Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OpolskiDżonun

Ktoś się podszywa pod mój nick.Nie słuchać błazna 

Edytowane przez IGRiT
Polecamy zarejestrowanie się. Wtedy nie będzie podszywania. A niedługo rejestracja będzie obowiązkowa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
39 minut temu, Gość Kamil napisał:

Sieradzoki muszą kopać, bo rozsada już czeka. Jutro na dwa ciągniki będą się po polach ciągać

Już dzisiaj się ciągają, ale racja chorzy ludzie, na wyścigi muszą kopać, żeby wsadzić następne, a można zostawić kawałek i w jednym plonie na spokojnie i wszystkim żyło by się lepiej. Ale ogólna sytuacja to tragedia  brak jakiegokolwiek zejścia, a i nadal targaja zagraniczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik

Skończyły się czasy że 2 traktory musiały się ciągać teraz wystarczy jeden z przednim napędem. Większość rolników takimi traktorami kopie cały sezon. Wszędzie tak mocno niepadało.  15km dalej spadło 15l a u mnie 42l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość wałek

Ja sadzę ziemniaki na późny zbiór i na teraz dla siebie do jedzenia kończą mi się stare ale nie kupię polskich młodych, raz żona kupiła i wszyscy sraczki dostali. Mam gdzieś wasze ziemniaki, wolę kupić włoskie albo hiszpańskie po nich nigdy rewolucji nie było, w garze się nie rozpadają, ładne, żółte, smaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum się gotuje. Bo każdy myslal że przechytrzy drugiego, plus idealne warunki pogodowe. To samo będzie z innymi warzywami a w szczególności z cwiklowym. Bieda puka do naszych drzwi. Nie wspomnę o zalewających nas zbożach od braci z UA. Oj ciemność widzę. Katowice 18 wołane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Scania esi

Co wam powiem to wam powiem. 5 zł będzie i ani drogi nawóz, ani inflacja ani drogie paliwo ani covid, ani małpia grupa nie pomogą bo chłop głupi był jest i będzie i jedynie ci potrafi to portki w dół spuszczać i wszyscy go ... Dlatego reprezentacji w rządzie chłopy nie mają bo jeden drugiego zawsze chce .... Przyjeżdża kupiec na wieś i sami idą do kierowcy i się pytają po ile sąsiad sprzedaje no po 15zl, i propozycja to wjezdzaj do mnie po 14 zł pusze.

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość wałek napisał:

Ja sadzę ziemniaki na późny zbiór i na teraz dla siebie do jedzenia kończą mi się stare ale nie kupię polskich młodych, raz żona kupiła i wszyscy sraczki dostali. Mam gdzieś wasze ziemniaki, wolę kupić włoskie albo hiszpańskie po nich nigdy rewolucji nie było, w garze się nie rozpadają, ładne, żółte, smaczne.

Ten portal nie dotyczy ... takich jak ty, jeśli ci szkodzą to zjedz gó..o.

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Króciutko
2 godziny temu, asus71 napisał:

tak i jak zjesz  takiego ziemnika to czujesz sie od razu jak Hiszpan albo opalony Włoch i zonka nie patrzy na boki skoczyc bo ma latynosa na miejscu A sraczki dostałes bo nazarłes sie po prostu za duzo

Krótko i na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Henryk
7 godzin temu, Gość Pyra napisał:

Panowie ile ton już uzyskujecie z młodego ziemniaka? Ja wjeżdżam od poniedziałku na następne pole myśle ze 45t ukopię 

A co Cię to obchodzihandlazu ile? Szału nie ma słabo. Panowie nie ma pisania wydajnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Pyra napisał:

Panowie ile ton już uzyskujecie z młodego ziemniaka? Ja wjeżdżam od poniedziałku na następne pole myśle ze 45t ukopię 

Nie chwaląc się ja 70 t z palcem w tyłku . Warunki są wspaniałe słońce i deszcz... Pyra rośnie w oczach . Cały rok czekałem , aż wreszcie będę mógł poćwiczyć na annie przy workach ! Już przekalkulowałem swój zarobek przy obecnej inflacji  bilans zysków i strat wychodzi na ZERO . Nie jest źle gdyż za darmo mam wczasy gdy kopię na dzierżawie za granicą   w dodatku lubię chodzić pochylony a garb dodaje uroku nie wspomnę o dawce adrenaliny gdy zalewam bak c-360 do pełna . Gdy przypominają mi się słowa  dziadka jak musiał wyrabiać na dworze u dziedzica , to ogarnia mnie ogromne zdziwienie , bo przecież ja dziękuje losowi , że mogę żyć w tych wspaniałych czasach wreszcie na swoim . Życie jest piękne bo przecież elity światowe mówią ,że "nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy"  I ja jestem zadowolony !  Nieświadomość jest wspaniała a ignorancja jeszcze bardziej . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik.
8 godzin temu, Gość Pyra napisał:

Panowie ile ton już uzyskujecie z młodego ziemniaka? Ja wjeżdżam od poniedziałku na następne pole myśle ze 45t ukopię 

To oddaj jeszcze za pół darmo, bo i tak  wydajność jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Pyra napisał:

Panowie ile ton już uzyskujecie z młodego ziemniaka? Ja wjeżdżam od poniedziałku na następne pole myśle ze 45t ukopię 

Sporo zaniżyłeś ale co się dziwić, jaki portal, tacy jego użytkownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ziemniaki 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...