Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kur(w)ski

Widzę że sami idioci tutaj piszą, jaki nielegalny import, to raczej nasz nielegalnie wyjeżdżał za granicę. A poza tym ziemniak z Rumunii bee ale jak nasz szedł do nich całą zimę i wiosnę to było cacy. Trzeba było się nie pisać do Unii to byłoby dalej 50% cła na sprowadzane ziemniaki i byłoby git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Danczi

Mi nie chodzi żeby nie można było sprowadzać. Tylko jak stoję na giełdzie z własnym wyprodukowanym ziemniakiem to szlak mnie trafią jak handlarz stoi obok mnie i bezczelnie oszukuje ludzi ze on też ma polskiego ziemniaka. Jak chcę to niech sobie sprzedaje Ale podrabia Rumuna za polaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Widzę że sami idioci tutaj piszą, jaki nielegalny import, to raczej nasz nielegalnie wyjeżdżał za granicę. A poza tym ziemniak z Rumunii bee ale jak nasz szedł do nich całą zimę i wiosnę to było cacy. Trzeba było się nie pisać do Unii to byłoby dalej 50% cła na sprowadzane ziemniaki i byłoby git.

 

 

No może powiesz że masz wszystkie papiery na tego cygańskiego ziemniaka świadectwo fito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kur(w)ski

No może powiesz że masz wszystkie papiery na tego cygańskiego ziemniaka świadectwo fito

A jakie papiery poza fakturą są potrzebne, przecież tylko Polska musi mieć świadectwo fitosanitarne na wywóz a reszta krajów może wozić gdzie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy producent będzie wrzucał kartki do worków z numer producenta (przynajmniej do lipca) to każdy wtedy będzie wiedział, że kupuje Polaka od producenta. A te, które kartek nie mają (chociażby przepakowane) to będą wiedzieć, że to nie ,,Polak'' a zwykły podrabianiec. W związku z tym niech każdy się zmobilizuje i będzie zarabiał.

Podobnie było ze starym, gdy go było mało. Każdy ziemniak to była IRGA chociaż był żółty to i tak IRGA to każdy brał. Polakowi to co powiesz to to łyknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Trzeba natychmiast podjąć walkę z tym dziadoskim importem i oszustami niech każdy wyśle maila do ministerstwa rolnictwa finansów inspekcji nasienej no itvp niech naświetla sprawę ,jak tak będziemy siedzieć na tyłku to nam nigdy nasz ziemniak nie będzie eksportowane normalnie koledzy działać nie tylko wylewać żale na forum !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Witek

miałem telefony z zagranicy od stałych odbiorów ale niestety już poszło wszystko. Cena w dużym hurcie około 70 gr. hehe 5 zł to od sąsiada za 3 worki, mówimy tu o poważnych transakcjach.

Jeżeli Sieradz chcę oddawać za niżej ich sprawa, w sumie mają wprawę do oddawania za darmo, ale dobrze że większość szanuje swoją pracę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mati91

To daj nr na priv do tych odbiorców bo mam jeszcze jakieś 3 tiry a ruchu zero ... malopolska

Edytowane przez IGRiT
Aby otrymać wiadomość na PRIV proszę założyć konto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość road popp

miałem telefony z zagranicy od stałych odbiorów ale niestety już poszło wszystko. Cena w dużym hurcie około 70 gr. hehe 5 zł to od sąsiada za 3 worki, mówimy tu o poważnych transakcjach.

Jeżeli Sieradz chcę oddawać za niżej ich sprawa, w sumie mają wprawę do oddawania za darmo, ale dobrze że większość szanuje swoją pracę. 

dwa tygodnie temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziad

jak indormuje fresh market w europie zach sa najwieksze nasadzenia od 10 lat. wzrost prod moze osiagnac 21 proc.. jesien i zima mamy towar za grosze w zach marketach usytuowanych w Polsce.. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Siergiej

I jak chłopaczki była ponad tydzień temu cena 9zł to wam się w głowach poprzestawiało i wołaliście 12zł i w gore to teraz tym co tacy pyszni na kasę byli rzycze smacznego. Teraz nic już nie zrobicie, chytry traci dwa razy to teraz płakać proszę mogę wysłać chusteczki ale myślę ze zamiast łez będziecie wycierać ... ze strachu ze kupować nie ma kto. Pozdrawiam Siergiej

Edytowane przez IGRiT
usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Yhy czyli to ze za swoją ciężka prace rolnik chce w końcu zarobić godne pieniądze bo kilka lat pracuje za darmo albo w plecy to tak ma być. ..

Edytowane przez IGRiT
usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...