Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość
16 godzin temu, Gość Obieracz napisał:

Witam jakie ceny na przyszły tydzień ?  Pracownikow do obierania brak, cebuli obranej bardzo mało na rynku, jakie perspektywy ? Sięgnie 2 zł w styczniu ? Jak myślicie ?

Racz j nie mało tylko biorą bo zaraz postoje świąteczne dlatego każdy ciśnie.Cena zacznie spadać nie ma mowy o 2 zł po nowym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość 25
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Racz j nie mało tylko biorą bo zaraz postoje świąteczne dlatego każdy ciśnie.Cena zacznie spadać nie ma mowy o 2 zł po nowym roku 

Myślę że będzie, nawet więcej jak 2 zł. W tym roku nie ma cebuli A  jak jest to bardzo mała i złej jakości. Dlatego cena będzie rosła i rosła.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość cebulka
W dniu 9.12.2021 o 06:46, Gość Cebul napisał:

Do dzis?

Frost będzie kupował cały czas, tylko Olszówka stoi bo mają remont,ale w Jarogniewicach pracują także będzie gdzie zawieść ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość cebulka
W dniu 3.12.2021 o 21:27, Gość Marek napisał:

To kwestia aż wszystko stanie,zbytu nie będzie, lockdown się pojawi i tyle, wątpię żeby Frost nagle podnosił tak ceny względem konkurencji. Zawsze Frost jak i inni Stanek itp mają te same ceny. szał świąteczny minie i cena też jak nie szybciej

Chyba coś Ci się pomyliło, bo nigdy Frost że Stankiem nie mieli takiej samej ceny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość obierka 2
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Cena zacznie spadać nie ma mowy o 2 zł po nowym roku 

ciekawe przemyślenie bo na ta chwile nic w Polsce i poza niestety nie tanieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Łajzy nasze jeżdżą do Niemiec i po kilka tirów sprowadzają . Przed chwilą z kumplem rozmawiałem i nasz skupnik chce w jego nowej hali   5 tirów schować bo przed niedzielą w Niemczech był i zakupił  trochę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To, że wam cebula nie urosła nie znaczy o braku cebuli na obieranie w NL

Nie tylko "nam" nie urosła. Już na wschodzie też ceny windują. A tu widzę znowu zaczyna się straszenie Niderlandami, stara śpiewka nudna już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Łajzy nasze jeżdżą do Niemiec i po kilka tirów sprowadzają . Przed chwilą z kumplem rozmawiałem i nasz skupnik chce w jego nowej hali   5 tirów schować bo przed niedzielą w Niemczech był i zakupił  trochę .

A jak rolnicy wysyłają cebulę na export to jest ok?i tu nikt problemu nie widzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość 25
W dniu 12.12.2021 o 13:19, Gość Obieracz napisał:

Witam jakie ceny na przyszły tydzień ?  Pracownikow do obierania brak, cebuli obranej bardzo mało na rynku, jakie perspektywy ? Sięgnie 2 zł w styczniu ? Jak myślicie ?

Może i sięgnie, Ukraina wyjeżdża na święta dlatego nie ma kto obierać. Ja uważam że będzie droższa z doświadczenia.... już długo jestem w branży cebulowej i nigdy się nie mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rurrrek
2 godziny temu, Gość Gość 25 napisał:

Może i sięgnie, Ukraina wyjeżdża na święta dlatego nie ma kto obierać. Ja uważam że będzie droższa z doświadczenia.... już długo jestem w branży cebulowej i nigdy się nie mylę ?

witam doświadczonego cebularza :)

skoro sie nie mylisz to jaka cena na biala obrana bedzie w styczniu i lutym ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość cebulka
7 godzin temu, Gość rurrrek napisał:

witam doświadczonego cebularza :)

skoro sie nie mylisz to jaka cena na biala obrana bedzie w styczniu i lutym ? 

 Myślę że sięgnie 2,50zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2021 o 06:08, Gość Gość napisał:

Racz j nie mało tylko biorą bo zaraz postoje świąteczne dlatego każdy ciśnie.Cena zacznie spadać nie ma mowy o 2 zł po nowym roku 

A Hity kupują??? Cały czas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
2 godziny temu, Gość tiktok napisał:

oj chyba do takiego poziomu nie dojdzie moze 1,80 pln bedzie przez chwile i final od lutego zacznie spadać 

Co wpłynie na to że od lutego będą spadki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...