Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.09.2019 o 09:45, Gość rychu napisał:

ojbrom jarmak kiepsko

Może Wolbrom ?? jeżeli tak to potwierdzam na przemysl do kiszenia płacą 60-70gr  a weź stój na tym jarmarku same dziady tam stoją. Kto mądry umie sprzedać i produkować to tylko bmw John deere a nie jarmak i Lublin 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Tczycok napisał:

Może Wolbrom ?? jeżeli tak to potwierdzam na przemysl do kiszenia płacą 60-70gr  a weź stój na tym jarmarku same dziady tam stoją. Kto mądry umie sprzedać i produkować to tylko bmw John deere a nie jarmak i Lublin 3

Hehe dobrze powiedziałeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Od jutra przymrozki  i za dnia zimnica to mi kilogramów przestanie przybywać . Po  suszy liście  nabrały pięknych barw po ostatnich deszczach , ale sama barwa nie wystarczy . Sporo pekinek nie dorośnie też . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
8 godzin temu, Gość gośc E. napisał:

jeszcze napisz że w tej samej cenie ten jakościowo dobry towar z Holandii co i TY wozisz,, w Holandii jest wysoko cena za kapuste , 

To zobaczysz coza 2 tyg co będzie się robiło i dalej na zimę z cena. Ziemniaka też miało brakować a ściągają skąd się da. Widziałem ta kapustę więc piszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 20:13, Gość Rolnik napisał:

To zobaczysz coza 2 tyg co będzie się robiło i dalej na zimę z cena. Ziemniaka też miało brakować a ściągają skąd się da. Widziałem ta kapustę więc piszę 

A co ma się dziać ? Będzie cena rosła proste, teraz sezon jest dla tych co nie mają gdzie przechować i oddają za darmo. Cena ziemniaka spada ? Pierszo słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz głowy nabieraja jescze a tu trzeba ciąc, ok 40 t bedzie .pod warunkiem ze złodzieje nie ukradną.niby sie pojawiamy i chemy zeby widzieli że gospodarze sie kręca po polu, ale mam wrażenie że to my jestesmy pilnowani,, ostatnio znajomemu spod Bełżyc wycieli kwaterke a potem na targu sprzedawali juz poszatkowana .. tylko nikt nikogo za reke nie złapał. 

Na zakładzie kiszenówke 80 gr płaca .  na targu poszatkowana 2 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie przestańcie pitolić z ta trutka bo myślę jak to czytam ze to czysta propaganda a napewno nie pisze to producent tylko kupczyk aby zasiać zamęt i tanio kupić .Niemartwcie się cenę za kapustę w tym roku też we żmiemy .Tylko bez paniki .Niech sprzedadzą ci którzy niemają gdzie przechowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kapusta ladana jak w 2017 i duże plony będą pamiętacie po ile była wtedy 3 czy 4 zł worek? 

Człowieku gdzie masz takie duże plony??

Kapusta kiszona schodzi jak szalona.

Przemysłowka cene trzyma a Ty mówisz że ładna będzie po 15 groszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...