Skocz do zawartości

CENY JABŁEK EXPORT sezon 2019/2020


Gość gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Realista
3 godziny temu, Prorok napisał:

Chyba masz kłopot ze zrozumieniem czytanego tekstu.przeczytaj jeszcze raz co napisałem i odpowiedź temu co chce kupić po 1,5...

Panowie! Myślę co i 1,5 będzie problem dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Realista

Coś za czerwono jest na igricie....Coś za dużo ogłaszają sprzedaż jabłek na pniu.Po tegorocznych cenach po 5 zł za idareda po co ogłaszać galę po 2 i to sporo chętnych sprzedawać prosto z drzewa...Coś tu nie gra.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Realne ceny napisał:

Ludziom brakuje opakowania i chłodni tak jak w 2018 roku, ale oficjalnie nie ma towaru i zmarzło 

O to dobre hahahaha, był kiedyś taki program śmiechu warte, nadajesz się z tym wpisem na pierwszy skecz;P

Skrzynia 90 nówka, przywożą tego samego dnia co zamawiasz, więc chyba nie brakuję;p 

Ogłoszeń wynajmę komorę też masa, 

Ludzie nie oszukacie rzeczywistości, przymrozki były mówiąc czasu co drugi dzień, czas zapuścić się trochę dalej niż droga krajowa S7. W głębi ''lasy'' puste

Pozdro dla czarodzieji

Hehe, no śmiechu warte naprawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Realne ceny napisał:

Ludziom brakuje opakowania i chłodni tak jak w 2018 roku, ale oficjalnie nie ma towaru i zmarzło 

Nic nikomu nie brakuje...nie słyszałem o takim przypadku.

Słyszę ,że jest więcej ale bez rewelacji.

Więc nie siej popeliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się sezon nie zaczął A już brakuje? Hahahaha chyba ktoś tu ma ból tyłka o cenę:)

Jabłka ładnego jest tyle co w tamtym roku albo i mniej. Ogólnie jest mogę trochę więcej ale przemysłu po mrozie i gradzie. Jabłko płaci i będzie płacić. Zachód jabłka ładne też dużo nie ma. 

Na wschodzie jest tragedia z jabłkiem także polska góra w tym roku. A i już przez Białoruś zaczyna się ruszać także spokój:) gala just propozycje 1.9 za kg od 6.5. Bez obrączek. Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Czytając  te ogłoszenia na igrit kupię jabłko w skrzynię 0.9 zł lub 1 zł 

Do tego to czarnowidztwo niektórych użytkowników tego portalu 

Osobiście uważam za "granie "Na spadki cen jabłek. 

Według mnie jabłek może  i jest trochę wiecej w  kraju, ale jakość słaba mrozy grady , więc proszę wszystkich o zachowanie zimnej krwi,  nie wdawanie  się w dyskusję z Tymi pseudo -handlarzami którzy zamiast szukać rynków zbytu dla jabłek chcą wycisnąć ostatnią  krew z sadownika , i towar wziąć za darmo . Przecież tak łatwiej zarobić.  

Więc proszę Proroków, Realistów, oraz wszystkie inne  Biblijne i mityczne postacie Nie róbcie ludziom wody z mózgu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem, nawet byłem przekonany, dopóki nie zacząłem robić cięcia letniego i zbioru letniego jabłka. Wydaje się duzo , bo wszystko jest na wierzchu, drzew szybko ubywa ,skrzyń pełnych już tak nie przybywa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Michał napisał:

Czytając  te ogłoszenia na igrit kupię jabłko w skrzynię 0.9 zł lub 1 zł 

Do tego to czarnowidztwo niektórych użytkowników tego portalu 

Osobiście uważam za "granie "Na spadki cen jabłek. 

Według mnie jabłek może  i jest trochę wiecej w  kraju, ale jakość słaba mrozy grady , więc proszę wszystkich o zachowanie zimnej krwi,  nie wdawanie  się w dyskusję z Tymi pseudo -handlarzami którzy zamiast szukać rynków zbytu dla jabłek chcą wycisnąć ostatnią  krew z sadownika , i towar wziąć za darmo . Przecież tak łatwiej zarobić.  

Więc proszę Proroków, Realistów, oraz wszystkie inne  Biblijne i mityczne postacie Nie róbcie ludziom wody z mózgu 

 

Jestem producentem nie handlowcem więc mało mnie interesują twoje wywody.

Jabłek jest więcej ale nie na tyle by drastycznie załamały się ceny.

Udanych zbiorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
50 minut temu, Prorok napisał:

Jestem producentem nie handlowcem więc mało mnie interesują twoje wywody.

Jabłek jest więcej ale nie na tyle by drastycznie załamały się ceny.

Udanych zbiorow

A jeszcze nie tak dawno pisales ze jest opór?

No nic....moze zmadrzales i doszedles do wniosku ze lepiej bedzie pisac tak jak jest a nie szukac zaczepki piszac glupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

A jeszcze nie tak dawno pisales ze jest opór?

No nic....moze zmadrzales i doszedles do wniosku ze lepiej bedzie pisac tak jak jest a nie szukac zaczepki piszac glupoty

Cały czas pisałem,że jest więcej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej
11 godzin temu, Prorok napisał:

W wątku o prognozach zbioru 2020 6 sierpnia napisałem,że może być 3,5 mln ton...

Możesz Andrzejku to sobie odnaleźć i nie pleć bzdur o oporze ...bo od początku sezonu mówię ,że jest więcej 

co zabolało ze w dwóch postach po zastanowieniu musisz odpisywac?zabolało?caly czas pisales ze jest duzo wiecej i ze bedzie za grosze.nie tylko na tym portalu.nie bede odgrzebywal twoich wypocin bo szkoda mi na to czasu.proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Gość andrzej napisał:

co zabolało ze w dwóch postach po zastanowieniu musisz odpisywac?zabolało?caly czas pisales ze jest duzo wiecej i ze bedzie za grosze.nie tylko na tym portalu.nie bede odgrzebywal twoich wypocin bo szkoda mi na to czasu.proste?

To po co się prujesz .oberwales już wiśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista
2 godziny temu, Gość Adam napisał:

Panowie, mniej wzajemnej adoracji a więcej konkretów o cenach !!!

Kupna niema,bo ceny sprzedaży nie realne.Unormują się ceny na takim poziomie:gala 1,3-1,5,Prince 1,1-1,2, podstawowe odmiany 0,80-1 zł.Tak będzie,nawet nie czszeba być Prorokiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realista
Godzinę temu, Prorok napisał:

Ceny od 2 do 2,8 na sortowanie w zależności od kalibru...

Trzeba dzwonić i pytać  czy potrzebują bo cały czas kupują...

Pana Realiste oderwało od rzeczywistości...granatem:)))))

Dziś proponują mi Princa selekt czyste jabłko po 1,50  50 ton w moje opakowanie.Ale ja nie biorę ,bo będzie tańszy.... Może ktoś i biorę na sortowanie po 2,ale po przesortowaniu zostanie 1zł...I kasa za rok....Trzeba zmienić tobie login z Proroka na Bajkopisarza..... Żadnej rzeczywistości ty nie rozumiesz... Niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...