Skocz do zawartości

Rynek Ziemniaka - Opinie


Gość julia

Rekomendowane odpowiedzi

kolego ja nie mówię ze nie mam mam 7 ha pod folia i już od tyg kopie a  4 pod włókniną i nie widzę do końca tyg żeby tam wjechać nawet spróbować Ziemniaki podlewane już 4 razy cudów nie ma A co do ceny zobaczymy przytoczę tamten rok początek 13 zł potem skok na 20 i cały tydzień tak było wiec nie wróżmy ceny bo chyba nie o to chodzi Dla nas każda złotówka na worku jest ważna za prace z tym przykrywaniem pilnowaniem podlewaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kolega z Błaszek

kolego ja nie mówię ze nie mam mam 7 ha pod folia i już od tyg kopie a  4 pod włókniną i nie widzę do końca tyg żeby tam wjechać nawet spróbować Ziemniaki podlewane już 4 razy cudów nie ma A co do ceny zobaczymy przytoczę tamten rok początek 13 zł potem skok na 20 i cały tydzień tak było wiec nie wróżmy ceny bo chyba nie o to chodzi Dla nas każda złotówka na worku jest ważna za prace z tym przykrywaniem pilnowaniem podlewaniem.

No dokładnie nie jest łatwo też  miałem 2.5 pod folią i kończe właśnie jeszze 2 auta i po folii ale cudów nie wykopałem mało nawiązały carrera mi spękała trzeba było uciekać jakoś sie upchło bo gruba i włóknine chciałbym zacząć z końcem tygodnia ale mam carrere i colombe i tez 3 razy podlewana ale jest sporo pod krzakiem koło 8-10 sztuk 6 sporych reszte lulka i obyś miał racje i podniesie sie... jak już skoków nie chce oby to co jest na poziomie 1.2 -1.4 zł kg sie utrzymało chodz 2 tygodnie to nie było by źle moim zdaniem.... bo z włókniny plon bd na pewno lepszy bo pod folią było 5 sztuk handlowego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań wczoraj - 25 zł za worek średnio, przy czym ceny bardzo się zmieniają, wczesniej już było 20 zł.

Oczywiście jest to cena z WGRO czyli już od pośrednika, któremu producent oddał za mniej niż 20 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu

Kalisz 5 zl oddawają , qr** smiech normalnie, po c.uj to kopiecie,po co puszczacie tą cene,wcale na te rynki nie jedzcie tylko dajcie ogłoszenie i kopcie pod zamówienie i trzymac cene 15 zł, kopcie tyle na ile macie zamówienie a reszta niech se rosnie, a nie za darmo oddajecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PiotrekAv.

To kiego ch... sadzicie jeden przed drugim po 10 ha pod przykryciem i sprzedajecie po ile kto da bo pekin do sadzenia!!! Gdzie tu rozum i logika!!! Zasadz po 5 ha jeden z drugim a pod pekinke pole zostaw a nie psujcie ceny wszystkim! Tak o Was myślę Sieradzaki Wróblewiaki ! John Deerami się tu przechwalacie , innych macie za gorszych to niech ziemniak do sierpnia będzie po 5zł za worek! Tego wam życzy rolnik z małopolski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiego ch... sadzicie jeden przed drugim po 10 ha pod przykryciem i sprzedajecie po ile kto da bo pekin do sadzenia!!! Gdzie tu rozum i logika!!! Zasadz po 5 ha jeden z drugim a pod pekinke pole zostaw a nie psujcie ceny wszystkim! Tak o Was myślę Sieradzaki Wróblewiaki ! John Deerami się tu przechwalacie , innych macie za gorszych to niech ziemniak do sierpnia będzie po 5zł za worek! Tego wam życzy rolnik z małopolski

Jestem z Wróblewa...i masz racje to co się  dzieje to porażka totalna...ale niestety już nie tylko tu..Cała Polska oszalała na punkcie przykrywania,,,wczesnego sadzenia,kopania i sadzenia kapusty...Ja mogę się pochwalić jako jeden  nielicznych że nie sadzę kapusty po pyrkach...nie śpieszy mi się z kopaniem z tego powodu...ale kasa potrzebna,,,co zrobić??na razie  czekam,na giełdy już od dawna nie jeżdzę bo jak widzę tych rolników co groch maja i za darmo oddawają to mnie szlag trafia!!!!!!lcena się jeszcze zrobi tak myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalisz 5 zl oddawają , qr** smiech normalnie, po c.uj to kopiecie,po co puszczacie tą cene,wcale na te rynki nie jedzcie tylko dajcie ogłoszenie i kopcie pod zamówienie i trzymac cene 15 zł, kopcie tyle na ile macie zamówienie a reszta niech se rosnie, a nie za darmo oddajecie

zgadzam się ;-) do mnie dzisiaj dzwonili jeden podrugim nawet za 8 zł chcieli kupić,rozłaczałem się żeby nie zje..bać ale są tacy co u nas kopią;-( żal!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość młoda

to nie jest 2 zł za worek niema sie na co oglądać nawet 5 zł to nie jest zła cena niema co nażekać   1000 -1700 worków na dzień rolnicy kopią koło sieradza      ziemniaków  jest  okrytych nawet jednej czwartej nie wykopane jak wszystkim dorosnie kazdy będzie chciał sprzedać   rachunki opłaty kredyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...