Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
23 godziny temu, Gość cebularz napisał:

a jak bylo po 2.50 pln za obrana to jakos krzywdy innym nie robiles ? kazdy kij ma dwa konce

A jaka była krzywda jak kupowałem w łusce po 1,40? 

Rolnikowi dałabym wtedy nawet 1,50/1,60 gdyby miał towar w dobrym kalibrze. 

Obniżki białek są, bo Frost znowu zaczął cwaniakowac i próbuje zbić cenę. Ale coś tak czuję w kościach, że za niedługo wróci po rozum do głowy i będzie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebullione
58 minut temu, Gość Mały obieracz napisał:

Witam. Nie widzę sensu obierania poniżej 1,4. Jeżeli teraz będziemy robić za darmo, to jak skończy się tania cebula to już na pewno nie zarobimy.

Jak mam oferty luski za 0.45 w miare towar to jakis sens jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Rolnik wielkopolskie napisał:

Widzisz bewulf87 jak tu się wszyscy dzielą informacjami... tylko Ty napisałeś jakiś konkret. Ja też do St też 1.3 n . Okolice Koła.

Takie ceny są   tylko że nie każdy chce Hiszpana  myślę że to i tak jeszcze potanieje  do puki  nie pokończą się wczesne odmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Roman napisał:

Kupują bo niektórzy im na to pozwalają, następni to wykorzystują a jeszcze inni płaczą że tak tanio a pierwsi oddają ładna cebule po 40 gr

smieszny jestes :) jest wolny rynek kazdy moze kupowac za ile chce i gdzie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość rolnik69 napisał:

A jeśli zgnije to jej nie będzie i powstanie "czarna dziura" na cebulę , w styczniu się wyjaśni

 

kolego zmien realia myslenia koncowki swojego nosa :) cebuli w NL, D, B, A Kazachstan, Ukraina , Chiny wiecej niz 2-3 lata wstecz wiec co ty quzwa za brednie piszesz :) 

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PanSpokojnaGłowa
16 godzin temu, Gość cebularz napisał:

kolego zmien realia myslenia koncowki swojego nosa :) cebuli w NL, D, B, A Kazachstan, Ukraina , Chiny wiecej niz 2-3 lata wstecz wiec co ty quzwa za brednie piszesz :) 

A ty nie strasz!! W Europie brakuje 700 tys ton to ze 4panstwa maja nadwyżkę nie oznacza ze cebula ma być tania!! nie zaleją rynku! Pozostają jeszcze 42panstwa jeśli chodzi o Europę. A co do cebuli z Kazachstanu, nasza cebula jest tańsza w zakupie, luz musi u nas kosztować 0,90 zł żeby opłacało się z tamtąd ściągać a do tego daleka droga. A Ukraina niech nauczy się produkować, od paru lat słychać o tej Ukrainie a jeszcze nigdy nie widziałem towaru z tego kraju!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość PanSpokojnaGłowa napisał:

A ty nie strasz!! W Europie brakuje 700 tys ton to ze 4panstwa maja nadwyżkę nie oznacza ze cebula ma być tania!! nie zaleją rynku! Pozostają jeszcze 42panstwa jeśli chodzi o Europę. A co do cebuli z Kazachstanu, nasza cebula jest tańsza w zakupie, luz musi u nas kosztować 0,90 zł żeby opłacało się z tamtąd ściągać a do tego daleka droga. A Ukraina niech nauczy się produkować, od paru lat słychać o tej Ukrainie a jeszcze nigdy nie widziałem towaru z tego kraju!!

To malo widziales w takim razie. Chyba ze liczysz ze Ci ktoś na Twoje podworko przyjedzie pokazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...