Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz

Jak widzę ogłoszenia typu 10gr kg to mi się nóż otwiera.

Ten kto zamieszcza takie ogłoszenie podejrzewam że nie wie jak kapusta wygląda.

do marca  jak poczekasz to po 5 groszy odasz i spadochron ci sie  nie otworzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość rysiek

takiej brydzy na rynku z białą kapustą ze zbytem  dawno juz nie było od wrzesnia do swiąt bozego narodzenia nie sprzedałem ani główki kapusty białej  nikt w ogóle  nie pyta  mam 300 ton w jednym roku idzie a w drugim nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość

Drodzy producenci kapusty białej to wy sami psujecie rynek proponując cene 0.15zl za kilogram wiem bo dzwoniac do kilku kupujących i proponując cene 0.30 zl każdy mowi ze za drogo  ma propozycje 0.15 zl wiec kto tu psuje rynek wy sami żeby wszyscy proponowali cene minimalna 0.30zl za taka cene każdy z nas by sprzedawal  wina lezy po stronie sprzedających i wiecznie nazekajacych .Ludzie bez paniki i  z nowym rokiem zycze wam abyście inaczej zaczeli myslec bo wszyscy w koncu zbankrutujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupujący się zmawiają to niech się tak zmowia żeby kupic po 0.15 zl jeżeli my producenci będziemy wyceniać swój towar po minimum 0.30zl i wtedy musieli by stawke podnieść bo towaru by nie kupili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michał

Jeżeli kupujący się zmawiają to niech się tak zmowia żeby kupic po 0.15 zl jeżeli my producenci będziemy wyceniać swój towar po minimum 0.30zl i wtedy musieli by stawke podnieść bo towaru by nie kupili

chłopy trzymejta sie po 0.30 gr ja sprzedam a wy wywalicie w pole  tylko sie trzymejta nie opuszczać  trzymać cene 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jesli ktos wsadzil kapuste biala do dlugiego przechowania i 15gr 3 stycznia uznaje za super cene i ma strach w oczach jak duzo ryzykuje gdzie 100 workow na kapuste[najtanszych]25kg kosztuje 30zl+ dla mnie jest DEBI..M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...