Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

CENY JABŁEK EXPORT 2018/2019


Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Big mac napisał:

Tak sypcie szybko jeden przez drugiego żeby było 20 gr za tydzień a export 35 gr. Byznesmeny w gumowcach

a ty pewnie żes po 8 gr wozil po 2 skrzynie swoim C360 szlachcicu Czekać nie wiadomo na co aż brać przestaną chyba i do rowu wywale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Big mac

Syp syp, Twoja sprawa. Robią zagrywke, jak ludzie dadzą surowiec to znowu jep 5 gr w dół i tak dalej. Wystarczy nie sr** żarem przez weekend, nie sypać i wróci cena do normy. Ale co ja tam wiem, c360 jeżdże i stoje w kolejce za 8 gr. Na panice ludzi zarabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Big mac napisał:

Syp syp, Twoja sprawa. Robią zagrywke, jak ludzie dadzą surowiec to znowu jep 5 gr w dół i tak dalej. Wystarczy nie sr** żarem przez weekend, nie sypać i wróci cena do normy. Ale co ja tam wiem, c360 jeżdże i stoje w kolejce za 8 gr. Na panice ludzi zarabiają.

Do jakiej normy wróci ? z 30 gr zrobi sie 35 ? A jak spadnie na 15 ? to po 15 gr wysype 150 ton deseru ?  wiecej mam do stracenia niż do zyskania. zaraz to nowalijki wejdą i po handlu. Na dodatek Rosja zatrzymała na granicy Białoruskiej jablka i gruszki z Polski i zamkneła wjazd. Trzymaj dalej i licz na cene. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość tomek napisał:

Do jakiej normy wróci ? z 30 gr zrobi sie 35 ? A jak spadnie na 15 ? to po 15 gr wysype 150 ton deseru ?  wiecej mam do stracenia niż do zyskania. zaraz to nowalijki wejdą i po handlu. Na dodatek Rosja zatrzymała na granicy Białoruskiej jablka i gruszki z Polski i zamkneła wjazd. Trzymaj dalej i licz na cene. Powodzenia

Czyżby słucham sąsiada skupiaza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość tomek napisał:

Do jakiej normy wróci ? z 30 gr zrobi sie 35 ? A jak spadnie na 15 ? to po 15 gr wysype 150 ton deseru ?  wiecej mam do stracenia niż do zyskania. zaraz to nowalijki wejdą i po handlu. Na dodatek Rosja zatrzymała na granicy Białoruskiej jablka i gruszki z Polski i zamkneła wjazd. Trzymaj dalej i licz na cene. Powodzenia

Zamiast tracić czas na forum już byś bdf-a wysypał. Goń goń żebyś zdążył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

Sadzimy....tannie są to co 0,5m u robimy rusztowanie pod cięcie mechaniczne

Piękna ściana owoconosna będzie...

Później tylko nawadnianie i siatka i gra muzyka....po 2sezonach się zwroci

A kto zostanie z dwukolorowym szajsem przegra życie i zbankrutuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cham z Grójca
Godzinę temu, Gość Sadownik napisał:

Sadzimy....tannie są to co 0,5m u robimy rusztowanie pod cięcie mechaniczne

Piękna ściana owoconosna będzie...

Później tylko nawadnianie i siatka i gra muzyka....po 2sezonach się zwroci

A kto zostanie z dwukolorowym szajsem przegra życie i zbankrutuje 

Tam za tą dwójką powinieneś nacisnąć 0 . Sprawdź klawiaturę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik
1 godzinę temu, Gość grzesiek napisał:

jak teraz eksporty po ile oferuja bo mam do otwarcia komore

0.27 na export do Holandii jedzie na patelni spózniłeś się bo wzeszlym tygodniu było 0.35 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy robicie śmiać mi si2 chce :D połowa Polski ma wielkie straty po ostatnich przymrozkach. Druga połowa również odczuła. Włosi również. 2 lata temu potrafiliśmy zrobić cena z 80 gr na 1.80 za idareda O tej porze w 10 14 dni nie sprzedając po pryzmrozkqch. Kto jest głupi niech sprzedaje. Gdyby nie dzisiejszy mróz do -9 miejscami nie było by was na rynku na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandomierz zmrozony okolice Poznania piły zamrożone, północ Mazowsza i Podlasie również. Centrum też dostalo tylko zależy gdzie. Jak cena się nie podniesie po takim czymś to ja nie wiem. To jest ostatnia szansa w tym sezonie przechowlniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Źle nie jest  w centrum, jedynie te królewskie z różowym już Pąkiem zostały uszkodzone wiśnia praktycznie bez uszkodzeń. Oby w kwitnienie nie było przymrozków.gala golden Cortland bez uszkodzeń.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Myślący

Marek, Robert wy to za przeproszeniem ale ludzie o iq banana jesteście.. Co mają się przymrozki do obecnego sezonu sprzedażowego.. Ja nie rozumiem w ogóle takiego myślenia.. Jabłka jest tyle ile jest w tym sezonie i wszystkiego i tak się nie sprzeda teraz, niestety takie są fakty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BezKredytu

Myślący wszystko już wysypaleś i żal ściska? Jakbym za każdym razem robił tak jak krzykacze, to nigdy bym nie zarobił w tej branży.. ehh lata upływają ale ludzie tacy sami. 

Wesolych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego myślący, 2 lata temu była podobna ilość jabłka jak teraz, po mrozie cena poszła O 120% do góry. Właśnie tak się ma do tego sezonu że kazdybumie liczyć. Dostał każdy region. Idared ligol jonagoldy 70 - 100 % uszkodzeń 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...