Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

ludzie trzymają kapusty ziemniaki nie chcą sprzedawać bo liczą że bedzie niewiadomo po ile trzymajcie do oporu ziemia wszystko przyjmie.

Edytowane przez IGRiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moze ktos cos powiedziec na temat cen kapusty bialej i czerwonej na giełdzie w krakowie czy to prawda ze czerwona do 2zł kilo a biała 0.80zł ?????? jestem z charsznicy wprawdzie mialem oferty skupow z proszowic czerwona 1.4 biała 0.4 ale jesli takie ceny sa na gieldach trzeba sie podnosic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy moze ktos cos powiedziec na temat cen kapusty bialej i czerwonej na giełdzie w krakowie czy to prawda ze czerwona do 2zł kilo a biała 0.80zł ?????? jestem z charsznicy wprawdzie mialem oferty skupow z proszowic czerwona 1.4 biała 0.4 ale jesli takie ceny sa na gieldach trzeba sie podnosic

widziałem w markecie wczoraj czerwoną cena była 2,99   i biała 1,99 nie sprzedawj taniej  bo ceny są wysokie i niema kapusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek

Niema się co nakręcać bo jeszcze parę groszy w górę i czerwoną będzie się opłaciło przywieźć z Bułgarii albo Rumunii. Biała workowana kaliber "mniej więcej" 30-40 gr, w kartonach marketowa z 10 gr więcej, czerwona w worku 1zł, marketowa 1,2-1,4zł. Małopolska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czymać kapuche do oporu aż ostatnie soki wyciśnie

zobaczysz ze w tym roku kapusta biała zapłaci nie jednemu szkoda bedzie bo płotki wyprzedały

tylko duzi potentaci zawsze duzy ma wiecej i sprzęt lepszy  droszy i mocniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie żeby zapłaciło to cena musiała by być 50zl za worek bo złotówka dzisiaj ma małą wartość zatrudnij plytkarza czy spawacza czy byle jakiego fachmena to się dowiesz czy kapusta płaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może u niego koszt produkcji to 5gr/kg to jak w grudniu zarobił 350zł na tonie na czysto to jeszcze ujdzie może miał ludzi do pracy za miskę ryżu i u niego w miejscowości nie było suszy robactwo może nie atakowało jego kapusty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może u niego koszt produkcji to 5gr/kg to jak w grudniu zarobił 350zł na tonie na czysto to jeszcze ujdzie może miał ludzi do pracy za miskę ryżu i u niego w miejscowości nie było suszy robactwo może nie atakowało jego kapusty 

no i co z tego z sprzedałem po 40 gr mam najnowszy sprzet i tak jestem najbogatszy na okolice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Błaszkowiak

Dajcie spokój z tym przechawalaniem kto bogatszy itp. jak po 40gr sprzedane stracone ktoś zarobił i tyle taki jest handel na czymś innym odbije. I jak biała jest ? ile można na dzień dzisiejszy wyciągnąć ? jak oferują za marketówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...