Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu w ogłoszeniach tylko województwo łódzkie ? Bo reszta wie po co i do kogo kopie a tamci ba sile próbują sprzedać, No bo przecież kapusta przerośnięta już jest, żal mi ESI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość wielun rulez

Czemu w ogłoszeniach tylko województwo łódzkie ? Bo reszta wie po co i do kogo kopie a tamci ba sile próbują sprzedać, No bo przecież kapusta przerośnięta już jest, żal mi ESI!!

EWI kolego grunt buraki sieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tepić sieradz:)

Na mlodym zarobia dobrzy stratedzy, cierpliwosci, wloknin jest sporo ale wydajnosc pozostawia duzo do zyczenia, pajace z sieradza sie przekopia i nie zaczynajcie ze grunt, bo nie wszedzie nakryte sa ladne, a co dopiero grunt? U nas gruntu do pierwszego kopania jest malo w stosunku do poprzednich lat. Wiecej jest poznych, a przyczynila sie do tego zimna wiosna. Pozdrawiam myslacych kopaczy pyry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sasiad

 

 

Na mlodym zarobia dobrzy stratedzy, cierpliwosci, wloknin jest sporo ale wydajnosc pozostawia duzo do zyczenia, pajace z sieradza sie przekopia i nie zaczynajcie ze grunt, bo nie wszedzie nakryte sa ladne, a co dopiero grunt? U nas gruntu do pierwszego kopania jest malo w stosunku do poprzednich lat. Wiecej jest poznych, a przyczynila sie do tego zimna wiosna. Pozdrawiam myslacych kopaczy pyry


Chciałbym żeby tak było, ale wątpię..u nas mało pokopane, a jak komuś wyszło to jest wydajność, u mnie nawet do 30t/ha do tego grunty są takie same albo i lepsze niż pierwsze kopane spod okrycia...aż tak dużo im nie potrzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik Sieradz

Na zjazdowej cena 7 zl na wyjsciu za żółtego, towaru nie ma dużo dwa rzędy

Możesz pomarzyć o cenie 7 zł po co oszukujesz Łódz wywoławcza 5zł za żółtego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niegdysoptymista

Ale co można zrobić ? Stary układ ma w rękach handel i się msci po wyborach...z resztą ja nie rozumiem jak można kupować np z hurtowni ziemniaki z importu dwa razy drozsze, albo kto dopłaca sieciom handlowym że kupują drozszy towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rób popłochu kupowałem dzisiaj 2 razy po 6 i 8 zł ceny realne 16 zł to są na rynkach na kilogramówce

Na rynku irga 2,5 zl a za worek promocja 35zl jak zobaczylem ceny to zal mi rolnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość icojamoge

A to jak jest na giełdzie ? Nic się nie przerabia ? Jedyna szansa, to zatrzymanie importu i większy popyt wewnętrzny, bo na ten moment ruchu nie ma, przykryte jeszcze są, a grunty to wczoraj wyrwałem i mało bulw, ale już są grube, do kopania jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...