Skocz do zawartości

Jabłko 2022 - jakie zbiory?


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość spadownik wgr
13 godzin temu, Gość Sadownik napisał:

O jakich ogłoszeniach mówicie? Bo jak patrzę na igrit to tylko te same firmy się ogłaszają. Campello czyt. Firma krzak, agro czyt. ukra co za darmo szuka towaru, trochę Marka, trochę pojedynczych co nie wiadomo co to jest... nawet Czesio przestał się ogłaszać. Żyjcie dalej marzeniami.

Człowieku małej wiary.

Suche jabłko po 1,2 do sortu za sampiona,jonagoreda

Ten rok jest nasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 775
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Teraz to z warzywa jest kasa, a nie z jabłka.

nie żałuję, ze po wyrwaniu Szampiona w to miejsce wsadziłam pomidora grunt i ogórek. Cena za hektar po podliczeniu wszystkich kosztów, bez porównania do jabłka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Susi napisał:

Teraz to z warzywa jest kasa, a nie z jabłka.

nie żałuję, ze po wyrwaniu Szampiona w to miejsce wsadziłam pomidora grunt i ogórek. Cena za hektar po podliczeniu wszystkich kosztów, bez porównania do jabłka.

 

Nawet ziemniak droższy

Koniec świata panie Popiołek

Nic to.trzeba sadzic bo drzewka tanie

Nawet Paweł z marianowa sadzi galę paskowana i goldena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemysłowy
13 hours ago, Guest Pan Przemysl said:

W środę koniec zbiorów

Prognozuja -7

 Nareszcie Ceny rusza ostro w górę

 

 

Jak rzeczywiście tak będzie to może w grudniu 2 grosiki więcej dadzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Taka sytuacja
15 hours ago, Guest Susi said:

Teraz to z warzywa jest kasa, a nie z jabłka.

nie żałuję, ze po wyrwaniu Szampiona w to miejsce wsadziłam pomidora grunt i ogórek. Cena za hektar po podliczeniu wszystkich kosztów, bez porównania do jabłka.

 

Właśnie słyszałem że sadownicy zaczęli warzywa sadzic i zaniżają ceny xd byle by sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gumofilec
6 godzin temu, Gość Taka sytuacja napisał:

Właśnie słyszałem że sadownicy zaczęli warzywa sadzic i zaniżają ceny xd byle by sprzedac

Jak się jabcoki sezonowo rzucają na pekina,ogórka czy pomidora to jest najbardziej mroczny koszmar dla kogoś kto się tym zajmuje. Tak koncertowo cenę potrafią zbić i się jeszcze cieszą, że w ogóle bioro. No filmy można kręcić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik
Godzinę temu, Gość Gumofilec napisał:

Jak się jabcoki sezonowo rzucają na pekina,ogórka czy pomidora to jest najbardziej mroczny koszmar dla kogoś kto się tym zajmuje. Tak koncertowo cenę potrafią zbić i się jeszcze cieszą, że w ogóle bioro. No filmy można kręcić. 

U mnie na wsi jeden gościu w młodych drzewkach czereśni posadził jeszcze truskawki. Na innej wsi w jabłkach są ziemniaki. Także debili daleko nie trzeba szukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Gość Pan Przemysl napisał:

W środę koniec zbiorów

Prognozuja -7

 Nareszcie Ceny rusza ostro w górę

 

 

Już skorygowali na -4 tylko kolego.. :D a w niedzielę w prognozach będzie przymrozek albo i nie.  A nawet jak by było -7 to nic wielkiego by się nie stało.. rok temu było podobni a ludzi zbierali i w grudniu. Nie mówiąc o 18 roku, a w zasadzie 19 gdzie jeszcze w styczniu błotko zbierali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Gość Pan Przemysł
W dniu 11.11.2022 o 18:09, Gość nok napisał:

Już skorygowali na -4 tylko kolego.. :D a w niedzielę w prognozach będzie przymrozek albo i nie.  A nawet jak by było -7 to nic wielkiego by się nie stało.. rok temu było podobni a ludzi zbierali i w grudniu. Nie mówiąc o 18 roku, a w zasadzie 19 gdzie jeszcze w styczniu błotko zbierali 

Znowu skorygowali kolego -5 do -7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadek mroz
19 godzin temu, Gość Święty Mikołaj napisał:

No co, tak jak ktoś napisał dostosowali się do rynku, przemysł idzie to robim przemysł:) a w tym roku będzie niespodzianka 

Będzie

Zabraknie na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Guest majki said:

coś się rusza, na soki już 40gr netto dają, chyba już zaczyna brakować

Normalnie, igrit zasypany przemysłem ale będą wzrosty będzie się działo będzie kasiura będzie się dosadzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt


×
×
  • Dodaj nową pozycję...