Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

ceny ziemniaka - notowania


Gość poinformowany

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakie ruchy cenowe w zimie przewidujecie. Mam z 500 ton i niewiem czy sprzedawać teraz czy czekać, kasa mnie nie pyli tylko wiadomo później większy odpad itd. Ma ktoś jakieś wnioski przypuszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość las vegas

Panowie jakie ruchy cenowe w zimie przewidujecie. Mam z 500 ton i niewiem czy sprzedawać teraz czy czekać, kasa mnie nie pyli tylko wiadomo później większy odpad itd. Ma ktoś jakieś wnioski przypuszczenia?

kolego cena pewnie wzrośnie biorąc pod uwagę ceny zachodnioeuropejskiego ziemniaka . rumuni czyszczą równo giełdy ale jak to się przedstawi w dalszej perspektywie to nie ma jednoznacznej odpowiedzi .krajowy popyt zaczyna wzrastać jak masz zdrowego ziemniaka i zabezpieczonego przed mrozem to proponuję ci sprzedawać małymi partiami obserwując rynek, a może wygrasz na czekaniu na koniunkturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ziemniaki jadalne melody obierałem na maszynie i pakowałem próżniowo wszystko bylo dobrze przed mrozami nic sie nie działo po ostatnich przymrozkach po wykopaniu ziemniakow obraniu i zapakowaniu w worki próżniowe zczarniały na drugi dzień znajomy powiedział mi ze jest to spowodowane szokiem termicznym i jezeli wykopie ziemniaki wstawie je do magazynu i bede przetrzymywal w optymalnej temperaturze przez minimum tydzien to wszystko wroci do normy jak myslicie zda to egzamin czy talerzowa ? sorki ze nie w temacie ale nie chcialem zakladac specjalnie nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czesław

kolego co to jest 500 ton?? 500 000 x 0,30 = 150 000 zł.

Odlicz sadzeniaka jak z centrali to wspołczucia na starcie

Uprawa łącznie z nowazami paliwem robota

Robota czyli ludzie maszyny prad.

niby 150 tysi a po przeliczeniu jedno wielkie gówno.

A sam znam takich co maja wiecej niż ten Pan bez żadnych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO WY PITOLICIE GDZIE ZIEMNIAKI ZDROŻAŁY JAKIE 45 GR GDZIE TO SPRZEDAC NA GIEŁDZIE WE WROCKU KATOWICACH CZY KALISZU JEDZ JEDEN Z  DRUGIM RUSZCIE TYŁKI Z DOMU KAZDY MĄDRY  CZŁOWIEKU DAJ NAMIARY JA CHETNIE SPRZEDAM ZIEMNIAKI PO TE 45 GR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...