Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse

Brawo dla moderatora. Czy nawet tutsj musi być poziom jak na onecie? Wstydzcie się. Jak była po 8 groszy to na forum cisza. Albo wszyscy będą współpracować albo będzie ch...d*p...i kamieni kupa! Ja mam i biała i kiszę. Nie cieszę się jak jest tanio bo wtedy każdy za darmo oddaje kiszoną. A czy drogo to dobrze rynek zweryfikuje. Ludzie więcej kapusty nie zjedzą. Przestańcie myśleć że od waszych 50 h swiat zależy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Brawo dla moderatora. Czy nawet tutsj musi być poziom jak na onecie? Wstydzcie się. Jak była po 8 groszy to na forum cisza. Albo wszyscy będą współpracować albo będzie ch...d*p...i kamieni kupa! Ja mam i biała i kiszę. Nie cieszę się jak jest tanio bo wtedy każdy za darmo oddaje kiszoną. A czy drogo to dobrze rynek zweryfikuje. Ludzie więcej kapusty nie zjedzą. Przestańcie myśleć że od waszych 50 h swiat zależy! 

Od 50 to jeszcze bajka niektórzy mają po 2 i myśla że oni rynek regulują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano to wlasnie ci co mieli  0.5-5ha regulowali rynkiem w dol teraz ich zabraklo zrezygnowali poszli do pracy a bylo ich tysiace w kraju kazdy chcial sprzedac bylo darmo a potetaci widocznie nie staneli na wysokosci zadania i mamy ceny na rybitwach od1.2do 1.6zlkg 1.4-1.5 szatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Joantek napisał:

Jano to wlasnie ci co mieli  0.5-5ha regulowali rynkiem w dol teraz ich zabraklo zrezygnowali poszli do pracy a bylo ich tysiace w kraju kazdy chcial sprzedac bylo darmo a potetaci widocznie nie staneli na wysokosci zadania i mamy ceny na rybitwach od1.2do 1.6zlkg 1.4-1.5 szatka.

To na rybitwach już kapusta 40 zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak na przyszly rok kazdy zwiekszy nasadzenia pogoda dopisze i urodzaj bedzie w calej Europie to tez powiesz ze mali producenci zrezygnowali poszli do pracy i jest cena. Koledzy rolnicy dobre ceny warzyw w tym sezonie sa spowodowane kilkoma czynnikami. Niestety ale nasza branza w 70% zalezy od warunkow pogodowych. Potem sa wielkosci nasadzen, import-eksport, choroby itp. Wystarczy spojrzec na jablka lub inne owoce. Sa przymrozki lub inne kleski to cena jest. Jest urodzaj- ceny brak jak w tym roku. Cieszmy sie ze jest taki sezon i oby bylo ich jak najwiecej.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Joantek napisał:

Jano to wlasnie ci co mieli  0.5-5ha regulowali rynkiem w dol teraz ich zabraklo zrezygnowali poszli do pracy a bylo ich tysiace w kraju kazdy chcial sprzedac bylo darmo a potetaci widocznie nie staneli na wysokosci zadania i mamy ceny na rybitwach od1.2do 1.6zlkg 1.4-1.5 szatka.

Heh z tego co pamiętam to ci co mieli 50 h i więcej to za grosze   pchali jak niedola była bo im narosło że zostawiali po rowach więc nie pikol bo wiem ;) Ale teraz jak cena jest to wielki bamber takie gadanie nic nie daje pogoda zrobiła swoje jak by nie ona to zagłada była by i tyle w temacie .Poczekać kilka lat a Ukraina pokarze na co ich stać i wszyscy będziemy robić ale nie na wsi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gość Paweł napisał:

Ceny jakieś z kosmosu podajecie. Przemysłówka 65-75 groszy, a giełda 18-20zł/worek 20kg - Podlasie. Ceny 1,2-1,6zł to chyba cena w sklepie ....

Kolego jak naprawdę jest na rybitwach to Ci nie potwierdzę ale Sandomierz plac 28 zl za 25 kg . Mi z domu odbiera stały kupiec ile zrobię tyle bierze 30 zł za wor płaci i zastrzega że weźmie mi wszystko byle bym kupca nie szukał a towaru mam sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
9 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Ceny jakieś z kosmosu podajecie. Przemysłówka 65-75 groszy, a giełda 18-20zł/worek 20kg - Podlasie. Ceny 1,2-1,6zł to chyba cena w sklepie ....

Zjakiego rejonu jestes .. w sklepach w lubelskm 2,49 markety a sklepy 4 ,5 glowa miekka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...