Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kupiec Krakow

Co tu dużo mówić polski ziemniak ma bardzo słabe zejście.A zagraniczny mimo że trochę droższy to schodzi w ilościach tirowych. Kto sprzedał w lecie i jesieni ten wygrał A kto trzymał to przetrzymal bo cena leci cały czas w dół i nie wiadomo na jakim poziomie się zatrzyma.O Rumunie możemy zapomnieć że coś zabierze będzie Ale w maju ze swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość legnica

Jesli w marcu nie zrobi sie  jakies wieksze zejscie na ziemniaka to nie wiem jak to bedzie dalej. Tez myslalem ze ziemnuak bedzie w cenie i ta cena zacznie sie od listopada. Mylilem sie jak widac do czego sie przyznaje. Teraz stawiam na polowe marca. Ajak w marcu nie zeiekszy sie zejscie to juz nie wiem co o tym nyslec . Na market jsk rzuca ziemniaka po 6.5 za 5 kilo to malo sobie go z rak nie powyrywaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość legnica napisał:

Jesli w marcu nie zrobi sie  jakies wieksze zejscie na ziemniaka to nie wiem jak to bedzie dalej. Tez myslalem ze ziemnuak bedzie w cenie i ta cena zacznie sie od listopada. Mylilem sie jak widac do czego sie przyznaje. Teraz stawiam na polowe marca. Ajak w marcu nie zeiekszy sie zejscie to juz nie wiem co o tym nyslec . Na market jsk rzuca ziemniaka po 6.5 za 5 kilo to malo sobie go z rak nie powyrywaja

Jak w listopadzie sie miala cena zrobic  ? Wtedy to byl raj cenowy i wlasnie ta zachlonnosc ze czemu jak jest 20 zl to nie krzyczeć 25 bo przecież w styczniu będzie 50. O i macie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sieradzak napisał:

Ku mojej rozpaczy ale niestety musze ci Maro przyznac rację. Dawali mi we wrześniu po 20 z pola to się drapalem a teraz po 13-14 z domu sprzedaje. Ehhh

Po te 14 to chętnie bym też sprzedal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Rejon Wielunia handlarze oferują 10zl. Wiec nie wiem jak to mam rozumieć i kto mówi prawdę. 

Rejon Wielunia 20 zł/worek z podwórka ilości busowe. Jak ktoś jest ... to niech i po 8 zł sprzedaję. Albo z ... w Raczynie lub innych cwaniaków z okolicy Wielunia co zagranicznego sciągają po 13 zł. 

Edytowane przez IGRiT
Usunięto treść zbędnie eskalującą nienawiść a nie wnoszącą nic do tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...