Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania


Gość Bajkopisarz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zatwardziały rolnik

Sieradzaki zaraz za darmo będą dawać byle się pozbyć ziemniaka bo w pole trza sądzić jechac

BREDNIE,DLACZEGO NAŚMIEWACIE SIĘ Z ROLNIKA.TA WY TO BYŚCIE CHCIELI ZA DARMO,,,W TAMTYM ROKU BYŁA NIŻSZA CENA A KONKRETNA SPRZEDAŻ ZACZEŁA SIĘ OD LUTEGO!!!!  ZA DARMO WASZE NIEDOCZEKANIE :D :D :D ALEŻ MACIE OLBRZYMIE MARZENIA :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam takie posty to mi się śmiać chcę Rumunii jak będę kupować to tylko od nas nie od francuzów, znam kilka rumunów i chcą tylko polskie bo cena jest niższa i transport po zaraz przy granicy . Nie ma się co oszukiwać jak nie przyjdzie jakaś zima z minus 30-40 i nie wymarznie co nie ktorym to ceny nie będzie ziemniaka jest w bród rok temu już coś się działo o tym czasie teraz cisza........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli u nas jest belgijski już w sprzedaży po 40 gr to na miejscu musi być duuużo tańszy, więc rumun woli tamtego niż kupować padlinę od nas. Aha rumuny przysyłają już zapytania o sadzeniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niemrawy

 

jak czytam takie posty to mi się śmiać chcę Rumunii jak będę kupować to tylko od nas nie od francuzów, znam kilka rumunów i chcą tylko polskie bo cena jest niższa i transport po zaraz przy granicy . Nie ma się co oszukiwać jak nie przyjdzie jakaś zima z minus 30-40 i nie wymarznie co nie ktorym to ceny nie będzie ziemniaka jest w bród rok temu już coś się działo o tym czasie teraz cisza........

 

 

Od Nas biorą ziemniaki jak na zachodzie europy jest drogo...a teraz jest tanio i nie kupią od nas ziemniaków bo nie dorównamy jakością do ziemniaka z Belgi czy Francji a Oni cenę mają nie za wysoką jak na ich "standardy".

A w tej chwili biorą z zachodniej Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mazowiekcie

Otóż to, od nas biorą jak jest różnica w cenie, a w przypadku ziemniaka różnica w jakości między Polską, a Europą zachodnią jest duża,tylki głupi wziąłby polskiego zamiast belgijskiego czy francuskiego praktycznie w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chole.... sadzicie a potem biadolicie, nie sadzić nie biadolić oddać ziemie w dzierżawe i iść do pracy. Taka cena jest i tak długo będzie dopóki tyle będzie nasadzeń. W czerwcu znowu się zacznie bo sieradzaki nasadzili  i wszyscy na zjazdowej. Załatwić sobie najpierw odbiór a póżniej sadzić a nie biadolić że nikt nie chce kupić albo jakoś się sprzeda. W tych czasach JAKOŚ to się już nie sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec sezonu predzej 1 zl za worek niz za kg minely juz czasy 1 zl za kg zeby taka cena byla musialo by w polsce prawie wcale nie byc ziemniaka i w europie tez nie za duzo zeby co roku bylo 50 gr za kg to by bylo super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Błażej

Jak by co roku było 0.35 to by było dobrze przy tej wydajności.ja już w cenę nie wiersze 2016 rok susza jak cholera ziemniak za darmo 2017 mokry rok że ciężko było pi sądzić a o zbiorach nie mówię ziemniak za bezcen to kiedy ma być cena co się musi stać? Ojjj chyba Jelonki muszą być na wiejska wyjechać Ojjj muszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sławek

Oglądałem dziś agrobiznes a co w nim oczywiście pier**leni* o jabłkach dlaczego nie mówią nic o sytuacji związanej z ziemniakiem czy tez kapusta itd. W poprzednim sezonie jak jabłka były tanie to się paliło żeby pomoc biednym sadowniką jakieś chore zapomogi nie mam pojęcia dlaczego, bo może siedzi jakiś nierób w sejmie i ma jakieś sady????? Żal mi jest naszego rządu!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy

Premirze Morawiecki zapraszamy na giełdy zobaczyć co się dzieje jaka beznadzieja,Może to fito już pora znieść?.Chyba jakaś grupa rządzących dostaje dobrze w lapę żeby to fito było.Ostatnio czytalem w fakcie ze nasz premier byl u krowiarzy ,,,, tylko dbają o mleczarzy i sadownikow...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...