Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2018/2019 - Notowania


Gość Rekin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anioł


Świnia kosztowała 3.5, pracownik na dzień dostawał 120zł, ziemniak kosztował 4zł worek co was tak boli ta cena 35-40zł za worek to normalna cena za poprzednie stracone lata i życie. Żygam waszymi durnymi wpisami. Trzymajcie cenę nie mają skąd przywieź to jest jedyny rok w którym możecie zarobić więcej nie będzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Gosć Dolny Slask napisał:

We Wrocławiu taka była rano cena za polskiego młodego czyli 2,5zł .Wiem bo rano 2 kursy zrobiłem z ziemniakiem,niestety Olesnica pier**li cene ,sieradz sie wyniosł to znowu te gamonie warjuja

Sieradz sie wyniosl do krakowa i taka sama cena 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc
1 godzinę temu, Darekspire napisał:

Sieradz sie wyniosl do krakowa i taka sama cena 2.5

Czlowieku okresl sie kim jestes czy  rolnikiem czy handlarzem raz piszesz jakie masz piekne ziemniaki a pote jakiego rumuna zaladowales ogarnij sie i niesiej paniki ,przez takich jak ty ziemniaki jesienia byly po 40 gr a wiosna po 2 zl a jeszcz jedno tych kombajnow to bylo 2 a nie 20   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małorolny

Na południu Polski jest odmienna sytuacja bo jest bardzo mokro, ale zapewniam, że w większej części kraju ładnego towaru nie brakuje.

A cena trzyma się na dobrym poziomie dla handlarzy i dla rolników więc niech nikt nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Czlowieku okresl sie kim jestes czy  rolnikiem czy handlarzem raz piszesz jakie masz piekne ziemniaki a pote jakiego rumuna zaladowales ogarnij sie i niesiej paniki ,przez takich jak ty ziemniaki jesienia byly po 40 gr a wiosna po 2 zl a jeszcz jedno tych kombajnow to bylo 2 a nie 20   

Co ty mi tu pier...olisz. Moze napisze ze sa po 5 zeta to wtedy sie na jedzie sieradzokow i innych gamoni i cene spierdziela.. Kto tutejszy wozi na krk nie sugeruje sie tym forum tylko z innych regionow. O jakim ladowaniu rumunow mi pierni...czysz.przeczytaj wszystkie moje wpisy dopiero zacznij sie do mnie odzywac. Nie wymyslaj niestworzonych rzeczy. Ogarnij sie czlowieku! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc
6 godzin temu, Darekspire napisał:

Co ty mi tu pier...olisz. Moze napisze ze sa po 5 zeta to wtedy sie na jedzie sieradzokow i innych gamoni i cene spierdziela.. Kto tutejszy wozi na krk nie sugeruje sie tym forum tylko z innych regionow. O jakim ladowaniu rumunow mi pierni...czysz.przeczytaj wszystkie moje wpisy dopiero zacznij sie do mnie odzywac. Nie wymyslaj niestworzonych rzeczy. Ogarnij sie czlowieku! 

Tys jest pozadny a inni to sa sieradzoki i gamonie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Tys jest pozadny a inni to sa sieradzoki i gamonie ,

Ja nie jezdze po innych regionach kraju i nie psuje inny chandlu i ceny, sprzedaje na swoim regionalnym rynku do którego mam 18 kilometrów i trzymam sie z cena lepiej niz ci co jezdza do krk po kilkaset km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnikkkk

To dział do uzyskania cen na poszczególnych gieldach czy cwaniakowania czy ktos rolnik czy handlarz.? Jak cena targ-piast, katowice? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość gosc
38 minut temu, Darekspire napisał:

Ja nie jezdze po innych regionach kraju i nie psuje inny chandlu i ceny, sprzedaje na swoim regionalnym rynku do którego mam 18 kilometrów i trzymam sie z cena lepiej niz ci co jezdza do krk po kilkaset km. 

Jak ktos sprzedaje na rybitwach to ma towar niedobry lub jest handlarzem wymienic ci z nazwiska kto tam sprzedaje i skad bierze towar zacznijmy mowic prawde jak wyglada handel ilu jest tam pseudorolnikow ,jak ktos ma dobre ziemniaki odpowiednio przebrane  cena jest lepsza jak na rybitwach ,handlujacy na rybitwach maja troche ziemniakow zeby miec podkladke zeby nieplacic podatkow i handlowac z rumunami, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość gosc napisał:

Jak ktos sprzedaje na rybitwach to ma towar niedobry lub jest handlarzem wymienic ci z nazwiska kto tam sprzedaje i skad bierze towar zacznijmy mowic prawde jak wyglada handel ilu jest tam pseudorolnikow ,jak ktos ma dobre ziemniaki odpowiednio przebrane  cena jest lepsza jak na rybitwach ,handlujacy na rybitwach maja troche ziemniakow zeby miec podkladke zeby nieplacic podatkow i handlowac z rumunami, 

Czlowieku ty nie wiesz co mowisz. Ale wiem. Chodzi ci o gosci ze swoszowej i ogolnie KMI i KOL. My tu mamy swoje zaglebie paru wsi gmina kocmyrzow. I mi tu nie gadaj kim ja jestem a kim nie. Zapraszam do mnie. Odezwij sie na priv to dam ci namiary do siebie ze wspolrzednymi to sie przekonasz kto mowi prawde. Po jakiego grzyba mialbym sie wluczyc po innych placach jak mam swoj plac pod nosem, wogole nie wiem o czym ja tu z toba rozmawiam, wmawiasz mi jakies nie stworzone rzeczy jak bys lepiej wiedzial ode mnie. Dziwny człowiek jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...