Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
1 godzinę temu, Sieradzak napisał:

Nawet już worki podpięte. Ja nie wiem czym niektórzy się tak jarają. Przyjdzie czas to będzie kopanie. 

Jak czym Kolego, po prostu pośrednicy piszą bo badają rynek, czy kupić rumuna, ile zadatkować, czy kupić 5 aut czy 40, piszą bo liczą na chłopską wylewność, że będziesz sie chwalił i zdjęcia wstawiał. Nie unoś sie Kolego ani inni producenci, pilnować pyry w polu a potem cyk na giełdę, rumuna będzie opór po 25 za worek ty swój młodziutki też w tej cenie puścisz bo jest świeży zanim hale sie rozprzedają to minie tydzień i cena nie siądzie bo łapy które kupiły rumuna po cenie oddadzą ale nie dołożą. Dyskrecja czasem popłaca!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosc
2 godziny temu, Gość Rolnik napisał:

Po ile teraz wyceniać młody ziemniak?

uwielbiam takie pytania, nie wiesz jak wycenic swoja prace to idz na etat tam ksiegowa zrobi to za ciebie. ludzie litosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do sklepu, zobacz ile podrożał styropian, klej płytki, środki ochrony roślin, olej, paliwo, części do traktora i zastanów się po ile można brać za ziemniaka!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
3 godziny temu, Gość Grzegorz napisał:

Kiedy kopiecie mlodego bo u mnie bez przykrycia ma moze 10cm tragedia w tym roku

może 10 czerwca z pod włókniny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małorolny
3 godziny temu, Gość Grzegorz napisał:

Kiedy kopiecie mlodego bo u mnie bez przykrycia ma moze 10cm tragedia w tym roku

To i tak dobrze bo u mnie kiełek bez przykrycia sadzony końcem marca ma 10cm, a niekiełkowane dopiero zaczynają wyskakiwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy
4 godziny temu, Gość Grzegorz napisał:

Kiedy kopiecie mlodego bo u mnie bez przykrycia ma moze 10cm tragedia w tym roku

u mnie grunt to tez kiepski jeszcze wszystkie nie powychodziły.Ale może ziemniaka tak dużo w tym roku nie bedzie to sie w lipcu wykopie i coś z tego będzie. Z przykrywanym nie ma co tak się palić z kopaniem bo może jeszcze zrobić się luka między przykrywanym a gruntem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc.
20 godzin temu, Gość pankracy napisał:

u mnie grunt to tez kiepski jeszcze wszystkie nie powychodziły.Ale może ziemniaka tak dużo w tym roku nie bedzie to sie w lipcu wykopie i coś z tego będzie. Z przykrywanym nie ma co tak się palić z kopaniem bo może jeszcze zrobić się luka między przykrywanym a gruntem

Pankracy te dzisiejsze dylematy to Twoja wina, słabo zadziałałeś 12 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Młody ziemniak Oleśnica

Wrocław dzisiaj 5zl polski a rumun 4zl inspekcja kontroluje i wali mandaty za handel rumunem i bardzo dobrze przegonić dziadostwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyqy
35 minut temu, Gość Młody ziemniak Oleśnica napisał:

Wrocław dzisiaj 5zl polski a rumun 4zl inspekcja kontroluje i wali mandaty za handel rumunem i bardzo dobrze przegonić dziadostwo 

Polski tak tanio?! Tunele dopiero jak ruszy pole to ile będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...