Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Zero szacunku dla tedeuszka czy znawcy. "Mam nadzieje ze cena spadnie ma wiosnę",słyszałeś o czymś takim jak nie życcz drugiemu co tobie nie miłe? Jej nie wiedziałem ze ludzie potrafią być tacy zawistni i sfrustrowani. Jak Cię nie stać na jabłko to kupuj jak mówisz mandarynke :) tak samo ja mogę napisać ze mam nadzieje ze stracisz prace i nie utrzymasz rodzinni,czy to by było normalne? Właśnie rośnie pokolenie idiotów i frustratow co zostało przed chwila zaprezentowane. My za 1 gr na drugą wieś? No chyba nie. Za to Ty za ten 1 gr to wiesz co byś zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pracuje w Skandynawii zarabiam tu 10000 zl na reke (branza techniczna) firma oplaca mieszkanie i daje wyzywienie. Moja rodzina ma sad tak dzialam, ze jak przyjdzie slaby rok to abym nie musial zbierac jablek za psi grosz, abym mial wybor bo co to za pieniadze przewalic 100 ton i wziac 10000 zl. Rok w rok tez nie bedzie tak, ze cena bedzie na obecnym poziomie, ale nie bedzie tez tak, ze zaklady beda za psi grosz kupowac jak ktos napisal pokolenie sie zmienia ludzie umieja liczyc wiec kiedy sie cos nie bedzie kalkulowac jablka zgnija pod drzewami. Zaklady jednak z roku na rok beda potrzebowaly koncentratu wiecej bo zapotrzebowanie rosnie, a Polska ma jeden z najlepszych wiec raczej cena nie zejdzie do takiego poziomu gdzie trzeba bedzie dokladac do interesu bo ludzie nadzwyczajniej przestana produkowac jablka. Jednak lata gorsze i lepsze beda bo rolnictwo w Polsce to specyficzna branza wiec wiecej pewnie bedzie takich lat gdzie sadownik ma pod gorke niz z gorki, ale ja jak napisalem staram sie tak prowadzic, ze jak jablka beda po 10 groszy to abym nie musial ich zbierac. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma stanieć ? Przemysł.........hahah :lol:  celowa propaganda ,nic nie stanieje prędzej zdrożeje żeby ściągnąć jabłko z przechowalni.Zobaczcie na IGRIT ZERO OGŁOSZEŃ ŻE KTOŚ SPRZEDA PRZEMYSŁ. A jak było po inne lata o tej porze ,masa ogłoszeń.po 20,40, 50 ,100 ton sprzedam .A W TYM ROKU CISZA :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Co ma stanieć ? Przemysł.........hahah :lol: celowa propaganda ,nic nie stanieje prędzej zdrożeje żeby ściągnąć jabłko z przechowalni.Zobaczcie na IGRIT ZERO OGŁOSZEŃ ŻE KTOŚ SPRZEDA PRZEMYSŁ. A jak było po inne lata o tej porze ,masa ogłoszeń.po 20,40, 50 ,100 ton sprzedam .A W TYM ROKU CISZA :o

po co piszesz głupoty jak nie wiesz ? Poręczysz i dołożysz różnice sąsiadowi jak stanieje do obecnej ceny ? Napewno nie wiec marzyciele piszą swoje ale jak co roku wychodzi im to bokiem . Stanieje na pewno skupisz już wiedza ale nie chcą mówić bo jednego dnia by każdy chciał wtedy wysypać a niestety 500ton się nie da jak był czas trzeba było sypać a nie bo może grosika dołożą ogarnijcie się wreszcie bo przed swoją ciemnote zawsze będziecie biedni i na skraju bankructwa ale zato bardzo bogaci w robotę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się da......wysypać 500 ton .Piszesz głupoty i Ty o tym wiesz,u nas na skupie chłopaki w zeszłym roku ogarniali 150 ton do obiadu na lajcie.Tak więc 500 ton do godziny 22 drugiej jest do opanowania .ABY TOWARU NIE ZABRAKŁO.A i jeszcze Ci powiem że stoi tam dziesięć naczep plus skrzynie ,dwóch wózkowych i wagowy.I to jest SKUP PRZEZ DUŻE $ B) A NIE POPIERDUŁKA.    PS; TY dołożysz po świętach ale co najmniej 0.10 do góry, a nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwintesencja sadownika w pigułce :)  ma biznes pod chmurą i modli się o grad i mróz, najlepiej dla sąsiada rzecz jasna. Boga nie mieszajcie bo jak sie wkurzy to wam wszystkim pozamiata tak że bedziecie mieli wtedy po równo i bedzie spokój.

 

 

okolice Grójca 0,96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...