Skocz do zawartości

Kiedy będą młode ziemniaki 2017


Gość CIMITERO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lech

Grunt powiem szczerze wątpię żeby odbił jeśli już to z miesięcznym opóźnieniem. Dzisiaj na broniszach opedzlowalem pierwsza partie irgii na broniszach z tunelu po 15zł /kg ale co z tego jak obok mnie stał gość z Sieradza i mówił że na Sieradzu już Rumuna młodego po 4zł gonią.

No to super się zapowiada, porażka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stefan koło Warty

u mnie wszystkie po listku co dotykały niezależnie od odmiany. ale kto nie przykrył to widze u nas 2 nie przykryło to wszystkie bordowe i liście juz opadły wiec moze takiej porażki nie bedzie z tym ziemniakiem wczesnym grunt też gdzie wyszedł  troche ucierpiał falami szło górką wiecej dołkiem mniej u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość zatwardziały rolnik

PRZEMYSŁAWIE  Z NOWEGO MIASTA NIE WIERZE  ŻE CI NIE ZMARZŁY CHYBA ŻE DOPIERO SADZIŁEŚ JA MIESZKAM RÓWNIEŻ W TYCH OKOLICACH I WCZORAJ BYŁO - 5  WIĘC WSZYSTKO POSZŁO SIĘ JEB...   A JEŚLI SADZIŁEŚ TERAZ TO CO INNEGO MŁODY ZIEMNIAK POCZĄTEK LIPCA NIE WCZEŚNIEJ!!!!!!! ALE MIEJMY NADZIEJĘ ŻE CENA W TYM ROKU MINIMUM + 10 ZŁ/15 KG BĘDZIE :)     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zatwardziały rolnik

ZIemniaki całe i zdrowe o dzisiejszej nocy. Okolice Nowego Miasta

    PRZY - 5  NIE SĄDZĘ ;(   ABY BYŁY ZDROWE NO CHYBA,ŻE BULWY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nimomhektara

Pytanie odnośnie ubezpieczeń, ktoś z was ubezpieczał ziemniaki od przymrozków? jak z likwidatorem? mieliście coś przyznane po tych mrozach? czekam u siebie na likwidatora i nie wiem na ile moge liczyc , ziemniaki dostały ładnego strzała,  tym bardziej  że pod nową folią to dostaly bardziej niz sasiada, mial ktos juz do czyniania z ubezpieczycielami w tym roku? z gory dzieki za odp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość

Pytanie odnośnie ubezpieczeń, ktoś z was ubezpieczał ziemniaki od przymrozków? jak z likwidatorem? mieliście coś przyznane po tych mrozach? czekam u siebie na likwidatora i nie wiem na ile moge liczyc , ziemniaki dostały ładnego strzała, tym bardziej że pod nową folią to dostaly bardziej niz sasiada, mial ktos juz do czyniania z ubezpieczycielami w tym roku? z gory dzieki za odp ;)

 

 

U mnie był we wtorek, ale wtedy oceniał stare szkody z kwietnia. Z Pzu oszacowali 10 i 12 %

W środę zgłosiłem szkodę po raz drugi i czekam za rzeczoznawcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek

Jestem z północno-wychodniej polski w tym roku sadziłem ziemniaki pod agrowłóknina tez mi pomarzły i mam pytanie czy czekać jeszcze tydz lub dwa aż odrosną przykryte czy zaorać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

To lorda jutro odkrywaj śmiało tym bardziej, że od jutra ciepło, a z irga poczekaj do wtorku

Dzięki za odpowiedz.

W przyszlym tygodniu podobno ma wjechac rumun na bronisze, ciekawe z jaka cena wyjda na poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...