Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Sadownik

Co do ceny uważam ze już są super ostatnio do sprzedalem golden prince pob1,9-2zl a jak ktoś produkuje stare odmiany nie ma co się dziwić że dostaje 1,3zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Gość Sadownik napisał:

Co do ceny uważam ze już są super ostatnio do sprzedalem golden prince pob1,9-2zl a jak ktoś produkuje stare odmiany nie ma co się dziwić że dostaje 1,3zl 

po 1,3zł to niedługo będzie zwykły Przemysł bo zainteresowanie tym towarem duże i drożeje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek

banany w carrefourze 2,49 a ktoś wyżej pisze że ceny nie ma..........1,8 - 2,0 to jest zle ? co rok jakbyś tyle dostawal to by dobrze było,  było po 0,70 to żescie sie modlili o złotówke za kg a etraz "ceny nie ma" spadną ceny już niebawem i bedą musiały pasować kwestia 2 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za glostera czy idareda nie dostaniesz 1,8-2zl tylko 1,5, a idareda jest najwięcej ze wszystkich odmian, a ceny za resztę odmian są ok, Krzysiek narzekał ktoś gdzieś na 2zl? Ciężko pomyśleć zanim się coś napisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek mróz
41 minut temu, Gość krzysiek napisał:

banany w carrefourze 2,49 a ktoś wyżej pisze że ceny nie ma..........1,8 - 2,0 to jest zle ? co rok jakbyś tyle dostawal to by dobrze było,  było po 0,70 to żescie sie modlili o złotówke za kg a etraz "ceny nie ma" spadną ceny już niebawem i bedą musiały pasować kwestia 2 tygodni

Straszycie i straszycie już ze 2 tyg. Opuśćcie te cenę wreszcie ,zobaczycie ile nakupicie  towaru.... 

A propos przemysł zwykły w zeszłym tygodniu 95 netto 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Jarek napisał:

za glostera czy idareda nie dostaniesz 1,8-2zl tylko 1,5, a idareda jest najwięcej ze wszystkich odmian, a ceny za resztę odmian są ok, Krzysiek narzekał ktoś gdzieś na 2zl? Ciężko pomyśleć zanim się coś napisze?

Popatrz wpis Andrzeja pare postów wyżej. Masz kłopoty z czytaniem ?  dziadku mrozie żebyś sie nie zdziwił :)   zawsze jak cena leciała nagle nie wiadomo skad jabłka robiło sie aż za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek mróz

Ja akurat swoje skończyłem już w tym roku, miałem jakieś 40% tego co zawsze, -7 zrobiło swoje, mróz mniejszy czy większy był w całej Europie, więc nie pitolcie o tym towarze ile to go nie ma w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec
16 godzin temu, Gość Sylwek napisał:

Jak w tym roku popularne czerwoniaki nie będą kosztowały powyżej 2 zł kg wiosną to w roku urodzaju boje się pomyśleć jakie będą ceny.

 

Jak przyjdzie urodzajny rok to będzie to co dzieje się z ziemniakami, pekinką itd. 

Jabłko jak pogoda nic nie popsuje będzie kosztowało 60-90gr za te popularne odmiany.  I do tego to wszystko zmierza, 20gr zarobku z kila i produkuje i żyje tylko ten który będzie miał po 30 hektarów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

Ten co będę miał nawet 30ha nie pociagnie bo pracownik  będzie dużo kosztował i do tego spadu już nie sprzeda z chlodni ULO w maju i czerwcu jak było do tej pory.. Idared 1,4zl 7+ a od 6,5 1,1zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

Miało być tak super jak zaczną się banki żywności od tego czasu mija już prawie miesiąc a ceny jak nie było tak nie ma.. 

Durniu - 1,5 pln to zła cena??? 2,5 pewnie się śni????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec
3 godziny temu, Gość Sadownik napisał:

Ten co będę miał nawet 30ha nie pociagnie bo pracownik  będzie dużo kosztował i do tego spadu już nie sprzeda z chlodni ULO w maju i czerwcu jak było do tej pory.. Idared 1,4zl 7+ a od 6,5 1,1zl

Ten co będzie miał 30 hektarów to znajdzie pracownika, bo będzie miał dla niego robotę cały rok, a mały nie znajdzie ludzi z doskoku wcale, albo będzie płacił jeszcze drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec

I spać w szopach i byle jakich warunkach to i Ukraina już nie chce, a zaraz nie będzie chciała wcale, a wcale. Małe gospodarstwa i średnie są do skasowania, wspomnicie moje słowa. 

 

PS. Sam też nie jestem dużym gospodarzem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farmazony gadacie że sie czytac nie chce.  Małe gospodarki złe, duże też złe. Idzcie na etat i miejcie to wszystko w d**e.  Ktoś kto ma 10 ha spokojnie moze żyć, ale jak ktoś sie zarzyna nabierze kredytu itp to potem nie śpi po nocach jak przyjdzie kiepski sezon. Ludzie do zbioru sie znajda, jak sie zapłaci dobrą dniówke.  120 zamiast 100 to nie jest jakaś kolosalna róznica. Przy obecnych cenach wychodzi sie w miare dobrze, ludzie robią za 1800 zł od pon do soboty i żyją. Wy zawsze macie jakieś ale. Jak w tym dowcipie jak chłop do bur*elu poszedł, najpierw miał sucho, potem za mokro a na koniec dopłaty zażądał...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kilka propozycji za idareda 1,5 od 7 miałem tez propozycje 1,4 od 6,5, za szampiona i jonagoreda można spokojnie 1,8 i więcej zależy jaka jakość kaliber i wybarwienie, oczywiście towar z KA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu dają 2 zł za czampiona  bialorusini z gotówką. Grupy 1.9. Sprzedałem za tyle wiec tyle napisałem. Wszystko w okolicach 2 zł, oczywiście poza idaredem. Tak jak też pisałem wcześniej absolutne minimum to ligol i jonagored 1.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...