Skocz do zawartości

Ceny jabłek 2016/2017


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mów głupot gościu bo jak z łaską zabierałeś jabłko po 50 gr to ty zarabiałeś kokosy a my dokładaliśmy do biznesu ogromne pieniądze więc jak teraz jest okazja zarobić konkretne pieniądze to każdy chce jak najwięcej bo nie wie kiedy znów będzie miał okazję zarabiać a nie dokładać ty zarabiasz każdego roku my nie

Edytowane przez IGRiT
usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wykorzystują nas na maksa jak zmarło to każdy się wstrzymał i cena wskoczyła przez tydzień 2 a dostali za dużo towaru i od razu głupieja przejechałem się po skupach na każdym 3-4 tiry stoi znaczy że znów ostro zaczyna iść ale po co przepłacać jak się bijemy kto pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adam

Nie mów głupot gościu bo jak z łaską zabierałeś jabłko po 50 gr to ty zarabiałeś kokosy a my dokładaliśmy do biznesu ogromne pieniądze więc jak teraz jest okazja zarobić konkretne pieniądze to każdy chce jak najwięcej bo nie wie kiedy znów będzie miał okazję zarabiać a nie dokładać ty zarabiasz każdego roku my nie

 

 

jezdze 13 letnim passatem a ci co od nich odbierałem świeże Audi czy BMW stało. Ale wszyscy zarabiają tylko nie sadownik. Ja rozumiem że kasa nie lezy na ilicy i każdy chce zarobić jak najwiecej ale jak było 2 zł to chyba narzekanie można odłożyć na inny czas a nie liczyć że 3 zł ktoś zapłaci za kg i to w okresie gdzie lada moment każdy zacznie otwierać. Nonszalancja i nic więcej, było po 0,70 to sie każdy modlił o 1,20 żeby chociaż było pamietam jak dziś, a teraz 2 zł mało było :)  btw jak są kokosy na handlu to sie zajmij handlem. Zarejestruj firme zapłać 1100 zł Zusu na miesiąc, kup tira rób opłaty i najmij kierowce itp i też bedziesz kokosy zarabiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi 2 zl po pierwsze rozgazowałem tydz temu w sobote i dogadałem towar, w poniedziałek zacząłem podawanie po 1.8 czerwone z myślą że na spokojnie pohandluje nie czekałem na 2 w środę zaczęło sie chrzanić i tyle było handlu po 1,8-2 raptem może 4-5 dni jeden wielki przekręt żeby wyciągnąć towar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

A jak mozna nazwac taka sytuacje biore pierwsze 6 skrzyn zawoze do rumuna zgadza sie na cene

Przyjezdzam i mowie ze bierzemy pan sadysta mowi ze podrozalo o 5% dzwonie do rumuna kaze

Brac 3 tiry pan sadysta laduje na samochod laduje 1 tira ja jade podstawic nastepne a on mi dzwoni

Ze jak nie doplace 10% to on mii zdejmie i ten zaplacony towar co zreszta zrobil i podejzewam ze

Wiecej uczciwych ludzi zostalo tak zalatwionych i co nie bedzie zwolennikow dawania malych

Zadatkow i rozgazowania komor a pozniej szukania nastepnego jelenia

Pozdrawiam wszystkich uczciwych sprzedajacych i kupujacych jablka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość APUTIPU

Panowie życzę Wam takiej solidarności w nie sprzedawaniu we wrześniu. Nie sprzedajcie z drzewa nie woźcie przemysłu to może cena będzie normalna.

Tylko jak długo można nie sprzedawać i co to znaczy normalna cena? Narzekacie na pośredników a sami czemu nie wypracujecie swoich kanałów sprzedaży?

Wystarczy przejąć odpowiedzialność za jakość oraz dać na termin i wysyłajcie od lewa do prawa. Tylko Wam to nie pasuje to chodzi o to żeby nakłaść badziewia

w karton, kasa byle szybko i martw się pośredniku. Smutna to branża ale pokazuje jedno nie ma ceny, która zadowoli sadowników.

Współczuje tym, którzy uwierzyli, że będzie 3 skoro z zachodu można było towar po 0.35-0.45 euro przywieźć na

miejsce, którego nie da się porównać z naszym.

PS. Ciekawe ile jabłek udało się sprzedać po 2...bo szumu było dużo a z tego co wiem to nie za wiele.

Pamiętam taki sezon i protest sadowników "blokada przetwórni":przemysł po 0,6 nie wozimy. 0,55 nie wozimy,0.5nie wozimy

0,4 nie wozimy jak pojechało na 0,32 towaru pełno. Gdzie się kończy solidarność sadownicza zaczyna się panika wyprzedażowa.

