Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Kupiec Krakow

Co tu dużo mówić polski ziemniak ma bardzo słabe zejście.A zagraniczny mimo że trochę droższy to schodzi w ilościach tirowych. Kto sprzedał w lecie i jesieni ten wygrał A kto trzymał to przetrzymal bo cena leci cały czas w dół i nie wiadomo na jakim poziomie się zatrzyma.O Rumunie możemy zapomnieć że coś zabierze będzie Ale w maju ze swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość legnica

Jesli w marcu nie zrobi sie  jakies wieksze zejscie na ziemniaka to nie wiem jak to bedzie dalej. Tez myslalem ze ziemnuak bedzie w cenie i ta cena zacznie sie od listopada. Mylilem sie jak widac do czego sie przyznaje. Teraz stawiam na polowe marca. Ajak w marcu nie zeiekszy sie zejscie to juz nie wiem co o tym nyslec . Na market jsk rzuca ziemniaka po 6.5 za 5 kilo to malo sobie go z rak nie powyrywaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość legnica napisał:

Jesli w marcu nie zrobi sie  jakies wieksze zejscie na ziemniaka to nie wiem jak to bedzie dalej. Tez myslalem ze ziemnuak bedzie w cenie i ta cena zacznie sie od listopada. Mylilem sie jak widac do czego sie przyznaje. Teraz stawiam na polowe marca. Ajak w marcu nie zeiekszy sie zejscie to juz nie wiem co o tym nyslec . Na market jsk rzuca ziemniaka po 6.5 za 5 kilo to malo sobie go z rak nie powyrywaja

Jak w listopadzie sie miala cena zrobic  ? Wtedy to byl raj cenowy i wlasnie ta zachlonnosc ze czemu jak jest 20 zl to nie krzyczeć 25 bo przecież w styczniu będzie 50. O i macie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sieradzak napisał:

Ku mojej rozpaczy ale niestety musze ci Maro przyznac rację. Dawali mi we wrześniu po 20 z pola to się drapalem a teraz po 13-14 z domu sprzedaje. Ehhh

Po te 14 to chętnie bym też sprzedal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Rejon Wielunia handlarze oferują 10zl. Wiec nie wiem jak to mam rozumieć i kto mówi prawdę. 

Rejon Wielunia 20 zł/worek z podwórka ilości busowe. Jak ktoś jest ... to niech i po 8 zł sprzedaję. Albo z ... w Raczynie lub innych cwaniaków z okolicy Wielunia co zagranicznego sciągają po 13 zł. 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto treść zbędnie eskalującą nienawiść a nie wnoszącą nic do tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...