Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.09.2019 o 09:45, Gość rychu napisał:

ojbrom jarmak kiepsko

Może Wolbrom ?? jeżeli tak to potwierdzam na przemysl do kiszenia płacą 60-70gr  a weź stój na tym jarmarku same dziady tam stoją. Kto mądry umie sprzedać i produkować to tylko bmw John deere a nie jarmak i Lublin 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Tczycok napisał:

Może Wolbrom ?? jeżeli tak to potwierdzam na przemysl do kiszenia płacą 60-70gr  a weź stój na tym jarmarku same dziady tam stoją. Kto mądry umie sprzedać i produkować to tylko bmw John deere a nie jarmak i Lublin 3

Hehe dobrze powiedziałeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Od jutra przymrozki  i za dnia zimnica to mi kilogramów przestanie przybywać . Po  suszy liście  nabrały pięknych barw po ostatnich deszczach , ale sama barwa nie wystarczy . Sporo pekinek nie dorośnie też . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość gośc E. napisał:

jeszcze napisz że w tej samej cenie ten jakościowo dobry towar z Holandii co i TY wozisz,, w Holandii jest wysoko cena za kapuste , 

To zobaczysz coza 2 tyg co będzie się robiło i dalej na zimę z cena. Ziemniaka też miało brakować a ściągają skąd się da. Widziałem ta kapustę więc piszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 20:13, Gość Rolnik napisał:

To zobaczysz coza 2 tyg co będzie się robiło i dalej na zimę z cena. Ziemniaka też miało brakować a ściągają skąd się da. Widziałem ta kapustę więc piszę 

A co ma się dziać ? Będzie cena rosła proste, teraz sezon jest dla tych co nie mają gdzie przechować i oddają za darmo. Cena ziemniaka spada ? Pierszo słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz głowy nabieraja jescze a tu trzeba ciąc, ok 40 t bedzie .pod warunkiem ze złodzieje nie ukradną.niby sie pojawiamy i chemy zeby widzieli że gospodarze sie kręca po polu, ale mam wrażenie że to my jestesmy pilnowani,, ostatnio znajomemu spod Bełżyc wycieli kwaterke a potem na targu sprzedawali juz poszatkowana .. tylko nikt nikogo za reke nie złapał. 

Na zakładzie kiszenówke 80 gr płaca .  na targu poszatkowana 2 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie przestańcie pitolić z ta trutka bo myślę jak to czytam ze to czysta propaganda a napewno nie pisze to producent tylko kupczyk aby zasiać zamęt i tanio kupić .Niemartwcie się cenę za kapustę w tym roku też we żmiemy .Tylko bez paniki .Niech sprzedadzą ci którzy niemają gdzie przechowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Kapusta ladana jak w 2017 i duże plony będą pamiętacie po ile była wtedy 3 czy 4 zł worek? 

Człowieku gdzie masz takie duże plony??

Kapusta kiszona schodzi jak szalona.

Przemysłowka cene trzyma a Ty mówisz że ładna będzie po 15 groszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...