Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety spadnie bo gniją w całej Europie cena na zachodzie w 3 tygodnie spadła z ponad 500 euro do 130….., bardzo dużo gnije kiepska jakość plony raczej średnie cena na wykopki zapowiada się bardzo kiepsko, ale jak ktoś ma jakość to do przechowalni bo na wiosnę będzie znów drogo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gość Pomidorowy napisał:

ja to tu zostawię żebyście nie zapomnieli, wjechał na problemach rolników do Sejmu, syto zastawiony stół. Ziemniak Wrocław 20zł 

Jakoś tak jakby biednie co nie? :D :D :D Gość na wsi jest zerem. A Michał dlaczego z Sieradza nie startujesz, od siebie? :D :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość ogorkowy
19 godzin temu, Gość Pomidorowy napisał:

ja to tu zostawię żebyście nie zapomnieli, wjechał na problemach rolników do Sejmu, syto zastawiony stół. Ziemniak Wrocław 20zł 

Zostaw coś o kaczorze

Żebyście nie zapomnieli dzięki komu za 10 lat będzie druga Grecja

Zakopane 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość ogorkowy napisał:

Zostaw coś o kaczorze

Żebyście nie zapomnieli dzięki komu za 10 lat będzie druga Grecja

Zakopane 45

Odezwał się poplecznik. Grecję mamy od 20 lat w ziemniaku dzięki komu?? No.... Ano tym od których pochodzi ten który u nich nie startuje bo w innym okręgu obiecali mu więcej, ot sytuacja... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gruby bolo
17 godzin temu, Gość ogorkowy napisał:

Zostaw coś o kaczorze

Żebyście nie zapomnieli dzięki komu za 10 lat będzie druga Grecja

Co wy z tą Grecją macie, nie słuchajcie propagandy, tam zwykłemu człowiekowi żyje się lepiej niż w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2023 o 21:17, Gość Pomidorowy napisał:

ja to tu zostawię żebyście nie zapomnieli, wjechał na problemach rolników do Sejmu, syto zastawiony stół. Ziemniak Wrocław 20zł 

jakby był z kociolubem to by było ok rozumiem? jedni i drudzy dziś są warci ceny pszenicy : , ale dalej nie rozumiem jak można głosować na partię której lider "kocha koty" xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Krzysztof.kkkk napisał:

jakby był z kociolubem to by było ok rozumiem? jedni i drudzy dziś są warci ceny pszenicy : , ale dalej nie rozumiem jak można głosować na partię której lider "kocha koty" xd

Niech on kocha nawet Skowronki albo Dziencioly tylko niech zamentu nie sieje i burdelu nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Sieradzak napisał:

Niech on kocha nawet Skowronki albo Dziencioly tylko niech zamentu nie sieje i burdelu nie robi.

Obudzicie się wszyscy jak nie wrócimy do taniej energii tzn paliwo prąd gaz jesteśmy wszyscy ugotowani UK produkuje na paliwie za 2zl a my za 7 i gonimy królika tym samym paliwa tzn z Rosji wszyscy telewizyjni.do lamusa klakierow nam już dość wszystko w TV i na papierze a w realu jedna lipa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość HandelZagranica napisał:

Lidl 1,39 także trzymać cenę 😅

To promocja, co roku jest o tej porze, poza tym na promocji zawsze jest materiał odpadowy, myta paczka 9,99 za 2,5 kg albo 8,99 za dwójkę, luz poza promocją 3,49.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
1 godzinę temu, Gość rura napisał:

To promocja, co roku jest o tej porze, poza tym na promocji zawsze jest materiał odpadowy, myta paczka 9,99 za 2,5 kg albo 8,99 za dwójkę, luz poza promocją 3,49.

Odpadowy?to chyba jesteś w błędzie !bardzo dobra jakość i cena ma jeszcze spaść do 99 groszy .Niby polski ale smak to potwierdza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość OpolskiDżonun napisał:

Odpadowy?to chyba jesteś w błędzie !bardzo dobra jakość i cena ma jeszcze spaść do 99 groszy .Niby polski ale smak to potwierdza 

Ooo odezwał się, czemu wcześniej cie nie było i nie dyskutowałeś jak cena opór na młodego była. Taki mądry wyszczekany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość OpolskiDżonun napisał:

Odpadowy?to chyba jesteś w błędzie !bardzo dobra jakość i cena ma jeszcze spaść do 99 groszy .Niby polski ale smak to potwierdza 

Wczoraj byłem w Biedronce i był ziemniak luzem na promocji 50% czyli za 1.5zl i był taki piękny że ładniejszy u nas idzie jako odpad dla bydła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OpolskiDżonun
7 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Wczoraj byłem w Biedronce i był ziemniak luzem na promocji 50% czyli za 1.5zl i był taki piękny że ładniejszy u nas idzie jako odpad dla bydła 

Wierzę ci ale ja pisałem o Lidlu bo w biedronce syf jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rolnik wlkp

w polomarkecie chyba 1,7 za luz i też syf.  normalnie myte w paczce 3-4 zł kilo. Znajomy był w hiszpani na urlopie nie uwierzycie bo i ja sam nie wierzyłem. Ziemniak w markecie 8 euro/kilogram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • A_2 changed the title to Ziemniaki 2024

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...