Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Może być znacznie lepiej jak 2zł bo gnije na  potęgę i wszyscy uciekają z zimową już teraz . u nas to na Święto zmarłych może zimowej  już nie być 

do silosow uciekaja kiszo na potenge 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Godzinę temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Może być znacznie lepiej jak 2zł bo gnije na  potęgę i wszyscy uciekają z zimową już teraz . u nas to na Święto zmarłych może zimowej  już nie być 

Możesz napisać z jakiego województwa jesteś ? Umnie dzisiaj na drugim kawałku zobaczyłem że też sparzona zimowa i to całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Powiat Łęczycki , nawet te sadzone w czerwcu już idą pod nuż . Każdy się boi że jesienią wcale nie będzie co ciąć .  Ja i Miedzianem  i grzybowymi kilka razy  robiłem i straty najmniej 30%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
3 godziny temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Powiat Łęczycki , nawet te sadzone w czerwcu już idą pod nuż . Każdy się boi że jesienią wcale nie będzie co ciąć .  Ja i Miedzianem  i grzybowymi kilka razy  robiłem i straty najmniej 30%. 

 To nie duże straty umnie ponad 80

 

Godzinę temu, Gość gośc E. napisał:

u Was gnije kapusta a u mnie kradną na potege , plagi jedne na dwoch nogach, mimo tabliczki że pryskna, że rosnie i to kronosa , jaki to teraz materiał na bigos.. zaden

Wstaw kilka atrap i jedną prawdziwa kamere przy wejsciu i tabliczke obiekt monitorowany, ja tak rok temu zrobiłem to co sie okazało ze kradną odemnie co mieszkaja 2 km dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość gośc E. napisał:

u Was gnije kapusta a u mnie kradną na potege , plagi jedne na dwoch nogach, mimo tabliczki że pryskna, że rosnie i to kronosa , jaki to teraz materiał na bigos.. zaden

lepsze hyc niz nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

U nas w Małopolsce jest ładna Kapusta ładnie rośnie i nie widać żadnych chorób. Napewno lepsza jak rok temu. 

No to tylko sie cieszyć bo jest róźnie. W moich okolicach też lepsza niż w zeszłym sezonie. Troche problem z grzybem ale lepiej się przyjęła i rośnie lepiej, główki ładniejsze przede wszystkim są bo w zeszłym roku o tym czasie główek niemalże nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szczycok

No no na charsznicy tylko elita skoczki do roboty poszli i mówią, że więcej maja niż z tej gospodarki, ale połowa pluje siebie w brodę... Jeszcze 5 lat i producentów kapusty można bedzie policzyć na palcach jednej ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Szczycok napisał:

No no na charsznicy tylko elita skoczki do roboty poszli i mówią, że więcej maja niż z tej gospodarki, ale połowa pluje siebie w brodę... Jeszcze 5 lat i producentów kapusty można bedzie policzyć na palcach jednej ręki. 

Już to można zrobić,bo co ich zostało może 5 mocnych i reszta co sprzedaje za grosze byleby sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
Godzinę temu, Gość Per napisał:

Już to można zrobić,bo co ich zostało może 5 mocnych i reszta co sprzedaje za grosze byleby sprzedać?

no kto jaka ta piątka którzy to takie mocarze 

Godzinę temu, Gość Per napisał:

Już to można zrobić,bo co ich zostało może 5 mocnych i reszta co sprzedaje za grosze byleby sprzedać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tczycok

Elita czyli wszyscy Ci u których znaleźli mausery ze spirytusem... Kto jest w temacie to wie jakie cuda się działy w charsznicy ?Jezusowi udało się wodę w wino, a im wodę w Royal.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer propulse Bayer Propulse
Bayer propulse Bayer propulse
1 godzinę temu, Rolnik1832 napisał:

Teraz domoczyło :) chłodniej to grzyb tak nie wchodzi

Chyba u ciebie. Lubelszczyzna sucha. I nie zanosi sie na deszcz przez 2 tygodnie. Jak zaorać nie wiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Tczycok napisał:

Pany co taka cisza uciekacie bo cena leci? Z małopolski nikt kapusty już nie chce po aferze o popryskanej kapuscie trutka. 

Bo wam to juz calkiem odbiło z ta trutka ja szczury. Teraz powodzenia jak zaczna badac wasz region z kiszonka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...