Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2018/2019 - Notowania


Gość Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rolnik z pomorza

Niech oddają za darmo. W zeszłym sezonie było podobnie. W lipcu na giełdzie w Sieradzu ziemniaki można było kupić po 4 zl/15kg. We wrześniu ziemniaki zaczęły drożeć i każdy widział jaką cena była zimą I wiosną. Ja miesiąc temu skończyłem sprzedawać stare ziemniaki. Ostatni kursy woziłem po 30 zł/15kg przy wydajności Jelly około 50 t. Taki rok się pewnie szybko nie powtórzy ale mam nadzieję że wydajność i cena jesienią będzie godna naszej pracy. Pozdrawiam szanujacych się rolników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Dolny Śląsk
4 godziny temu, Gość Błaszki napisał:

Przestańcie się nas czepiać widzisz Wrocław ma swój towar z pod Oleśnicy i też jest dno. A tu słyszę Sieradz i Sieradz winny Katowice też dno kolega jest. 

A co za różnica sierdza czy olesnica we Wrocławiu, tak samo jedni i drudzy pałuja cene w dół, ... :D Postoicie pół godziny i galareta w tyłku że jeszcze nie sprzedane, ...

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Śląsk

Jak szybko cena spada to ziemniaki będą na jesień drogie.. dwa lata już tak było . Trzeba szanować swoją pracę i swój towar.. winni są rolnicy bo spuszczają ceny jak był stary ziemniak drogi to szło jakoś trzymać cenę a teraz nie można ? Szkoda że w sklepach są ceny z kosmosu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cyngiel
5 godzin temu, Gość Gość konsument napisał:

Chyba za 2 woreki zapomniał dopisać???

Nie cwaniakuj ... Łódź 32 totalny brak towaru Kalisz 30 teraz

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...