Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość
16 godzin temu, Gość Obieracz napisał:

Witam jakie ceny na przyszły tydzień ?  Pracownikow do obierania brak, cebuli obranej bardzo mało na rynku, jakie perspektywy ? Sięgnie 2 zł w styczniu ? Jak myślicie ?

Racz j nie mało tylko biorą bo zaraz postoje świąteczne dlatego każdy ciśnie.Cena zacznie spadać nie ma mowy o 2 zł po nowym roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość 25
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Racz j nie mało tylko biorą bo zaraz postoje świąteczne dlatego każdy ciśnie.Cena zacznie spadać nie ma mowy o 2 zł po nowym roku 

Myślę że będzie, nawet więcej jak 2 zł. W tym roku nie ma cebuli A  jak jest to bardzo mała i złej jakości. Dlatego cena będzie rosła i rosła.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość cebulka
W dniu 9.12.2021 o 06:46, Gość Cebul napisał:

Do dzis?

Frost będzie kupował cały czas, tylko Olszówka stoi bo mają remont,ale w Jarogniewicach pracują także będzie gdzie zawieść ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość cebulka
W dniu 3.12.2021 o 21:27, Gość Marek napisał:

To kwestia aż wszystko stanie,zbytu nie będzie, lockdown się pojawi i tyle, wątpię żeby Frost nagle podnosił tak ceny względem konkurencji. Zawsze Frost jak i inni Stanek itp mają te same ceny. szał świąteczny minie i cena też jak nie szybciej

Chyba coś Ci się pomyliło, bo nigdy Frost że Stankiem nie mieli takiej samej ceny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość obierka 2
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Cena zacznie spadać nie ma mowy o 2 zł po nowym roku 

ciekawe przemyślenie bo na ta chwile nic w Polsce i poza niestety nie tanieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rolnik z centrum

Łajzy nasze jeżdżą do Niemiec i po kilka tirów sprowadzają . Przed chwilą z kumplem rozmawiałem i nasz skupnik chce w jego nowej hali   5 tirów schować bo przed niedzielą w Niemczech był i zakupił  trochę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

To, że wam cebula nie urosła nie znaczy o braku cebuli na obieranie w NL

Nie tylko "nam" nie urosła. Już na wschodzie też ceny windują. A tu widzę znowu zaczyna się straszenie Niderlandami, stara śpiewka nudna już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Rolnik z centrum napisał:

Łajzy nasze jeżdżą do Niemiec i po kilka tirów sprowadzają . Przed chwilą z kumplem rozmawiałem i nasz skupnik chce w jego nowej hali   5 tirów schować bo przed niedzielą w Niemczech był i zakupił  trochę .

A jak rolnicy wysyłają cebulę na export to jest ok?i tu nikt problemu nie widzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Gość 25
W dniu 12.12.2021 o 13:19, Gość Obieracz napisał:

Witam jakie ceny na przyszły tydzień ?  Pracownikow do obierania brak, cebuli obranej bardzo mało na rynku, jakie perspektywy ? Sięgnie 2 zł w styczniu ? Jak myślicie ?

Może i sięgnie, Ukraina wyjeżdża na święta dlatego nie ma kto obierać. Ja uważam że będzie droższa z doświadczenia.... już długo jestem w branży cebulowej i nigdy się nie mylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rurrrek
2 godziny temu, Gość Gość 25 napisał:

Może i sięgnie, Ukraina wyjeżdża na święta dlatego nie ma kto obierać. Ja uważam że będzie droższa z doświadczenia.... już długo jestem w branży cebulowej i nigdy się nie mylę ?

witam doświadczonego cebularza :)

skoro sie nie mylisz to jaka cena na biala obrana bedzie w styczniu i lutym ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość cebulka
7 godzin temu, Gość rurrrek napisał:

witam doświadczonego cebularza :)

skoro sie nie mylisz to jaka cena na biala obrana bedzie w styczniu i lutym ? 

 Myślę że sięgnie 2,50zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2021 o 06:08, Gość Gość napisał:

Racz j nie mało tylko biorą bo zaraz postoje świąteczne dlatego każdy ciśnie.Cena zacznie spadać nie ma mowy o 2 zł po nowym roku 

A Hity kupują??? Cały czas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
2 godziny temu, Gość tiktok napisał:

oj chyba do takiego poziomu nie dojdzie moze 1,80 pln bedzie przez chwile i final od lutego zacznie spadać 

Co wpłynie na to że od lutego będą spadki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...