Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ceny Ziemniaka sezon 2019/2020 - Notowania


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Paweł napisał:

jezcze chwila i po 10 zł będziemy sprzedawać

w kwietniu 5-8 złoty mozecie mnie linczowac ale tak bedzie, odezwe tu w kwietniu i zobaczymy niestety :( obym sie mylil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość handlarzyk z lublina
W dniu 9.01.2020 o 12:41, Gość Daro napisał:

w kwietniu 5-8 złoty mozecie mnie linczowac ale tak bedzie, odezwe tu w kwietniu i zobaczymy niestety :( obym sie mylil

Wreszcie cena będzie normalna.Bo chłopkom w d....ch się poprzewracało od tej drożyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 12:41, Gość Daro napisał:

w kwietniu 5-8 złoty mozecie mnie linczowac ale tak bedzie, odezwe tu w kwietniu i zobaczymy niestety :( obym sie mylil

 

Godzinę temu, Gość handlarzyk z lublina napisał:

Wreszcie cena będzie normalna.Bo chłopkom w d....ch się poprzewracało od tej drożyzny.

Jak za drogo to się wycofaj z handlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Gość Paweł napisał:

Chłopki już w gacie narobiły. Pełno ogłoszeń po 10 zł za worek na olx jest. Cwaniakowali i przecwaniakowali.

Daj linka na te Ziemniaki po 10zł cwaniaczku. Tylko żeby jadalny był i worku 15kg nie luzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zzzzzzzzzzzz
4 minuty temu, Agrokom Trade napisał:

Cale 15 ton chcą sprzedać :):):):)

https://www.granumfn.pl/produkty/sadzeniaki-ziemniaka/srednio-wczesne/tajfun

wineta? tylko skórką przypomina winetę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Agrokom Trade napisał:

Cale 15 ton chcą sprzedać :):):):)

Jako obiektywny widz tej dyskusji ja rozumiem jaki byl przekaz tego  przekazu przypuszczam agrokok ze Ty tez więc niema co sie przekomorzac. 

Swoja droga olx to olx a igrit to jednak hurt ale niema co ukrywac przepowiadanych 2 zl za kg to niema a wogole to pyry miało starczyc do końca roku a mamy styczen i jest jej więcej niz wykopali w październiku ;) co do potwierdzenia tych przepowiedni to wystarczy na tym forum cofnac do sierpień wrzesień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2020 o 16:43, Gość Pa45 napisał:

Super,  aby jeszcze latem PIORIN  obrażanie podtrzymał i zajął stanowisko w sprawie chorób kwarantannowych importowanych z zachodniej Europy.

Nom, super. Będziesz miał super jak będziesz podawał wór za 5zł.

Aaa, zapomniałem, ty masz super towar i dobrych odbiorców z podwórka co to płacą 10zł nawet jak na giełdzie jest 5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cena 10 zł to będzie już w styczniu i ja uważam że to nie jest wcale tak źle.Import w tym roku jest z każdego kraju bo ceny od lata są bardzo wysokie i to robi robotę A po za tym północna polska ma bardzo dużo ziemniaka i cena dla tego w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podaję cały czas po 21 zl stałe pewne punkty tylko ziemniak musi być super. Mimo tego że jestem handlarzem to nie byłbym taki pewny tak dramatycznego spadku cen ziemniaka. Pogadamy w marcu albo nawet w połowie lutego. Nic się nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Yhym napisał:

 

Aaa, zapomniałem, ty masz super towar i dobrych odbiorców z podwórka co to płacą 10zł nawet jak na giełdzie jest 5. 

Gdzie tak napisałem? Zawsze mówię by nie pić alkoholu z niepewnego źródła bo takie właśnie  uboczne efekty może powodować. A może przepakowujesz rumuńskiego, mając polskiego rolnika głęboko, w takim przypadku nie dziwi ten dupościsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Pa45 napisał:

Gdzie tak napisałem? Zawsze mówię by nie pić alkoholu z niepewnego źródła bo takie właśnie  uboczne efekty może powodować. A może przepakowujesz rumuńskiego, mając polskiego rolnika głęboko, w takim przypadku nie dziwi ten dupościsk.

W ogóle nie handluję rumuńskim kartoflem, nie interesuje mnie jaka jest jego cena. Młodym handluję tylko polskim, za to teraz sprzedaje głównie Belga, bo nasz jest katastrofalny. I możecie sobie gadać, że nasz jest dobry tylko trzeba zapłacić bla bla bla. Dobrego towaru to jest mały procent, większość to badziewie dzięki któremu króluje import. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Marek napisał:

Ja podaję cały czas po 21 zl stałe pewne punkty tylko ziemniak musi być super. Mimo tego że jestem handlarzem to nie byłbym taki pewny tak dramatycznego spadku cen ziemniaka. Pogadamy w marcu albo nawet w połowie lutego. Nic się nie zmieni. 

tylko cena się zmieni bo spadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...