Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2018/2019 - Notowania


Gość Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PYRA
4 godziny temu, Darekspire napisał:

Malopolska wczoraj mimo mokra okolo 20 kombajnow juz ruszylo, tak ze raszka kraju i rumyny skoncza sie zniwa na rybitwach. jutro juz wszyscy zaczna

Chyba Ci się siniło w nocy wczoraj ledwo z opryskiwaczem można było wjechać w pole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Jak beda kopac w takim tempie to w malopolsce za tydzien niema ziemniakow,

Teraz to zes juz przy....bal? U mnie gruntowe nie kryte juz jak kurze jajka a sadzone byly pozno bo dopiero jak wszystkie wczesne po przykrywalem. A kolega nie przykrywa wcale to tam napewno ma wieksze bo sadzil wtedy co ja pod przykrycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość PYRA napisał:

Chyba Ci się siniło w nocy wczoraj ledwo z opryskiwaczem można było wjechać w pole

Z opryskami to wiem bo dwuch we wsi siadlo ale na pagurkach gdzie woda nie stanela to dalo sie kopac. 

Gosc elzbieta zostawie twoja wypowiedz bez komentarza! Nie wiem gdzie mieszkasz to sie nie wypowiadam na temat twoich okolic co tam ma miejsce a co nie, to ty sie nie wypowiadaj na temat tego co mialo miejsce w mojej wsi i 2 sasiednich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość konsument
13 minut temu, Marcin napisał:

Targpiast Wrocław znajomy klient dzisiaj w nocy płacił 2,50zł.

Chyba za rumuńsko-polska irge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosć Dolny Slask
25 minut temu, Darekspire napisał:

Marcin to za rumuna 

We Wrocławiu taka była rano cena za polskiego młodego czyli 2,5zł .Wiem bo rano 2 kursy zrobiłem z ziemniakiem,niestety Olesnica pier**li cene ,sieradz sie wyniosł to znowu te gamonie warjuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...