Skocz do zawartości

Ziemniaki wczesne 2020


Dynamit

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Antek napisał:

Smaruje dziś anne żeby nie piszczała pod koniec tygodnia zaczynam kopanie.

To słaby z Ciebie rolnik jak jeszcze Anna kopiesz. Może ogrodnik co sądzi 2-3 ha i po rynkach się rozbija?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Darekspire napisał:

U mnie taki lord, a te wszystkie inne wynalazki volumie arrowy i inne dużo słabsze

IMG_20200427_220739_7.jpg

:) piękny przyrost w tym ziemniaku, zwierzęta mogą być ucieszone - ludzie niekoniecznie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Illopolo
10 godzin temu, Darekspire napisał:

U mnie taki lord, a te wszystkie inne wynalazki volumie arrowy i inne dużo słabsze

IMG_20200427_220739_7.jpg

Jak na koniec kwietnia to bardzo ładne, u mnie ledwo co wyszły bo zimne noce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość ELC napisał:

:) piękny przyrost w tym ziemniaku, zwierzęta mogą być ucieszone - ludzie niekoniecznie... 

Jeśli chodzi ci o odmianę u że jest to żółty ziemniak, to akurat na południu Polski je się tylko żółtego. A na wczesnego najlepszy lord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co te ludzie piszą w tunelach może niedługo będą ludzie mieli A co tu myśleć o uprawach na polach za miesiąc okolice Sieradza. I to muszą,być 2 razy przykryte podlewane i wszystko dopracowane zajmuje się tym niech nie mówią tu głupot i nie podpuszczaja ludzi realnie 15 /20 maj gdzieś coś może wjedzie zimno było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xxxziem
23 godziny temu, Gość Broniu napisał:

Lord to słaby Colombo pod koniec tygodnia zaczynam kopać okolo 300 worków będzie potrójnie przykryte w nastepnym tygodniu folia a później Agrowłóknina pójdzie pod lemiesz

Skąd jesteś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Rumuni wsadzonego 20 ha denara i 10 irgi pod przykryciem to za 2 tyg by były ale troszkę myślę poczekać żeby wydajność była lepsza bo też sucho a nie wszystko mam możliwość podlać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Rambo napisał:

Ja mam w Rumuni wsadzonego 20 ha denara i 10 irgi pod przykryciem to za 2 tyg by były ale troszkę myślę poczekać żeby wydajność była lepsza bo też sucho a nie wszystko mam możliwość podlać. 

Jasne Ty masz wsadzone.  Raczej zakontraktowane. Bo o sadzenie to raczej nie masz zielonego pojęcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Das 87 napisał:

Jasne Ty masz wsadzone.  Raczej zakontraktowane. Bo o sadzenie to raczej nie masz zielonego pojęcia 

Kolego nie boj się ją nie rozbijam się po giełdach, rzucam towar na markety więc rynku Ci nie zepsuje. A w ziemniaku robię 20 lat, drugi sezon na Romuni wydzierżawilismy gospodarstwo ze względu na klimat. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...