Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Może być znacznie lepiej jak 2zł bo gnije na  potęgę i wszyscy uciekają z zimową już teraz . u nas to na Święto zmarłych może zimowej  już nie być 

do silosow uciekaja kiszo na potenge 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Może być znacznie lepiej jak 2zł bo gnije na  potęgę i wszyscy uciekają z zimową już teraz . u nas to na Święto zmarłych może zimowej  już nie być 

Możesz napisać z jakiego województwa jesteś ? Umnie dzisiaj na drugim kawałku zobaczyłem że też sparzona zimowa i to całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Powiat Łęczycki , nawet te sadzone w czerwcu już idą pod nuż . Każdy się boi że jesienią wcale nie będzie co ciąć .  Ja i Miedzianem  i grzybowymi kilka razy  robiłem i straty najmniej 30%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Powiat Łęczycki , nawet te sadzone w czerwcu już idą pod nuż . Każdy się boi że jesienią wcale nie będzie co ciąć .  Ja i Miedzianem  i grzybowymi kilka razy  robiłem i straty najmniej 30%. 

 To nie duże straty umnie ponad 80

 

Godzinę temu, Gość gośc E. napisał:

u Was gnije kapusta a u mnie kradną na potege , plagi jedne na dwoch nogach, mimo tabliczki że pryskna, że rosnie i to kronosa , jaki to teraz materiał na bigos.. zaden

Wstaw kilka atrap i jedną prawdziwa kamere przy wejsciu i tabliczke obiekt monitorowany, ja tak rok temu zrobiłem to co sie okazało ze kradną odemnie co mieszkaja 2 km dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość gośc E. napisał:

u Was gnije kapusta a u mnie kradną na potege , plagi jedne na dwoch nogach, mimo tabliczki że pryskna, że rosnie i to kronosa , jaki to teraz materiał na bigos.. zaden

lepsze hyc niz nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gość Gosc napisał:

U nas w Małopolsce jest ładna Kapusta ładnie rośnie i nie widać żadnych chorób. Napewno lepsza jak rok temu. 

No to tylko sie cieszyć bo jest róźnie. W moich okolicach też lepsza niż w zeszłym sezonie. Troche problem z grzybem ale lepiej się przyjęła i rośnie lepiej, główki ładniejsze przede wszystkim są bo w zeszłym roku o tym czasie główek niemalże nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szczycok

No no na charsznicy tylko elita skoczki do roboty poszli i mówią, że więcej maja niż z tej gospodarki, ale połowa pluje siebie w brodę... Jeszcze 5 lat i producentów kapusty można bedzie policzyć na palcach jednej ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Szczycok napisał:

No no na charsznicy tylko elita skoczki do roboty poszli i mówią, że więcej maja niż z tej gospodarki, ale połowa pluje siebie w brodę... Jeszcze 5 lat i producentów kapusty można bedzie policzyć na palcach jednej ręki. 

Już to można zrobić,bo co ich zostało może 5 mocnych i reszta co sprzedaje za grosze byleby sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Per napisał:

Już to można zrobić,bo co ich zostało może 5 mocnych i reszta co sprzedaje za grosze byleby sprzedać?

no kto jaka ta piątka którzy to takie mocarze 

Godzinę temu, Gość Per napisał:

Już to można zrobić,bo co ich zostało może 5 mocnych i reszta co sprzedaje za grosze byleby sprzedać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tczycok

Elita czyli wszyscy Ci u których znaleźli mausery ze spirytusem... Kto jest w temacie to wie jakie cuda się działy w charsznicy ?Jezusowi udało się wodę w wino, a im wodę w Royal.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
1 godzinę temu, Rolnik1832 napisał:

Teraz domoczyło :) chłodniej to grzyb tak nie wchodzi

Chyba u ciebie. Lubelszczyzna sucha. I nie zanosi sie na deszcz przez 2 tygodnie. Jak zaorać nie wiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Tczycok napisał:

Pany co taka cisza uciekacie bo cena leci? Z małopolski nikt kapusty już nie chce po aferze o popryskanej kapuscie trutka. 

Bo wam to juz calkiem odbiło z ta trutka ja szczury. Teraz powodzenia jak zaczna badac wasz region z kiszonka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...