     

     

     

      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jam jest

Panowie życzę Wam takiej solidarności w nie sprzedawaniu we wrześniu. Nie sprzedajcie z drzewa nie woźcie przemysłu to może cena będzie normalna.

Tylko jak długo można nie sprzedawać i co to znaczy normalna cena? Narzekacie na pośredników a sami czemu nie wypracujecie swoich kanałów sprzedaży?

Wystarczy przejąć odpowiedzialność za jakość oraz dać na termin i wysyłajcie od lewa do prawa. Tylko Wam to nie pasuje to chodzi o to żeby nakłaść badziewia

w karton, kasa byle szybko i martw się pośredniku. Smutna to branża ale pokazuje jedno nie ma ceny, która zadowoli sadowników.

Współczuje tym, którzy uwierzyli, że będzie 3 skoro z zachodu można było towar po 0.35-0.45 euro przywieźć na

miejsce, którego nie da się porównać z naszym.

PS. Ciekawe ile jabłek udało się sprzedać po 2...bo szumu było dużo a z tego co wiem to nie za wiele.

Pamiętam taki sezon i protest sadowników "blokada przetwórni":przemysł po 0,6 nie wozimy. 0,55 nie wozimy,0.5nie wozimy

0,4 nie wozimy jak pojechało na 0,32 towaru pełno. Gdzie się kończy solidarność sadownicza zaczyna się panika wyprzedażowa.

 

 

Dokładnie tak.. Bo jakby normalni sadownicy byli to by sobie ustawili jakąś cenę minimalną powiedzmy 1,40 czy nawet 1,50 - nie przesadzajmy też z tą ceną to by każdy był zadowolony, a ja jestem święcie przekonany, że dałbyś kur wa i 3złote to by sie znalazly jacys pseudo sadownicy co i 4złote by zaraz chcieli, zal mi tych ludzi, polski narod to jednak wielki ch*j a nie narod, bo jeden drugiego w lyzce wody by utopil . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziecie nie bedziecie, od wczoraj handel znow ostro ruszyl, co z cenami bedzie - czas pokaze ale osobiscie optymistycznie patrze w przyszloscD

Po co pisać bzdury skoro każdy wie jak jest. Wystarczy wejść na giełdę, żeby zobaczyć, że jest więcej ogłoszeń sprzedam niż kupię. Wnioski chyba logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

Warka ceny na dziś 1.7 idared. Zdarzają się i 1.8 propozycje. Grupy oczywiście niżej bo nie stać ich na jabłko droższe. Kupczyki tez staraja się zanizyc ceny. Normalni ludzie płacą 1.7. To samo czarni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idared 1,7 od 7+ gloster 1.5 od 6,5 golden 1,9 od 7+ i ja już po handlu. Osobiście uważam że za 2-3 tyg będą skamleć o jabłka ale czas pokaże. Niestety ja dałem sie nabrać na tą chwilową podwyżkę i otworzyłem towar. W tym roku jabłek jak na lekarstwo wiec to my będziemy ich robić w konia mam taką nadzieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeżeli teraz cena wystrzeli w górę to jesienią na przechowywanie bedą musieli płacić ogromne pieniądze więc po trupach będą starali sie obniżyć mam nadzieję że im się nie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel

Potwierdzam Idared 1.8zł  A ten śmieszny wpis, że niby po 1.4 to tylko, żeby jeszcze zbić cenę przez skupczyków... Ludzie (sadownicy) obudźcie się!  Chyba nie ma osoby u której by nie zmarzło, w większości 70-90%. Jabłka w kontroli jak kto jeszcze nie otwierał spokojnie można trzymać nawet do grudnia. Jabłek będzie jak na lekarstwo, zaraz na przemysł dadzą po 1.2zł a i tak go nie będą mogli kupić.  Nie dajcie się nabrać na ,,świetną'' cenę jaką jest 1.5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Mam jedno pytanie czy chcecie by was nazywano wieśniakami? Jak nie to trochę szacunku do ludzi zajmujących się handlem a nie tylko rzeczowniki typu handlarzy skubczyk itp. Szanujemy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jasne raz wam sie udało podpuscić ludzi drugiego razu nie będzie

 

 

ale jak podpuścić ? przecież dopiero co są wpisy że ceny są jak były 1,8 to o jakim podpuszczaniu mówisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takim że otwierałem jabłko z dogadaną ceną i 100% odbiorem towar super jędrność powyżej 7 na wszystkim wzięli po parę skrzyń i jak chcesz dalej handlować to cena 20gr w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KUPIEC

Cena 1,60zł wszystkie czerowne, po tyle kupuje i nie ma problemu . Prince / golden 1,75/1,80 samo jabłko . Płace gotówka albo przelew w dniu załadunku + vat . Jedynie co to glostera można taniej wyrwać i idared a tak to szampiony / ligole i tak dalej 1,60 jak leci od 7+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...