Skocz do zawartości

Cena wiśni 2023


Gość keleris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FzGniezna
Godzinę temu, Gość już placa napisał:

2,8 za truskawki

5 za maliny

Za wiśnie też nawalą

Oj będzie że 2 zł oj

Truskawkę i malinę to akurat z Ukrainy  walili i okazuje się ze i tak jest mało a za truskawkę kolego już płaca 4.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość już placa napisał:

2,8 za truskawki

5 za maliny

Za wiśnie też nawalą

Oj będzie że 2 zł oj

oj mysle ze wystartujecie z ceną 2 pln ale szybko bedzie korekta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość truskawkowy dżolero
2 godziny temu, Gość FzGniezna napisał:

Truskawkę i malinę to akurat z Ukrainy  walili i okazuje się ze i tak jest mało a za truskawkę kolego już płaca 4.2

Bez szypułki możliwe

Z szypułka poniżej 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość koniec.

a niech sprowadzają..ja im juz napewno towaru nie oddam za darmo czasy kur...sie skonczyły chlopa pańszczyznianego dla mnie moze spasc wszystko w hu..i tak duzo nie mam to duzo nie strace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość "generalnie"

na tym konkurencyjnym portalu propagandowym sa........o   com.pl coś ceny nie moga ustalic na wisnie i porzeczke bo zawsze o tej porze to cena byla ustalona...ty "administrator" z tamtego portalu ty sie lepiej opisywaniem traktorow zajmij teraz "rakiety sa na topie"a nie bedziesz ludziom wode z mózgu robił bierze kase za reklamy od firm i sieje zamet i robi propagande jak w tvppis sługus przetworniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość historyk Mateusz
12 godzin temu, Gość koniec. napisał:

a niech sprowadzają..ja im juz napewno towaru nie oddam za darmo czasy kur...sie skonczyły chlopa pańszczyznianego dla mnie moze spasc wszystko w hu..i tak duzo nie mam to duzo nie strace

Tak,tak....a w 39 ani guzika nie oddamy

A w 2018 po 8 gr w kolejce po 5 godzin z 3 skrzyniami staliście

Więc teraz też pogadacie,podpiszecie na forum a potem uszy po sobie ,pół na pół z Ukraincem i do przodu

Bo koszta trzeba wycofać,bo rata kredytu,bo wesele córki,bo samochód trzeba zmienić.....argumenty zawsze się znajdą

Tylko liczyć jakoś każdy zapomniał tak daliśmy się upodlic ...nikt w Europie nie pracuje za darmo....tylko Polacy bo jesteśmy idiotami i każdego dnie to potwierdzamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Prawda
21 godzin temu, Gość historyk Mateusz napisał:

Tak,tak....a w 39 ani guzika nie oddamy

A w 2018 po 8 gr w kolejce po 5 godzin z 3 skrzyniami staliście

Więc teraz też pogadacie,podpiszecie na forum a potem uszy po sobie ,pół na pół z Ukraincem i do przodu

Bo koszta trzeba wycofać,bo rata kredytu,bo wesele córki,bo samochód trzeba zmienić.....argumenty zawsze się znajdą

Tylko liczyć jakoś każdy zapomniał tak daliśmy się upodlic ...nikt w Europie nie pracuje za darmo....tylko Polacy bo jesteśmy idiotami i każdego dnie to potwierdzamy

Wszystko tak się toczy co roku. Pisanie na forum że wiśnie za darmo nie oddamy,a potem bitwa za kisteny po 1 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc z lubelszczyzny
2 godziny temu, Gość Prawda napisał:

Wszystko tak się toczy co roku. Pisanie na forum że wiśnie za darmo nie oddamy,a potem bitwa za kisteny po 1 zł

masz racje ale w tym roku mamy szanse zeby uzyskac lepsza cene poniewaz plon bedzie okolo 30%mniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Prawda napisał:

Wszystko tak się toczy co roku. Pisanie na forum że wiśnie za darmo nie oddamy,a potem bitwa za kisteny po 1 zł

nikt ci nie odda juz w tych czasach za 1pln jak ludzie chca 1.5pln od zerwania kilograma...ostatnio rozmawiałam z osobami żeby płacic im tyle samo co za truskawke za rwanie..tylko ze truskawki urwia wiecej niz tej wisni to i dniowka wiecej wychodzi..niestety takie czasy nastały rozdawnictwa socialnego ze ludzią sie nie chce ,a jak sie chce to sie cenią.Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość olka napisał:

nikt ci nie odda juz w tych czasach za 1pln jak ludzie chca 1.5pln od zerwania kilograma...ostatnio rozmawiałam z osobami żeby płacic im tyle samo co za truskawke za rwanie..tylko ze truskawki urwia wiecej niz tej wisni to i dniowka wiecej wychodzi..niestety takie czasy nastały rozdawnictwa socialnego ze ludzią sie nie chce ,a jak sie chce to sie cenią.Amen

Pół na pół to już za mało

60%trzeba dać jak chce się mieć pracowników

O pełnym wyżywieniu nie wspominam bo to oczywiste

Musi nam zostać na czysto minimum 1000usd

Jak nie pasuje to zrywajcie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gość Zszokowany napisał:

To wiśnie na cele przemysłowe sie jeszcze ręcznie zbiera? Jestem w szoku 

To ktoś to robi ręcznie? Ile tych wiśni tam masz? 8? Otrzasareczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość długa.p
11 godzin temu, Gość DUu napisał:

To ktoś to robi ręcznie? Ile tych wiśni tam masz? 8? Otrzasareczka

a uwazasz ze otrzasarka ile zbierzesz dziennie..?jak 05.ha to jest wszystko..jak ktos ma 5 ha to teoretycznie u siebie jest w stanie tylko zrobić i moze u sasiada 2 ha i sezon zakonczony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...