Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo dla moderatora. Czy nawet tutsj musi być poziom jak na onecie? Wstydzcie się. Jak była po 8 groszy to na forum cisza. Albo wszyscy będą współpracować albo będzie ch...d*p...i kamieni kupa! Ja mam i biała i kiszę. Nie cieszę się jak jest tanio bo wtedy każdy za darmo oddaje kiszoną. A czy drogo to dobrze rynek zweryfikuje. Ludzie więcej kapusty nie zjedzą. Przestańcie myśleć że od waszych 50 h swiat zależy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Brawo dla moderatora. Czy nawet tutsj musi być poziom jak na onecie? Wstydzcie się. Jak była po 8 groszy to na forum cisza. Albo wszyscy będą współpracować albo będzie ch...d*p...i kamieni kupa! Ja mam i biała i kiszę. Nie cieszę się jak jest tanio bo wtedy każdy za darmo oddaje kiszoną. A czy drogo to dobrze rynek zweryfikuje. Ludzie więcej kapusty nie zjedzą. Przestańcie myśleć że od waszych 50 h swiat zależy! 

Od 50 to jeszcze bajka niektórzy mają po 2 i myśla że oni rynek regulują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jano to wlasnie ci co mieli  0.5-5ha regulowali rynkiem w dol teraz ich zabraklo zrezygnowali poszli do pracy a bylo ich tysiace w kraju kazdy chcial sprzedac bylo darmo a potetaci widocznie nie staneli na wysokosci zadania i mamy ceny na rybitwach od1.2do 1.6zlkg 1.4-1.5 szatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Joantek napisał:

Jano to wlasnie ci co mieli  0.5-5ha regulowali rynkiem w dol teraz ich zabraklo zrezygnowali poszli do pracy a bylo ich tysiace w kraju kazdy chcial sprzedac bylo darmo a potetaci widocznie nie staneli na wysokosci zadania i mamy ceny na rybitwach od1.2do 1.6zlkg 1.4-1.5 szatka.

To na rybitwach już kapusta 40 zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak na przyszly rok kazdy zwiekszy nasadzenia pogoda dopisze i urodzaj bedzie w calej Europie to tez powiesz ze mali producenci zrezygnowali poszli do pracy i jest cena. Koledzy rolnicy dobre ceny warzyw w tym sezonie sa spowodowane kilkoma czynnikami. Niestety ale nasza branza w 70% zalezy od warunkow pogodowych. Potem sa wielkosci nasadzen, import-eksport, choroby itp. Wystarczy spojrzec na jablka lub inne owoce. Sa przymrozki lub inne kleski to cena jest. Jest urodzaj- ceny brak jak w tym roku. Cieszmy sie ze jest taki sezon i oby bylo ich jak najwiecej.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Joantek napisał:

Jano to wlasnie ci co mieli  0.5-5ha regulowali rynkiem w dol teraz ich zabraklo zrezygnowali poszli do pracy a bylo ich tysiace w kraju kazdy chcial sprzedac bylo darmo a potetaci widocznie nie staneli na wysokosci zadania i mamy ceny na rybitwach od1.2do 1.6zlkg 1.4-1.5 szatka.

Heh z tego co pamiętam to ci co mieli 50 h i więcej to za grosze   pchali jak niedola była bo im narosło że zostawiali po rowach więc nie pikol bo wiem ;) Ale teraz jak cena jest to wielki bamber takie gadanie nic nie daje pogoda zrobiła swoje jak by nie ona to zagłada była by i tyle w temacie .Poczekać kilka lat a Ukraina pokarze na co ich stać i wszyscy będziemy robić ale nie na wsi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gość Paweł napisał:

Ceny jakieś z kosmosu podajecie. Przemysłówka 65-75 groszy, a giełda 18-20zł/worek 20kg - Podlasie. Ceny 1,2-1,6zł to chyba cena w sklepie ....

Kolego jak naprawdę jest na rybitwach to Ci nie potwierdzę ale Sandomierz plac 28 zl za 25 kg . Mi z domu odbiera stały kupiec ile zrobię tyle bierze 30 zł za wor płaci i zastrzega że weźmie mi wszystko byle bym kupca nie szukał a towaru mam sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
9 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Ceny jakieś z kosmosu podajecie. Przemysłówka 65-75 groszy, a giełda 18-20zł/worek 20kg - Podlasie. Ceny 1,2-1,6zł to chyba cena w sklepie ....

Zjakiego rejonu jestes .. w sklepach w lubelskm 2,49 markety a sklepy 4 ,5 glowa miekka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...