Skocz do zawartości

Wczesne ziemniaki 2021


Ursus4062

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ursus4062 napisał:

Oj kolego mylisz się, ja uprawiam głównie ziemniaka, podwójnie przykryte miałem prawie hektar, a z samą folią łącznie 4 ha, a one nie są dużo mniejsze, a sprzedaje hurtowo na rybitwach ?

No to teraz się zdradziłeś... Hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Handlarz
13 godzin temu, Gość Das 87 napisał:

To powiec mi kolego ile masz takich ziemniakow 40ar A moze 70ar. A znając życie to masz max 30ar. Sprzedajesz je na targach w detalu do tego kupujesz na gieldach pomidory ogórki kapustę i inne warzywa oczywiscie wmawiasz ludziom że są polskie z ekologicznego gospodarstwa A tak naprawdę wszystko masz  z zagranicy i z ekologią ma Tyle wspólnego co mój dziadek z Facebookiem 

a tobie żal tyłek ściska, że ktoś radzi sobie lepiej niż ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gość Handlarz napisał:

a tobie żal tyłek ściska, że ktoś radzi sobie lepiej niż ty?

Handlarz, wy się popieracie a już rumuna golicie na rybitwach, tylko co tak tanio 50 zł za 15? Chociaż byście się szanowali i w workach siatkowych za polskiego to podnieście cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Konstantynopolitanczyk napisał:

Zdradziłeś się że ścienne puszczasz

? W sensie? Bo nie rozumiem

Tak już wiem, napisałes, w wiadomości zer jestem handlarzem i rumunem handluje ??? w przyszłym tygodniu widzimy się na rybitwach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Ursus4062 napisał:

? W sensie? Bo nie rozumiem

Tak już wiem, napisałes, w wiadomości zer jestem handlarzem i rumunem handluje ??? w przyszłym tygodniu widzimy się na rybitwach ?

Po tym ochłodzeniu co mówią to w maju się nie zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Handlarz
2 godziny temu, Konstantynopolitanczyk napisał:

Handlarz, wy się popieracie a już rumuna golicie na rybitwach, tylko co tak tanio 50 zł za 15? Chociaż byście się szanowali i w workach siatkowych za polskiego to podnieście cene

Za tydzień będziemy przepakowywac w polskie worki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
4 godziny temu, Ursus4062 napisał:

ja zaczynam w przyszłym tygodniu, widocznie ty masz lichote w tych czulicach, ale kiedy bedziesz to będziesz, na pewno spotkamy  

Nie sądzę żeby była taka lichota. Pod krzak będę patrzył jak przyjdzie pora. Teraz watr ucichnie to deszczownia rusza. Zaczniesz kopać w przyszłym tygodniu sam drobiazg i i tak oddasz te ziemniaki z 10 zł na worku taniej jak aktualnie będzie można dostań na rybitwach

1620837446107886874933057452774.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ursus4062 napisał:

Podaj dane kontaktowe to ci wyślę jakie ziemniaki mam na ten moment. Niektórzy narwani z twojej wioski i karniowa to by darli dniami i nocami taki plon, bo na karniowskich pałygach więcej nie urośnie

Aaa. Sprawdziłem stare wiadomości to krzysztofotrzycki Mikołaj. No niektòrzy tak ale bardziej to z karniowa. Wyślij na prywatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemniaczor00
16 godzin temu, Gość Siwy Traktorzysta napisał:

A jakie to są ziemniaki foliowe?

z pod folii i włókniny podwójnie lub najpierw folia potem włóknina 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyra

Czy na Broniszach pojawiają się polskie ziemniaki już ? Zastanawiam sie czy na czwartek nie ukopac troche tylko kwestia ile i w jakich workach , czy jest jakies zainteresowanie ? Ile mozna sprzedać żeby nie zmarnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...