Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NO I NIECH BĘDZIE , ZA TO JABŁEK NIE DOSTANĄ TYCH CO MIAŁY BYĆ PRZEZNACZONE NA PRZEMYSŁ. BEZ ŁASKI!!! jeszcze będą się prosić za dwa tygodnie. okolice GRÓJCA 93

smacznego jedz te Jablka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemek

NO I NIECH BĘDZIE , ZA TO JABŁEK NIE DOSTANĄ TYCH CO MIAŁY BYĆ PRZEZNACZONE NA PRZEMYSŁ. BEZ ŁASKI!!! jeszcze będą się prosić za dwa tygodnie. okolice GRÓJCA 93

 

a co do rowu wysypiesz te zgniłki ? przestań żartować bo i tak sie z was już iudzie śmieją........łaske to sadownik robi że wysypał odpad od produkcji za ponad 90 gr i jeszcze mu nie pasowało.....w przyszłym roku będzie po 0,15 gr i bedzie musiało pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pchać jabłka całego na przemysł jak ktoś nie strząsł a tylko kolor byl problemem to calkiem dobre ceny na obieraniu... poco to sypac.
Zawsze sie dawalo na to obieranie tylko w tym roku cos chyba na latwizne sie za bardzo poszlo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do rowu wysypiesz te zgniłki ? przestań żartować bo i tak sie z was już iudzie śmieją........łaske to sadownik robi że wysypał odpad od produkcji za ponad 90 gr i jeszcze mu nie pasowało.....w przyszłym roku będzie po 0,15 gr i bedzie musiało pasować

Tak........... Ludzie się z nas śmieją jak sprzedajemy za 0,18 i za 0,90, ten tak zwany odpad po produkcyjny .Tylko zauważ,  że jak niema tego odpadu jak to ty go nazywasz ,jego cena wzrasta 500%.Czyli jest coś wart . Co ty marzysz o przyszłym roku chłopie ,jeszcze jeden się nie skończył, a może będzie powtórka z rozrywki kto to wie? Jeszcze mówią o zimie stulecia. Zapomniałem dodać że kończy się era sadowników co będą ten odpad zbierać poniżej kosztów tylko po to żeby było czysto pod drzewami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewne info to mam ja uwagaaaa europa nie nakupiła jabłek bo ich nie było drodzy państwo zapasów nie mają.

no i co z tego wy tacy światowi jesteście wszystko wiecie a przeważnie te minerale przekombinuje i zawsze po gorszej cenie sprzedają i co roku tak hehe już niedługo 1,30 za dwa kilo ale Jablka exportowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak........... Ludzie się z nas śmieją jak sprzedajemy za 0,18 i za 0,90, ten tak zwany odpad po produkcyjny .Tylko zauważ,  że jak niema tego odpadu jak to ty go nazywasz ,jego cena wzrasta 500%.Czyli jest coś wart . Co ty marzysz o przyszłym roku chłopie ,jeszcze jeden się nie skończył, a może będzie powtórka z rozrywki kto to wie? Jeszcze mówią o zimie stulecia. Zapomniałem dodać że kończy się era sadowników co będą ten odpad zbierać poniżej kosztów tylko po to żeby było czysto pod drzewami.

 

 

tak tak kończy sie era tylko w tamtym roku były takie kolejki na skupach jak było po 0,12 gr że trudno było ulicą przejechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gumiak w kubocie

tak tak kończy sie era tylko w tamtym roku były takie kolejki na skupach jak było po 0,12 gr że trudno było ulicą przejechać

Przestań bajki opowiadać  o 0,12 gr bo takiej ceny nigdzie nie było w całej Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co komu się udały jabłka to w tym roku bierze żniwo cena 97groszy to dobra jak na odpad. Mój znajomy ma takie odmiany późniejsze i naprawdę owoc jest piękny a ze ja miałem wcześniejsze to obmarzły 20% może mi zostało więc nawet gra nie jest warta świeczki..sam z żoną obrywam bo człowiek by zbankrutował ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest loteria ja sprzedałem po 0,97  gr kilka aut. jeszcze mam z 50 ton ale jak byłem dziś  się pytać w skupie to po 90groszy tyle może dać po znajomości

Jak mówi że po znajomości to wiec o tym, że jest światełko w tunelu :rolleyes: U nas 0,93.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Truskawka to jest to

Pravda jest taka ze nie mielismy I nie bedziemy mieli wpływu na przetwórnie jak nam zagrają tak zatańczymy a ci co nie umieją tańczyć to czekają na 1,20 i cała impreza ich mija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.3 za export w tym roku :D i to za 2 kg :D bezczelny typek,handlarzyk ze slomczyna :) kolego u nas expprt jest 1.5 i wyżej okolice warki :) za niektóre odmiany juz jest 2.2 2.3 wiec schowaj swoje wypociny między bajki:) nigdy tak nie pisałem ale bardzo dobrze,ze jest drogo,a wy aż czerwoni ze złości. Potraficie tylko nas podłączać jak jest drogo. N szczwesxie jabłek w europie jest mniej niż u nas,dużo mniej wiec sobie nie nasciagacie:) zresztą żeby to robić trzeba znać i język i mieć jakiś układ, a większość tych skupczykow to się nadaje ale żeby wypić winko pod sklepem i pogadać jacy to oni wielcy biznesmeni :) za ciency jestescie,nie wszyscy ale duża liczba :) pozdrawiam normalnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego wy tacy światowi jesteście wszystko wiecie a przeważnie te minerale przekombinuje i zawsze po gorszej cenie sprzedają i co roku tak hehe już niedługo 1,30 za dwa kilo ale Jablka exportowego

1,30 to Ty zapłacisz w 2017-12-01 za suchy przemysł. Pozdrawiam myślących B) Jestem solidarny z tymi co wyżej pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi widzu. Jabłko na wiosnę będzie drogie i nic ma to nie poradzisz. Jak sam mówisz słabo sie przechowuje ale tym którym się uda wezmą pieniądze:) z Chin Rosja jabłka nie kupi :) a już najgłupszym Twoim argumentem o sprzedaży na zachód jest to, iż wg ciebie jabłko jest za słabe jakościowo :) jabłko jest w większości lepsze niż jabłko niemieckie włoskie czy austriackie:) tylko oni nas tam nie dopuszcza ma wielką skalę bo to byłby koniec dlą nich. Widać że na handlu się za bardzo nie znasz. Sprzedaje jabłko i na Rosję i na Arabie,a także na zachód i nikt nigdy mi nie powiedział,ze nasze jest gorsze

Dlaczego Rosja nie kupi jabłek w Chinach podaj jakiś powód ? 

O jakich ilościach piszesz jako ja sprzedaję ?? 1000 T-2000 T.

Wyprodukowaliśmy w tym roku ze 2500000 T. Ile z tego jest jakości nadającej się do handlu za granicą Zachodnią ??

Arabia ile sprzedałeś 5 kontenerów ??( ogólnie Arabia kupuje tak mało że na granicy błędu statystycznego )

Z takiej ilości jaką produkujemy zawsze  część towaru będzie wysokiej jakości,(produkujemy 50% przemysłu) ale niewielka jak na skalę całej produkcji.

Jabłka na wiosnę będą drogie jeżeli będzie ich mało, Jak będzie mało to i mało osób weżmie za nie pieniądze, w skali kraju 3,0 zł/ kg na wiosnę jak zostanie 300 tyś t to to tylko woda na młyn dla szkółkarzy.

Ps" Niech jabłko na wiosnę będzie drogie, ale nic nie poradzisz tylko na śmierć. Więc nie bądż taki pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...