bez problemu kupują po 1,5 towar do mycia ale musi być luz albo bb a jak chłoporobotnik ma to załadować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
32 minuty temu, Gość margaryna napisał:

Ale po co mam ogłaszać na igrit jak klient z podwórka zabiera, poza tym nie mam nie wiadomo jakich ilości, ile można mieć z 20 ha, w tym roku 650 ton wjechało na przechowalnię. Zagłębie krakowsko kieleckie zawsze miało paścia i za psie pieniądze sprzedawało, teraz to gorzej niż na sieradzu.

Dobrze powiedziałeś "oddaje", za tyle ile mu zaproponują bo na takie gówno połasi się tylko handlarzyna dusigrosz. Pakownie bez problemu kupują po 1,5 towar do mycia ale musi być luz albo bb a jak chłoporobotnik ma to załadować.

Jesteś mocno otępiałym czytelnikiem, nie chcesz zrozumieć co piszą inni. Gównem to nazwij swój towar bo co jest u innych to nie masz pojęcia, narcyzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Wielkopolska
2 godziny temu, Gość margaryna napisał:

Ale po co mam ogłaszać na igrit jak klient z podwórka zabiera, poza tym nie mam nie wiadomo jakich ilości, ile można mieć z 20 ha, w tym roku 650 ton wjechało na przechowalnię. Zagłębie krakowsko kieleckie zawsze miało paścia i za psie pieniądze sprzedawało, teraz to gorzej niż na sieradzu.

Dobrze powiedziałeś "oddaje", za tyle ile mu zaproponują bo na takie gówno połasi się tylko handlarzyna dusigrosz. Pakownie bez problemu kupują po 1,5 towar do mycia ale musi być luz albo bb a jak chłoporobotnik ma to załadować.

Dużo jeszcze Ci zostało do sprzedania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość margaryna
10 godzin temu, Gość Gosc. napisał:

Jesteś mocno otępiałym czytelnikiem, nie chcesz zrozumieć co piszą inni. Gównem to nazwij swój towar bo co jest u innych to nie masz pojęcia, narcyzie.

Uuu widzę że handlarzynę dupka piecze bo nie może kupić tanio.

9 godzin temu, Gość Max napisał:

Co masz na myśli że ziemniak spadnie do poziomu 50 gr.

Spokojnie to handlarz, musi siać propagandę, dla niego najlepiej jak jest za darmo.

8 godzin temu, Gość Wielkopolska napisał:

Dużo jeszcze Ci zostało do sprzedania 

Jakieś 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek
7 godzin temu, Gość Leon napisał:

Pytanie do uprawiających ziemniaki czy ktoś stosował rsm w ziemniakach?

Tak, ja 26 z siarką przed sadzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość ESI CENTRUM

Nie sr*🔥. Jak ktoś pisze że w maju kończy się handel starym ziemniakiem bo rumun się pojawia to nie ma pojęcia o rynku. Ziemniak lekko siadł ale pakowanie nadal płacą 1.4-1.8 jak ktoś ma w miarę jakościowy towar. Kwestia 2-3 tygodni cena zacznie iść w górę ;) Na zachodzie kończą się zapasy,Francja 500€ na mycie Dania Belgia podobnie, Ukraina 1.8 w hurcie, na Litwie też w górę. Południe ma paście i jedyne co umie produkować to wonty na internecie do Sieradza xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
1 godzinę temu, Gość ESI CENTRUM napisał:

Nie sr*🔥. Jak ktoś pisze że w maju kończy się handel starym ziemniakiem bo rumun się pojawia to nie ma pojęcia o rynku. Ziemniak lekko siadł ale pakowanie nadal płacą 1.4-1.8 jak ktoś ma w miarę jakościowy towar. Kwestia 2-3 tygodni cena zacznie iść w górę ;) Na zachodzie kończą się zapasy,Francja 500€ na mycie Dania Belgia podobnie, Ukraina 1.8 w hurcie, na Litwie też w górę. Południe ma paście i jedyne co umie produkować to wonty na internecie do Sieradza xD 

Już Górale od was kupili te diamenty i o Sieradzu nie chcą słyszeć bo mają dość tego parcha, a z ceną to sobie nie pochlebiaj bo nikogo nie przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik

Piszę do tych co handel starym kończy się w maju. Już od kilku lat do końca czerwca sprzedaję Galę. Kupcy bardziej wolą kupić odemnie starą miękką Galę niż te świeże pyszne młode ziemniaczki na giełdzie po 3 zeta. pozdrawiam serdecznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ölerum

Szyta worek 10kg dzis na Rumunie po 20zł więc źle nie jest, na Sieradzu już posadzone, ale jeden skowronek wiosny nie czyni od 10 marca wracają mrozy nawet po -12 w nocy robi się ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goo
2 godziny temu, Gość rolnik napisał:

Piszę do tych co handel starym kończy się w maju. Już od kilku lat do końca czerwca sprzedaję Galę. Kupcy bardziej wolą kupić odemnie starą miękką Galę niż te świeże pyszne młode ziemniaczki na giełdzie po 3 zeta. pozdrawiam serdecznie :) 

Sprzedaję się do końca czerwca tylko w jakiej cenie przyjeżdża Rumun kończy się cena na starego ziemniaka ewenementem przez pogodę był ubiegły rok!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...