Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Gość cebularz napisał:

a jak bylo po 2.50 pln za obrana to jakos krzywdy innym nie robiles ? kazdy kij ma dwa konce

A jaka była krzywda jak kupowałem w łusce po 1,40? 

Rolnikowi dałabym wtedy nawet 1,50/1,60 gdyby miał towar w dobrym kalibrze. 

Obniżki białek są, bo Frost znowu zaczął cwaniakowac i próbuje zbić cenę. Ale coś tak czuję w kościach, że za niedługo wróci po rozum do głowy i będzie lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebullione
58 minut temu, Gość Mały obieracz napisał:

Witam. Nie widzę sensu obierania poniżej 1,4. Jeżeli teraz będziemy robić za darmo, to jak skończy się tania cebula to już na pewno nie zarobimy.

Jak mam oferty luski za 0.45 w miare towar to jakis sens jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Rolnik wielkopolskie napisał:

Widzisz bewulf87 jak tu się wszyscy dzielą informacjami... tylko Ty napisałeś jakiś konkret. Ja też do St też 1.3 n . Okolice Koła.

Takie ceny są   tylko że nie każdy chce Hiszpana  myślę że to i tak jeszcze potanieje  do puki  nie pokończą się wczesne odmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Roman napisał:

Kupują bo niektórzy im na to pozwalają, następni to wykorzystują a jeszcze inni płaczą że tak tanio a pierwsi oddają ładna cebule po 40 gr

smieszny jestes :) jest wolny rynek kazdy moze kupowac za ile chce i gdzie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość rolnik69 napisał:

A jeśli zgnije to jej nie będzie i powstanie "czarna dziura" na cebulę , w styczniu się wyjaśni

 

kolego zmien realia myslenia koncowki swojego nosa :) cebuli w NL, D, B, A Kazachstan, Ukraina , Chiny wiecej niz 2-3 lata wstecz wiec co ty quzwa za brednie piszesz :) 

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PanSpokojnaGłowa
16 godzin temu, Gość cebularz napisał:

kolego zmien realia myslenia koncowki swojego nosa :) cebuli w NL, D, B, A Kazachstan, Ukraina , Chiny wiecej niz 2-3 lata wstecz wiec co ty quzwa za brednie piszesz :) 

A ty nie strasz!! W Europie brakuje 700 tys ton to ze 4panstwa maja nadwyżkę nie oznacza ze cebula ma być tania!! nie zaleją rynku! Pozostają jeszcze 42panstwa jeśli chodzi o Europę. A co do cebuli z Kazachstanu, nasza cebula jest tańsza w zakupie, luz musi u nas kosztować 0,90 zł żeby opłacało się z tamtąd ściągać a do tego daleka droga. A Ukraina niech nauczy się produkować, od paru lat słychać o tej Ukrainie a jeszcze nigdy nie widziałem towaru z tego kraju!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość PanSpokojnaGłowa napisał:

A ty nie strasz!! W Europie brakuje 700 tys ton to ze 4panstwa maja nadwyżkę nie oznacza ze cebula ma być tania!! nie zaleją rynku! Pozostają jeszcze 42panstwa jeśli chodzi o Europę. A co do cebuli z Kazachstanu, nasza cebula jest tańsza w zakupie, luz musi u nas kosztować 0,90 zł żeby opłacało się z tamtąd ściągać a do tego daleka droga. A Ukraina niech nauczy się produkować, od paru lat słychać o tej Ukrainie a jeszcze nigdy nie widziałem towaru z tego kraju!!

To malo widziales w takim razie. Chyba ze liczysz ze Ci ktoś na Twoje podworko przyjedzie pokazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...