Skocz do zawartości

Cena wiśni 2023


Gość keleris

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Gość suchy.kij napisał:

to jak to jest handlarze i przetworcy...to jest wreszcie ta wisnia czy nie ma..?:)

Jak ktoś powie ze niema to skłamie.

Ale urodzaju też nie będzie. Szczególnie patrząc na nią jak teraz obieciała. 

Plony w okolicy nastu ton z ha I to nie 19 -stu tyło 11-stu ton.

A kombajn za 40 czy 60 gr w to nie wjedzie 

Są też kwatery gdzie wogole nie ma sensu wchodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zorientowany
8 minut temu, Gość Sandomierz napisał:

Wiśnie wykupią wszystką jaka jest. Nawet z tych sadów co będzie 3-5 ton. Cena do tłoczenia będzie oscyloskop między 3 zł a 8 zł.

Tak tak.Nima wiśni a potem wyścig po kisteny🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Załamka

Mnie dziś powiedzieli ze za rwanie będą chcieli min 1.5pln od kilograma ale jak na truskawce można zarobić 300-500 pln dniówki to bardzo nie ma co się ludziom dziwić ze chcą zarobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Załamka napisał:

Mnie dziś powiedzieli ze za rwanie będą chcieli min 1.5pln od kilograma ale jak na truskawce można zarobić 300-500 pln dniówki to bardzo nie ma co się ludziom dziwić ze chcą zarobić 

Pół na pół musi być

Choć uczciwie byłoby dać pracownikowi 60%

Kto płaci to ma pracownika

Oczywiście do tego wyżywienie,hotelowe warunki,wifi i codziennie wyjazd do biedronki po tanie piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wrocław
3 godziny temu, Gość Sandomierz napisał:

Wiśnie wykupią wszystką jaka jest. Nawet z tych sadów co będzie 3-5 ton. Cena do tłoczenia będzie oscyloskop między 3 zł a 8 zł.

Za ile kilo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jest pieknie
7 godzin temu, Gość Załamka napisał:

Mnie dziś powiedzieli ze za rwanie będą chcieli min 1.5pln od kilograma ale jak na truskawce można zarobić 300-500 pln dniówki to bardzo nie ma co się ludziom dziwić ze chcą zarobić 

Daj 2 i jeszcze bonusy

Co to jest 300 dniówki przy tych cenach?

Przecież PiSda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2023 o 09:04, Gość Zorientowany napisał:

Ja mam wisnie i u mnie kerellisa i bardzo dużo o lótuwce już nie wspomnę 

ty "Zorientowany" ty naprawde musisz być zorientowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Gość lipa napisał:

ooooooooooo wiśnia sie zesrała w tym roku:)no i co to bedzie handlarzyki:)litwa łotwa  i białoruś was wykupi w tym roku.BUM i pozamiatane:)

Lutówki opór

Ale dalej żyjcie marzeniami i szykujcie worek na dulary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maxicocity

trzeba wreszcie udowodnic tym ... przetwornianym jak ... nie zapłaca normalnych pieniedzy za nasza cieżka robote to ...

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy. Proszę bez wyzwisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rakieta.z.rozpora

ciekawe ile nasciagali z ukrainy porzeczki i wisni :)normalnie koń by sie uśmiał od tego ich sciagania... gadka ta sama co roku w normalnych latach jak nie bylo inwazji nie potrafili przywozić a teraz raptem pod ostrzałem rakiet wożą na potege no takiego debilizmu i głupoty to dano juz nie slyszałem i czytałem.Ukrainiec pewno nie ma teraz co robic i stac pod drzewkiem i wiśnie rwać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość rakieta.z.rozpora napisał:

ciekawe ile nasciagali z ukrainy porzeczki i wisni :)normalnie koń by sie uśmiał od tego ich sciagania... gadka ta sama co roku w normalnych latach jak nie bylo inwazji nie potrafili przywozić a teraz raptem pod ostrzałem rakiet wożą na potege no takiego debilizmu i głupoty to dano juz nie slyszałem i czytałem.Ukrainiec pewno nie ma teraz co robic i stac pod drzewkiem i wiśnie rwać:)

Mniej oglądaj tvpis.... człowieku jaka wojna? Parę miast jest gdzie pukają. A reszta normalnie żyje. Akurat malin to sadzą opór. Ode mnie pracownik mieszka na wiosce, gdzie wszyscy zaczęli sadzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
23 minuty temu, Gość gosc z lubelszczyzny napisał:

widac ze przetwornie chca kupic wisnie bo zaczynaja dzwonic i pytaja o plony 

I zaczynają straszyć importem ukraińskim żeby ceny zbić od poczatku.wszystko zweryfikuje rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość malina
Godzinę temu, Sadownik2102 napisał:

Mniej oglądaj tvpis.... człowieku jaka wojna? Parę miast jest gdzie pukają. A reszta normalnie żyje. Akurat malin to sadzą opór. Ode mnie pracownik mieszka na wiosce, gdzie wszyscy zaczęli sadzić. 

a czy ja baranie pisze o malinie..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...