Skocz do zawartości

Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...


Global Onions Holland

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OBNIŻKI

1zł na skupach i 1.07-1.1 chłodnie. Skup tylko parę dni i koniec. Miejsce Polskiej mrożonki zajęły produkty z innych krajów. Tylko co teraz z tymi którzy mają pokupowany surowiec w Holandii po 60-70groszy...a towar trza odebrać nie ma zmiłoj. Za 3 miesiące zimówki potem dymki. Zostało 3 miesiące i po sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość obierolnik
3 godziny temu, Turysta napisał:

1,05/1,10 

 

3 godziny temu, Gość Cebula napisał:

Cena 1,00-1,15 lecz z limitami dostaw ograniczonymi o 50% powód brak zbytu na mrożonkę. 

i co zawieziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam klienta jeszcze na jedną dostawę w starej cenie i robię znowu przerwę. Nie mam zamiaru dokładać, to nie hobby. 

2 godziny temu, Gość obierolnik napisał:

chyba u ciebie taki poziom kolego

A u Ciebie kolego jaki poziom? 

To są ceny od Stanka i Frosta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Obieracz

Z tego co wiem to frost 1.10 max minus parę procent potrąceń i limity dostaw bo pracują na ćwierć gwizdka. Problem jest w tym że Polskiej mrożonki miejsce zajęły inne kraje i tak już się dzieje od 2 lat aż w końcu robienie cebuli będzie tylko hobby bo przemysł pójdzie w inne kraje a na export cebuli w Polsce rolnik nie potrafi zrobić. 

Spadki cen dopiero przed nami bo w Polsce jest cebuli dóżo na obieranie j pogoda zmusza do przerobu. I te ilości absolutnie wystarczą na potrzeby obecne. 1 zł na przyszły tydzień i kolejne bez szans na poprawę. Tak jakoś będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rttterr
15 godzin temu, Turysta napisał:

Ja teraz mam klienta jeszcze na jedną dostawę w starej cenie i robię znowu przerwę. Nie mam zamiaru dokładać, to nie hobby. 

A u Ciebie kolego jaki poziom? 

To są ceny od Stanka i Frosta 

A st i f to co jedyni na rynku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kujawiak

Tak się w kraju porobiło że tylko Stanek płaci na czas i nie dyma ludzi. A reszta poznaniaków warszawiaków i innych cwaniaków gangsterow z miasta ledwo zipie. Dotacje rozkradli i z nas rolników się śmieją i okradają nadal. Co to za kraj gdzie jakiś Stanek może a reszta to przekręty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tentego
4 godziny temu, Turysta napisał:

Oczywiście, że nie. Znam ceny od nich to te ceny podaje. 

tylko pytanie kupuja czy chce w tych cenach kupowac :) bo ja moge podac 0,99 pln i tez bede kupowac tylko czy kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cebullione
Godzinę temu, Turysta napisał:

I jak tam sytuacja u Was? 

Jak ceny białej na przyszły tydzień? 

Jak ceny łuski?

Na chlodniach sie ustatkowalo 1.10-1.15 i tak chyba bedzie, a co do luski ja kupuje podgniwajace pryzmy po 0.40 i spory procent do 20% potracenia nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...