Skocz do zawartości

ceny ziemniaka - notowania


Gość poinformowany

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek nie p...Za 2,20 nie kupisz ziemniaków na Sieradzu.Za towar odsoryowany bez niszczyka trzeba dać 3-3,50.Wiem bo kupowałem w Słomkowie o cenie poniżej 3 nie było mowy żeby kupić.

kolego mozesz podać namiary na tego co płaci 3.50  lub sie ogłosic  na iGRiT mam wykopane w skrzyniopaletach  niemam  gdzie trzymać są wykopane w stodole odm lord  ładne bez niszczyka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość ziemniak

Handlarze na rumunię już dwa tygodnie temu byli w stanie dać 5 zł ale sieradzaki i krakowiaki za 3,5 - 4 oddawali.

ziemniak na rumunie 50+ dobrze  odsortowany w worku szytym 10 kg  rumunie  wysyłam 50 gr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krakowiak

Handlarze na rumunię już dwa tygodnie temu byli w stanie dać 5 zł ale sieradzaki i krakowiaki za 3,5 - 4 oddawali.

Dobrze że są jeszcze poznaniaki albo ślązaki i kasę trzepią a reszta za darmo oddaje bo nawet do 5-ciu to liczyć nie umie:-) A tak przy okazji to wiecie czemu w wielkopolsce w czasie ostatniej wojny nie było partyzantki?- bo niemcy nie wyrazili zgody! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że są jeszcze poznaniaki albo ślązaki i kasę trzepią a reszta za darmo oddaje bo nawet do 5-ciu to liczyć nie umie:-) A tak przy okazji to wiecie czemu w wielkopolsce w czasie ostatniej wojny nie było partyzantki?- bo niemcy nie wyrazili zgody! :D

 

haha, znany dowcip, ale powody były inne choć prawdą jest, ze partyzantka w WLKP była szczątkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ziemniak

Cena nie pójdzie sama w górę trzeba wołać więcej, chyba logiczne że handlarze sami od siebie nie podniosą.

Ten niszczyk to chyba palec boży za to że zawsze za darmo oddają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie ludzie ile ziemniaka jeszcze niewykopane bo niema gdzie złożyć?? Wiadomo jest chwilowo rumun trzeba spzedac jak najwiecej sie da bo zaznaczam jest tylko chwilowo. cena do kwietnia nie ulegie zmianom czyli na targach 3 zł na rumuna 55+ 35 groszy na spokojnie mozna brac i tyle, nie sprzedasz Ty to za tą cene sprzeda kto inny proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...