Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Jan, nie po to jeździłem i szukałem żeby teraz namiar tu podawać, sam go kupiłem :) Cena taka bo towar dość drobny ale z tego co widzę to w tych pieniądzach już się nie kupi. Wreszcie ludzie zmądrzeli i zaczęli te ceny podnosić, najwyższy czas :) Trochę podzwoniłem po sprzedających i kupujących i średnia cena za żółtego dzisiaj jest w granicach 8zł za worek. Końcówkę swojego potrzymam jeszcze z dwa tygodnie i ruszam ze sprzedażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karol

Koniec importu młodego ziemniaka teraz tylko polski rynek pozostaje a wiecie czemu bo nie ma dzemu, przesadziliscie cenowo wołajcie ile chcecie ale komu sprzedaćie, hurtownie na woreczki lub słupy na odroczone terminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miecio

Koniec importu młodego ziemniaka teraz tylko polski rynek pozostaje a wiecie czemu bo nie ma dzemu, przesadziliscie cenowo wołajcie ile chcecie ale komu sprzedaćie, hurtownie na woreczki lub słupy na odroczone terminy

Karol chyba chodzi Ci o Starego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

Koniec importu młodego ziemniaka teraz tylko polski rynek pozostaje a wiecie czemu bo nie ma dzemu, przesadziliscie cenowo wołajcie ile chcecie ale komu sprzedaćie, hurtownie na woreczki lub słupy na odroczone terminy

Błysłeś inteligencja, ilości ktore zostały akurat wystarcza na polski rynek. Nie umiesz zarobić to nie bierz sie za handel i nie miej pretensji do producenta. Ja produkuje i kupuje i nie płacze ze musze zapłacić po 9 zl za irge w tej chwili, takie sa realia i trzeba sie z tym pogodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miecio

Jestem handlarzem i producentem upraw mam 10 ha, 6 ha to pyra u mnie mało kto coś uprawia ale w dzierżawę nikt nie da bo wszystkich zazdrość zżera ze postawiłem dzieciom 2 domy i kupiłem 2 najlepsze działki w okolicy dla kolejnej dwójki. Wszystko płacę zawsze odrazu dlatego producenci mnie szanują i inni handlarze też. Wracając do pyr dziś miałem 5 telefonów od znajomych handlarzy ze od czwartku ruszamy z rumunem czy udzielę wsparcia z sprzedażą podobno cena po niedzieli na Rumunii taka ze U nas z przeoakowaniem ms wyjść 1.6 1.8. Będzie się działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Miecio z całym szacunkiem ale nie płeć głupot bo innym w głowach mieszasz marzyć możesz ale po co tak kłamiesz pewnie jesteś z tych co wołają teraz za Pyre po 15złotyva skoro z Rumunia handlujesz to po co ci inne telefony nesteś Judasz czyli kłamca Rumuni już nie kupują na Polsce od kilku dni bo tacy jak ty popsuł i rynek cenowy ale masz prawo marzyć gdybybyło to karalne dawno byś siedział za taka propagandę i liczył kasę a nie na forum się spuszczał...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sergiej

Ha ha ha miecio powiem tak dzieciaki dorośnij zastanowić się skoro handlujesz dobrym towarem przez handlarzy a nie bezpośrednią z Rumunię to te domy chyba z kart stawiasz a działki to chyba ogródki masz na myśli gdzie tu logika dzieciaki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Panie Krzysztofie nie zgadzam się z panem bo Miecio jak się zwał tak zwał szafran uprawia i jest naprawdę zarobasem a teraz ponoć konopie Medyczną sadzi bo dzieciaką musi po Ferrari kupić, a jak będzie mu dosyć to dzieci dorobił i z 500+ poleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miecio

Ale ja nie sprzedaje rumunom już od miesiąca. Tylko mi chodzi o młodego z Rumunii. Ze nie handluje bezpośrednio bezpośrednio Rumunia A właśnie chodzi o to ze bierzemy auta na pół ja niemam czasu ani kogoś zaufanego żeby mi przypilnowal towaru na Rumuni ladowanego. A oni mają A mają problem z zbytem. CYtac ze zrozumieniem Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Patrzę co wy tu Chłopy debatujecie na marketach w Polsce nie ma ziemniaków z Rumuni młodych oj żel mi was wszystkich że musiece słuchać takich głupot sami się nakrecacie a później głupoty piszecie. Ps Miecio po co się tłumaczysz chyba czujesz się winny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian

Synoptyków tu jeszcze brakowało, słuchaj wiadać lubisz siać zamęt to pewnie ty wystawiasz Lipna ogłoszenia że dajesz za Pyre 12zł , co z ciebie za człowiek , nie człowiek tylko oszust i kretacz ile masz tej pory ze cenę chcesz podbić skoro i tak nikt tyle nie zapłaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...